menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – Wish Master

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Slot "Wish Master" pomoże Ci osiągnąć swoje cele i otworzyć przed tobą wspaniały magiczny świat za darmo online. Tu znajdziesz 20 linii i klasyczną piątkę bębnów, natomiast bonusy są oszałamiające - ich jest 5. Deweloperzy NetEnt starali się dać Dżinnowi wolną rękę do nagród.

Od czego zacząć?

Zielony przycisk pomoże zapoznać się z zasadami gry na automacie, z jego charakterystykami i symbolami. Zagrać za darmo można na 1000 kredytów. Wysokość stawki ustawia się od 1 do 10 za pomocą przycisku coin value, maksymalnnie na spin można obstawić 200 żetonów. Zielony okrągły przycisk uruchamia bębny, a autoplay może obracać je, aż się skończą kredyty na koncie. Max bet obstawia maksymalną liczbę kredytów na obrót.

Kombinacja składa się z następujących po sobie symboli w liczbie 3, 4, lub 5 na linii nagród. Kobry, kruki, książki dają do 750 żetonów, a napis WILD - uzupełnia kombinacje i ma kilka opcji bonusowych. Lampa Dżinna – symbol scatter. Maksymalnie "Wishmaster" pozwoli wygrać 900 000 kredytów bez rejestracji i przeszkód! Chociaż automat Wish Master nie ma gry na podwojenie – tu dostępne są 4 modyfikacje bonusów.

Automat do gry Wish Master: gra bonusowa

Pojawienie się Lampy wywoła Dżinna, który obdarzy gracza bonusami. Uruchomione zostaną 10 darmowych spinów, oprócz tego mogą pojawić się również dodatkowe obroty. Inne bonusy przy obrotach w tym trybie pojawiają się losowo. Wśród nich wyróżnia się: Extra-Wild – pojawiają się dodatkowe dzikie symbole. Wild-Rell - wypełnia bębny dzikimi symbolami. Multiplier - kombinacje na wygraną będą mnożone x2 lub x3. Random – losowy bonus. Gra na slocie Wish Master to sama przyjemność!

Automat do gry Wish Master

Automat do gry Wishmaster NetEnt ma kilka ciekawych funkcji, które mogą przyciągnąć prawdziwych koneserów gry na slotach. Szczególnie pocieszy gra bonusowa z Dżinnem, który będzie w stanie zaoferować 5 wariantów niesamowitych bonusów!

Spełnia marzenia w tym slocie Dżinn, który może przynieść bajeczne wygrane. Zdobyć nagrody tutaj można na 20 liniach wygrywających po obrotach 5 bębnów.

Z zasadami gry na slocie Wish Master pomoże zapoznać się zielony przycisk z lewej strony. Tam są opisane szczególne cechy automatu, znajduje się tam także tabela wypłat z opisem kombinacji na wygraną oraz znaków specjalnych.

The_Wish_Master_gry_hotspot

Od czego zacząć grę Wish Master

Wish Master oferuje możliwość spróbowania własnych sił także w darmowej grze. W tym przypadku gracz będzie dysponować sumą w wysokości 1000 wirtualnych punktów.

Ile monet zaproponować Dżinnowi?

Na każdej maszynie do gry ważnym elementem strategii jest kwota stawki. Kredyty, które można wykorzystać w grze, da się podzielić wg dwóch parametrów: poziomu stawki (sekcja LEVEL) i wartości kredytu lub monety (COIN VALUE). Poziom może być wybrany w zakresie od 1 do 10, a wartość monety wynosi od 0,01 do 10. Maksymalna stawka może wynieść 200. Warto rozumieć, że od rozmieszczenia stawek zależy liczba spinów (obrotów bębnów). Im wyższy rozmiar stawki, tym bardziej prawdopodobne, że gracz uzyska lepszy wynik, ale istnieje ryzyko szybkiej utraty wszystkich wygranych.

Zwykły tryb gry

Uruchomić bębny pomoże duży zielony przycisk w dolnej części ekranu. Jeśli wybrać opcję AUTOPLAY, gra będzie odbywać się automatycznie (gracz musi określić liczbę obrotów). A jeśli gracz chce pójść na całość, to może użyć przycisku BET MAX. Pod głównym polem automatu do gry także ciągle wyskakuje informacja o aktualnej grze.

Jak zwykle, aby wygrać trzeba, by na polu do gry pojawiło się kilka takich samych symboli. Zdobyć dodatkowe kredyty można za kombinacje z 3, 4 lub 5 symboli na linii.

W grze istnieje trzy rodzaje symboli:

Maksymalna wygrana w grze "Wishmaster" może wynieść nawet 900.000 kredytów!!!

Co oferuje Dżinn: gra bonusowa

Jeśli lampa pojawiła się na polu, to gracz ma dużo szczęścia. Nie ma znaczenia, na której z linii pojawiła się lampa. Wkrótce pojawi się Dżinn i obdarzy gracza różnymi wersjami bonusów.

Każdy z bonusów będzie aktywny w ciągu następnych 10 darmowych spinów, które zaoferował "Wish Master". Dodatkowe respiny zostaną dodane do aktualnych w przypadku ponownego pojawienia się lampy na polu. Jednak to jest możliwe nie więcej niż trzy razy z rzędu.

Gra bonusowa na maszynie do gry bardzo rozmaita i oferuje kilka funkcji, które działają w dowolny sposób.

Oprócz darmowych dodatkowych kredytów istnieją także następujące bonusy od Dżinna:

  1. Extra-Wild. Pojawienie się dodatkowego "dzikiego" symbolu (extra-wild). Zwykłe symbole mogą przekształcić się w "dzikie" i tym samym zwiększyć szanse na uzyskanie zwycięskiej kombinacji.
  2. Wild-Rell (Dziki bęben) — wszystkie znaki na jednym z bębnów stają się dzikie, to jest bardzo pomocne w uzyskaniu dodatkowych szans na wygraną.
  3. Expanding Wild (Rozszerzający się dziki symbol) — w przypadku pojawienia się obrazku z napisem Wild, on przekształca inne symbole w bardzo podobne do siebie.
  4. Random — dziki symbol pojawia się na dwóch dowolnych polach gry.
  5. Multiplier (Mnożnik) — jeżeli gracz uzyskał kombinację podczas obrotu bębnów, to wszystkie wygrane kredyty zostaną pomnożone przez mnożnik 2 i 3.

W automacie do gier Wish Master, oprócz głównych specyfik, jest bardzo wysokiej jakości grafika i oryginalna muzyka. Dżinn pomoże Ci wygrać bajeczne kwoty i zaskoczy rozmaitością bonusów!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen