menu
Neon slots

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Wedomoscie

Właściciele postanowili zamknąć kasyno Trump Taj Mahal
Platoon Wild od ISoftBet - nowy automat dla online kasyn
Totalizator Sportowy został monopolistą na rynku online slotów

Hotspot777.com to strona, stworzona w celu zapoznania się z automatami do gier on-line. Ona oferuje dostęp tylko do gier darmowych i nie ma żadnego związku z projektami komercyjnymi. Dlatego wykorzystanie witryny jest całkowicie dobrowolne i nie wiąże się z płatnościami, a deweloperzy projektu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które mogą być zadane gościom lub użytkownikom strony.

Informacje, zamieszczone na stronie hotspot777.com, mają charakter wyłącznie opisowy, w żadnym wypadku nie wzywają do udziału w prawdziwej grze. Wszystkie materiały informacyjne przeznaczone wyłącznie dla pełnoletnich obywateli państw, w których nie ma przewidzianych zakazów grania w gry hazardowe lub podobnych działań informacyjnych. Dlatego, korzystając z naszej witryny, powinno się przestrzegać przepisów prawa Waszego kraju i nie naruszać żadnych norm. W przypadku istnienia takich zakazów zalecamy opuścić naszą stronę.

Ponieważ dostęp do naszej strony jest otwarty, a administracja nie jest w stanie kontrolować procesu korzystania z darmowych gier, pełna odpowiedzialność spada na samego użytkownika.

Głównym celem naszej strony jest zapoznanie użytkowników z darmowymi ofertami producentów oprogramowania hazardowego i umożliwić ich testowanie, ponieważ mamy za zadanie tylko informować użytkowników. Trzeba pamiętać, że to nie jest żadne propagowanie i promocja gry na prawdziwe pieniądze, a wszystkie wersje demonstracyjne gier mogą być wykorzystane tylko do zapoznania się.

Cel zespołu projektowego polega na pokazaniu, że gry hazardowe są po prostu inną opcją rozrywki, a nie sposobem zarabiać na życie. Użytkownik może zdecydować, w jaki sposób zarządzać otrzymaną informacją. Dlatego administracja nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek stracone możliwości, lub inne kłopoty w przypadku niewłaściwego użytkowania naszych tekstów lub jakiegokolwiek nieporozumienia.

Nieznajomość zasad korzystania z naszej strony internetowej nie zwalnia od odpowiedzialności osobistej, a korzystanie z usług na tej stronie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przestrzeganie tych zasad. Jeśli użytkownik nie zgadza się z zasadami lub ma jakieś inne przekonania ideologiczne, to lepiej opuścić naszą stronę.

Korzystać z witryny może każdy pełnoletni, jeżeli nie jest to sprzeczne z prawem kraju, w którym on zamieszkuje. Zasoby informacyjne strony są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych.

Wszystkie materiały informacyjne strony hotspot777.com są przeznaczone wyłącznie do zaznajomienia odwiedzających z oprogramowaniem projektantów slotów i nowościami w tej dziedzinie. Wszystkie materiały chronione są prawami autorskimi, nie mogą być kopiowane lub rozpowszechniane w żadnej formie.

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie, a zmiany te stają się prawomocne z chwilą publikacji nowej wersji.

20PLN No Deposit