menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Wild Thing

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Na automacie do gry Wild Thing od Novomatic można grać online za darmo i bez rejestracji  obserwując, jak na ekranie obracają się symbole, które są poświęcone tematyce dzikich dżungli. Amazonka, siódemka, gwiazda i owocowe symbole można znaleźć na bębnach.

Jak obstawić stawkę w slocie?

Automat do gry Wild Thing ma 10 linii i tylko cztery bębny. Za pomocą przycisku Bet ustawia się pożądana wysokość stawki, przy czym zmiana liczby aktywnych linii jest niemożliwa. Minimalna stawka za spin wynosi 40 kredytów, maksymalna - 10 tysięcy kredytów. Przycisk Start uruchamia bębny.

Niebieska gwiazda przyniesie korzyści w postaci pomnożenia stawki x4000, symbol Czerwonej Siódemki pomnoży stawkę do 1700 razy, symbole owocowe dostarczają najniższą wypłatę. Gra ryzyko w slocie Wild Thing polega na wyborze koloru zakrytych kart. Przy właściwym wyborze wygrana za ostatni spin zostanie pomnożona przez dwa, w przeciwnym razie gracz straci wypłatę.

Automat do gry daje dodatkowe obroty

Symbolem scatter jest Amazonka, który aktywuje darmowe spiny. Przy pojawieniu się trzech takich symboli rozpoczyna się seria z 10 obrotów bębnów, a cztery takie znaki dają 20 darmowych spinów. W czasie trwania darmowych obrotów jest aktywna stawka, która została obstawiona przed rozpoczęciem rundy bonusowej. Gracz może wygrać nawet do trzystu wolnych obrotów, gdyż powtórne pojawienie się scattera uruchamia dodatkowe darmowe spiny.

Automat do gry Wild Thing

Automat do gry Wild Thing od Novomatic ma cztery bębny u 10 linii wypłacających, które są zawsze aktywne. Gra posiada kilka dodatkowych opcji: dziki symbol, symbol rozproszenia, darmowe spiny i gra ryzyko.

Wild_thing_gry_maszyny_online

W slocie internetowym jest dziewięć symboli gry, które tworzą zwycięską kombinację od lewej do prawej i od prawej do lewej strony przy łączeniu trzech lub czterech takich samych znaków. Każdy z symboli w grze może układać się w paski i zajmować całą długość bębna. W automacie do gry Wild Thing jest dwa symbole, które wykonują dodatkowe funkcje:

W automacie do gry Wild Thing rozgrywką można zarządzać przy pomocy następujących przycisków:

Wild Thing można grać online za darmo.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen