menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Win Wizard

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Win Wizard – automat do gry od Novomatic, który oferuje czarodziejską tematykę, 20 linii wygrywających i 5 bębnów. «Magiczny» automat ma również tryb gry ryzyko z opcją «Lucky Loser» i bonusy od samego czarodzieja. Cel gry – otrzymać jak najwięcej kredytów bonusowych, układając kombinacje na wygraną.

Rozgrywka i symbole Win Wizard

Magiczne bębny można obracać za pomocą przycisku «Start». Liczba linii może być w zakresie 1 - 20, zmieniać liczbę można za pomocą sekcji Lines. Wybrać liczbę kredytów pomoże przycisk «Bet /Line» w zakresie od 0,02 do 5, ale grać za darmo online bardzo prosto. Podpowiedzi pojawią się po kliknięciu Paytable, również można zobaczyć kombinacje na wygraną, która zależy od aktualnych stawek za obrót.

Kombinacja składa się z 3-5 symboli w jednej linii, ułożonych od lewej do prawej strony. Jeśli gracz ma pecha, on może uruchomić automatyczne obroty - "Autoplay". Symbol Magic daje za 3/4/5 symboli 500/1000/2500 żetonów, także on może wypełnić wszystkie pola i przynieść 50 tysięcy kredytów. Znaki kart do gry dadzą od 50 do 1,000 wygranych. Smok - dziki symbol gry, który wypełni brakujące luki w kombinacjach. Jeżeli gracz chce zagrać w trybie darmowej gry, to warto zagrać w grę ryzyko. Zgadnij, co masz wybrać - win czy lose - i i to pomoże ci kilkakrotnie zwiększyć wygraną. Uruchamia ten tryb przycisk Gamble, a Collect pozwoli zabrać wygraną.

Automat do gry Win Wizard – magiczne bonusy

Nawet przegrawszy w grze ryzyko, można dostać nagrodę, ponieważ jest aktywna opcja Lucky Loser, która daje nagrody pocieszenia. Jednak najbardziej interesującą cechą bonusową jest Win Wizard. Dla jej uruchomienia powinno się pojawić 5 znaków specjalnych. Następnie gracz będzie w stanie zwiększyć nagrodę od 5 do 500 razy. Win Wizard to ciekawa przygoda online bez rejestracji.

Rozgrywka na slocie Win Wizard

Wstępnie zapoznać się ze szczególnymi cechami wypłat automatu do gier i jego bonusami można za pomocą przycisku «PAYTABLE». Klikając ten przycisk, gracz natychmiast zobaczy informacje o wygranych za określone kombinacje symboli. Po przejściu do tabeli " More Info " można dowiedzieć się o trybach bonusowych.

Gra Win Wizard jest uruchamiana po naciśnięciu przycisku «Start», a następnie zaczynają obracać się bębny i pojawiać się różne kombinacje symboli. Ułożyć zwycięską kombinację można tylko na liniach wypłat, których liczba wynosi od 1 do 20. Liczbę linii można ustawić za pomocą bloku «Lines».

Aby obstawić stawkę na jedną linię, należy ustawić znaczenie na panelu «Bet/Line», które mieści się w zakresie od 0,02 do 5.

Przy ustalaniu znaczenia dwóch poprzednich opcji będzie zmieniona całkowita stawka za jeden spin (można zobaczyć w polu«Bet»). Należy zauważyć, że w tabeli wypłat (PAYTABLE) - nagrody będą zależeć od bieżących stawek gracza.

Cel gracza - zbierać po jednym obrocie bębna jedną ze zwycięskich kombinacji lub uruchomić funkcję bonusową. Kombinacja składa się z kilku tych samych znaków (od 3 do 5), które pojawiają się po kolei na liniach wypłat. Jeśli nie ma wygranej - trzeba ponownie obracać bębny za pomocą przycisku «Start».

Dla automatycznych obrotów należy użyć przycisku «Autoplay», który obraca bębny automatycznie. Jednak w tym trybie nie ma dostępu do gry ryzyko i dodatkowych bonusów.

Liczba kredytów demonstracyjnych, które zostają u gracza, są wyświetlane w polu «Credit».

Win_Wizard_hazardowe

Symbole i kombinacje w Win Wizard

W grze jest kilka grup symboli:

Gra ryzyko w Win Wizard

Po pojawieniu się dowolnej kombinacji na wygraną, slot zaproponuje zagrać w grę ryzyko. Tryb ten pozwala kilkakrotnie podwoić swoją nagrodę za spin.

Gracz ma do wyboru dwie możliwości po udanym spinie w trybie głównym gry: zgodzić się na zagranie w grę ryzyko (przycisk „Gamble”) lub pozostawić sobie kredyty ( "Collect"). Zasady tej gry są bardzo proste.

Koniecznie trzeba odgadnąć, która opcja się pojawi: win czy lose. W przypadku prawidłowej odpowiedzi, nagroda zostanie podwojona, a jeśli to się nie powiedzie – gracz straci zdobyte kredyty.

Jednak w grze Win Wizard jest interesująca opcja " Lucky Loser ". Dzięki niej gracz może wygrać nagrodę, nawet po przegraniu w grę ryzyko.

Opcje bonusowe

Opcja bonusowa Win Wizard – pod koniec każdego obrotu może pojawić się do pięciu specjalnych symboli Win Wizard i przynieść graczowi cały szereg nagród. Bonus ten może zwiększyć stawkę gracza w zakresie od 5 do 500 razy.

Slot Win Wizard powinien zainteresować graczy, ponieważ ma kilka świetnych możliwości zwiększenia szans na wygraną.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen