menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – The Dark Knight Rises

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

The Dark Knight Rises – automat do gry firmy Microgaming. Ekscytujące grafiki ze zdjęciami superbohaterów i przyjaciół Batmana to cudowna okazja cieszyć się rozgrywką online za darmo i odkrywać wiele bonusów. Cel gry polega na uzyskaniu najlepszych kombinacji i serii darmowych spinów. Mroczny rycerz posiada 243 linii wypłat.

Gameplay i specyfika slota

Microgaming (http://www.microgaming.co.uk/) wepchnął w swój projekt wiele gratisów. Wielbiciele komiksów będą mogli zebrać kombinację Batmana, Kobiety-kota i Bane’a. Spin uruchamia obrót, a zasady gry otwiera przycisk View pays. Wystawić stawkę można za pomocą przycisku Coin Size i Coins. Jeśli grasz online za darmo - można uzyskać do 445 tysięcy kredytów, po zebraniu kombinacji z 3-5 kolejnych symboli. Napis «The Dark Knight Rises » to dziki symbol, dający ponad 1250 kredytów.

The Dark Knight Rises automaty za darmo

Sfera to scatter, który pozwoli uruchomić darmowe spiny. Za niego płacą wszędzie 1875/562/187/2 kredytów za 5-4-3-2 symboli. Gry ryzyko na automacie Mroczny rycerz nie ma. Natomiast istnieje wiele innych atrakcyjnych nagród.

Automat do gry Dark Knight  – możesz wybrać stronę

Nieudane spiny losowo uruchamiają walkę Batmana z Bane’em, od niej będzie zależeć ilość darmowych spinów i opcje konkurentów podczas obrotów. Wild na 3 bębnie pełni funkcję rozszerzającego się i zapełnia cały bęben. Istnieje także bonus przemieszczania symboli w sposób chaotyczny, co daje dodatkową nagrodę. Batman i Bane dają różne modyfikacje dzikiego symbolu w trybach ich obrotów bonusowych. Batman podwaja nagrodę, a Bane mocuje dziki symbol na bębnie.

Automat do gry The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises – automat do gry od Microgaming, który oferuje fascynującą walkę Batmana ze złem.

Automat posiada przerywniki filmowe i tapety z bohaterami trzeciej części Batmana, które sprawiają, że staje się on bardziej atrakcyjny dla miłośników komiksów. W trybie demo, gracz uzyskuje 100 000 kredytów, które można pomnożyć w głównej grze, trybie ryzyko lub w czasie bonusowych spinów. Dark Knight pozwala wygrać 445 tys. kredytów. W slocie można otrzymać wygraną na 243 liniach.

Przyciski automatu do gry The Dark Knight Rises:

Kombinacje i wypłaty

Aby zobaczyć symbole, należy wykorzystać przycisk view pays.

W grze gracz znajdzie 10 symboli, które mogą stworzyć zwycięskie kombinacje. Wśród nich są Batman, Bane, Kobieta-kot, policjant i krewni Batmana, a także karty do gry.

Aby uzyskać kombinację, trzeba ułożyć w jednej linii od 3 do 5 tych symboli. Najbardziej opłacalne są symbole superbohaterów.

Szczególnym symbolem jest sfera, która uruchamia darmowe spiny. Ona płaci maksymalnie za kombinacje: 1875/562/187/2 niezależnie od miejsca pojawienia się na polu. A napis «The Dark Knight Rises» może zastąpić wszystkie symbole w kombinacjach, oprócz sfery. Kombinacja z pięciu tych symboli daje 1250 kredytów.

Gry bonusowe od Mrocznego Rycerza

Walka z Bane’em – opcja, która uruchamia się losowo po nieudanym spinie i uruchamia darmowe spiny. Jeżeli dziki symbol pojawia się na 2 bębnie, on staje się rozszerzającym.

Funkcja przemieszczenia znaków też jest aktywowana po nieudanym obrocie. Symbole przemieszczają się losowo i pomagają ułożyć więcej kombinacji na wygraną.

Darmowe spiny Batmana

Gracz może wybrać Blast, który w czasie trwania bonusu będzie pełnił funkcję dzikiego.

Specyfika darmowych spinów, który daje Batman.

Na bębnach 2, 3 i 4 może pojawić się dodatkowy dziki symbol. Także on może się dzielić i uzupełniać większą liczbę kombinacji. 6 jednakowych symboli, w tym dziki symbol od Batmana, pozwolą podwoić wygraną.

Darmowe spiny Bane’a

Zapewnia stały dziki symbol na wszystkich komórkach jednego z bębnów (2 lub 4).

Dodatkowe darmowe spiny mogą być uruchomione przy uzyskaniu 3-5 symboli sfer. Dalej nie będą one uruchomione ponownie.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen