menu
20PLN No Deposit

Slot machine IGT – Triple Red Hot 777

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Red hot 777 slot machine – jest to zachwycająca gra trzy-bębnowa, która spodoba się wszystkim wielbicielom tematyki owocowej. Ale ile istnieją słoty, tyle czasu wychodzą modele z gorącymi symbolami owocowymi. I chodzi nie o konserwatyzmie, a w atrakcyjności. Klasyka jest zawsze aktualna, a jeśli automat do gier także jest trzy-bębnowy – on bez wątpienia spodoba się doświadczonym graczom.

A taki wariant, jak triple red hot 777 slot machine, utworzony na IGT, jest jednym z najlepszych utworów producenta, ponieważ wyróżnia się jakościowym graficznym wykonaniem i jest prosty w procesie grania. A najgłówniejsze – on może cieszyć wszystkich dodatkowymi nagrodami w postaci bonusów.

Tutaj można znaleźć rotację bonusową, obrazy bonusowe i zyskowne mnożniki, które pomogą zwiększyć aktualną wygraną do siedmiu razy.

Zasady gry na triple red hot 777

Dla bardziej udanej gry należy bliżej zapoznać się z urządzeniem slot 777 sizzling hot, gdzie nie tak jest dużo wariantów sporządzenia kombinacji. Pole dla gier składa się tylko z dwóch linii poziomych, ulokowanych na trzech bębnach. Przy tym, kombinacje składają się na pięciu liniach.

Symbole i wypłaty

Dla otrzymania wygranej 777 należy składać kombinacje z trzech symboli na liniach. Nimi mogą być:

Co ciekawe, nawet niektóre symbole przyniosą dobre wypłaty. Tak, symbol z napisem «Triple Red Hot 3x» wypłaci 2 kredyty.

Automat do gry IGT Triple Red Hot

Także 5 kredytów będą wypłacone w przypadku pojawienia się większości symboli w ilości trzech sztuk w jakimkolwiek mieście na bębnach.

Gry maszyny 777 za darmo reprezentują także specjalne symbole, wśród których wydziela się Triple Red Hot 3x – dziki znak, który nie może zamienić tylko bonusowy znak i samego siebie. Przy tym ten symbol dodaje współczynnik х3. Ale przy niektórych takich obrazach, mnożnik będzie zwiększać się do х9.

Free spiny na red hot 777 slot

Trzy symbole z napisem „Bonus” w jakiejkolwiek pozycji pomogą uruchomić 7 free spinów bonusowych, a także wypłaci wynagrodzenie w sumie wielokrotnej bieżącej wygranej. Bardzo dobre dla tych, którzy lubią hazard jest to, że ta funkcja na darmowej grze automatów siódemek może być wznowiona. Ponieważ ona wypada często, projektanci twierdzą, to takie bezpłatne gry mogą wypadać graczu do 700 razy.

Wyjątkowe mnożniki 777 slot

Oprócz tego, każda bezpłatna gra automatycznie aktywuje funkcję “Spitfire Multiplier”, która w przypadkowy sposób wybierze mnożniki w zakresie od 2 do 7. Jedynym wyjątkiem dla pomnożenia będą dzikie symbole, przy wykorzystaniu których nie będzie żadnych mnożników.

Tematyka

Siódemki zawsze uważali się szczęśliwym numerem. Jeszcze w starożytnych mitach oni byli uosobieniem sił kosmosu i połączeniem wszystkiego najbardziej idealnego. Z biegiem czasu, rozprzestrzenianie się gier hazardowych ta liczba zadomowiła się w tej branży, dlatego nie jest dziwne, że jednym z najbardziej popularnych symboli gier-automatów jest siódemka. A trzy siódemki powinny przynieść niesamowite bogactwo, zwłaszcza na slot triple red hot, gdzie oni wszystko wyznaczają. Chociaż tutaj niema puli, potrójna siła siódemek powinna po prostu uderzyć hojnością.

Automat od IGT udał się bardzo atrakcyjny i zmógł wezbrać w siebie wszystkie najlepsze osobliwości klasycznych automatów dla gier i przy tym włączył dużo smacznych funkcji. 

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen