menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Ultra Hot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Ultra Hot – automat do gry od Novomatic o klasycznej tematyce owocowej. Wśród symboli można spotkać siódemki, symbole z napisem Bar, gwiazdy, znaki X. Cel gry - stworzyć najlepszą kombinację dla pięciu linii wypłat i uzyskać najlepsze bonusy. Gra za darmo na Ultra Hot Slot to sama przyjemność.

Rozgrywka i zasady

Aby uruchomić grę Ultra Hot trzeba kliknąć START, a dla ponownego obrotu trzeba ponownie nacisnąć ten przycisk. Automat ma trzy bębny. Automatyczne obroty uruchamia przycisk AUTO-START. INFO – otwiera okno z podpowiedziami, dotyczącymi gry, i zasadami gry. Grać można całkowicie za darmo i bez rejestracji.

W sumie w grze jest osiem znaków, z których można układać kombinacje z trzech symboli w jednej linii. Za kombinację z siódemek można dostać 750, za gwiazdy - 200. Stawki są ustalane za pomocą przycisków BET ONE i BET MAX, które odpowiednio pozwalają obstawić minimalną stawkę i najwyższą liczbę kredytów. Wskaźnik płatności zawsze będzie uzależniony od bieżących stawek.

Automat do gry Ultra Hot – klasyczna trójka

U wielu graczy ten automat może wzbudzić nostalgię, ponieważ ma on tylko trzy bębny, jak w najlepszych czasach automatów do gry. Tu nie ma żadnych dodatkowych znaków, więc gra jest bardzo prosta. W tym samym czasie obfitości specjalnych funkcji na automacie nie ma.

Automat do gry Ultra Hot

Ultra Hot to automat do gry od Novomatic z 3 bębnami, zaprojektowany w stylu «old-school». Jest tu 5 linii wypłat, na których można zbierać kombinacje z 8 symboli.

Jak zagrać na automacie Ultra Hot?

Niektóre przyciski łączą w sobie kilka opcji. Rozpoczęcie gry na automaсie odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku « START/SKIP/TAKE WIN».cc Dla każdego nowego obrotu znowu trzeba nacisnąć ten przycisk. Jeśli ktoś chce zagrać w grę automatyczną, można użyć przycisku "AUTO START", który uruchomi serię automatycznych obrotów. Aby wyłączyć ten tryb, trzeba ponownie aktywować ten przycisk.

Ultra Hot darmowe gry

Uruchomić tabelę symboli i dowiedzieć się o możliwych kombinacjach można za pomocą przycisku Info (te same funkcje ma przycisk PAYTABLE).

Na automacie jest blok przycisków «LINES 1 – 9», ale one są zablokowane i nie pełnią żadnych funkcji na tym slocie.

W grze gracz dostaje 10 000 kredytów, które gracz może wykorzystać na różne sposoby. Istnieją dwa przyciski, dające możliwość urozmaicić swoją grę na podstawie stawek.

Rozgrywka na Ultra Hot nie jest skomplikowana.

Symbole i kombinacje

Na automacie Ultra Hot może się pojawić osiem znaków. Aby otrzymać dodatkowe kredyty, trzeba zebrać trzy kolejne znaki w jednej z linii.

Tutaj gracz nie zobaczy znaków specjalnych: ani dzikiego symbolu, ani scattera tu nie ma, co można uznać za wadę automatu do gier.

Trzeba pamiętać, że w tabeli wypłat wskaźniki są zawsze względne i zależą bezpośrednio od obstawionych przez gracza stawek na automacie do gry Ultra Hot.

Przy minimalnych stawkach wypłaty będą następujące:

Automat do gry Ultra Hot może wywołać poczucie nostalgii u wielu fanów automatów. Jednak on nie może zaoferować graczowi żadnej gamy możliwości. Automat posiada małą liczbę linii, a także brakuje gier bonusowych i innych opcji.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen