menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry GreenTube – Treasure Jewels

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Slot Treasure Jewels został stworzony przez firmę Novomatic w 2007 roku. Ta 5-walcowa maszyna jest dość prosta i intuicyjna, zatem powinna spodobać się mniej doświadczonym graczom. Dzięki temu jednak można skupić się na grze i wygrywaniu. Zwróć szczególną uwagę na skrzynię, która może kryć nagrody.

Zobacz, jakie skarby skrywa skrzynia

Na dole ekranu znajdują się przyciski, którymi można regulować liczbę punktowanych linii wypłat (play 1 lines etc.). Maksymalnie można wybrać 9 takich linii. Klikając coin, ustawiasz wartość monety. Jeśli chcesz zwiększyć swoją stawkę, użyj przycisku bet one, a wtedy za każdym razem podniesiesz ją.

treasure jewels sloty

Stawkę można także zmieniać za pomocą bet max – wówczas od razu ustawisz maksymalną możliwą kwotę. Gra rozpocznie się w momencie kliknięcia start lub automatic start (gra automatyczna). Aby zwyciężyć, musisz wylosować co najmniej trzy takie same symbole na wybranej przez ciebie linii. Nie ma znaczenia, czy od lewej do prawej, czy też odwrotnie. Na tej maszynie odnajdziesz takie symbole, jak diamenty, pieniądze, sztabki złota i koronę. Bardzo dochodowe będzie wylosowanie ostatniego z nich, gdyż 5 koron gwarantuje zdobycie 2500 monet. Całkiem niezłe pieniądze daje jednak także wykręcenie 5 symboli sztabek złota lub pieniędzy – 500 monet. W grze znajduje się także symbol Wild, który zastępuje wszystkie pozostałe symbole, aby pomóc ci stworzyć zwycięską kombinację. Tym symbolem jest skrzynia. Oprócz tego, może ona także losowo pomnożyć twoją wygraną razy jeden, trzy lub siedem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry – kliknij info.

Zaryzykuj i powiększ swoją wygraną

Po każdej wygranej można zwyczajnie zabrać swoją zdobycz. Jeśli jednak masz w sobie duszę hazardzisty i masz ochotę na coś więcej, za każdym razem możesz skorzystać z opcji Gamble. Jeśli się na nią zdecydujesz, będziesz musiał odgadnąć kolor odwróconej karty – czarny lub czerwony – za pomocą przycisków gamble na dole ekranu w tych dwóch kolorach. W nowym oknie ukażą się także ostatnio odkrywane kolory.

Jeśli prawidłowo wskażesz kolor wspomnianej karty, podwoisz wygraną kwotę i będziesz mógł ponownie spróbować swojego szczęścia. Jeśli jednak nie powiedzie ci się, stracisz wygraną. Zagraj w Treasure Jewels i spróbuj zdobyć diamenty, a także dowiedz się, jakie skarby skrywa skrzynia.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen