menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – Super Nudge 6000

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Super Nudge 6000 – online automat do gry z 3 bębnami i 5 liniami wypłat od NetEnt, na którym zagrać można bezpłatnie dzięki posiadaniu kredytów demo. Uruchomić bębny można bez rejestracji.

Zalecenia dotyczące gry i kombinacje na wygraną

Przed pierwszym obrotem bębna za pomocą przycisku Bet jest obstawiana stawka od 1 do 10 kredytów. Jeżeli stawka wynosi 1 kredyt, staje się aktywna linia nr 1, jeśli umieścisz 10, to aktywne będą wszystkie 5 linii. Przycisk «Bet max» przewija bębny z maksymalną stawką - 10 kredytów. Następnie należy kliknąć Spin, który włącza bęben. Maksymalnie po obrocie można dostać 6000 wygranych. Kliknięcie przycisku «Collect» pozwoli kontynuować grę w normalnym trybie, zamiast uruchomienia dodatkowej rundy. Więcej informacji na temat możliwych kombinacji na wygraną można znaleźć w tabeli wypłat, która się znajduje po lewej stronie na dole pola gry. Nagrody przyznawane są za zebranie kombinacji z pewnych znaków. Maksymalnie kombinacja z cytryn lub pomarańczy może przynieść 20 kredytów, z winogron - 60, arbuz daje 80 kredytów, dzwoneczek - 100, symbol z obrazkiem daje 6000 przy maksymalnej stawce. Również niektóre nagrody przyznawane są za symbole w dodatkowej rundzie (wiśnie, winogrona, arbuzy, siódemki). Największe zyski może przynieść korona - 6000 kredytów.

Gra donusowa Super Nudge 6000 – szczególny tryb gry ryzyko

Jeśli na głównym polu gry Super Nudge 6000 pojawi się zwycięska kombinacja, możliwe staje się zwiększenie nagrody w dodatkowym polu. Górne bębny mogą przynieść największą wygraną - 6000 kredytów.

Zasady gry na online automacie do gry SuperNudge 6000

Dzięki obecności na koncie kredytów demo na automacie do gry Super Nudge 6000 można grać całkiem za darmo.

Przed rozpoczęciem rozgrywki na automatach do gier należy zwrócić uwagę na następujące informacje:

  1.  trzy żółte żetony w lewym dolnym rogu ekranu. Ich wartość nominalna zależy od liczby kredytów demo gry, 5000, 25000, 5000 za 1, 20, 10 żetonów;
  2.  przycisk "Bet", który jest odpowiedzialny za wysokość stawki na linię, 1 lub 10 kredytów. Jeżeli wysokość stawki wynosi 1 kredyt, to automatycznie uaktywnia się tylko jedna linia, jeśli 10 – aktywuje się natychmiast 5 linii wypłat;
  3. przycisk «Bet max». Ten przycisk odpowiada za uruchomienie bębnów przy maksymalnej wysokości stawki - 10 kredytów;
  4. przycisk "Spin", który jest odpowiedzialny za jednorazowy obrót bębna. Maksymalna nagroda za jeden spin w głównej grze wynosi 6000 kredytów. Jeżeli obroty odbywają się w trybie dodatkowym, to wysokość wygranej będzie inna;
  5. przycisk «Collect» odpowiada za kontynuację zwykłego trybu gry zamiast gry w dodatkowym trybie;
  6. komórka Nudges, w której wyświetla się liczba możliwych obrotów, a także komórka Supermeter, gdzie się wyświetla liczba kredytów, które należy stosować w dodatkowym trybie gry.

Super_Nudge_6000_za_darmo

Symbole i wypłaty

Tabela wypłat, która znajduje się po lewej stronie od dolnego pola gry, dostarcza informacji o wygranych za kombinację z pewnych symboli w głównej grze:

Wysokość nagrody, która jest przyznawana za symbole, które pojawiają się w dodatkowej rundzie, jest podana wokół drugiego pola gry. Wiśnie i gruszki dają 20 nagród, winogrona – 60, arbuz - 80, siódemki - 100. Mimo że automat nie posiada dzikiego symbolu i scattera, jest szansa uzyskać najdroższy układ z koroną, za którą można dostać od 3000 do 6000 kredytów w ciągu dodatkowej gry.

Dodatkowa gra Super Nudge 6000

Przy układaniu kombinacji na pierwszym polu gry automatu Super Nudge 6000, gracz ma możliwość zwiększyć nagrodę w dodatkowej grze, która jest swego rodzaju odpowiednikiem gry ryzyko. W czasie trwania dodatkowej rundy są uruchamiane bębny. Ponadto, to dodatkowa gra daje szansę na uzyskanie największej wygranej - do 6000 wygranych. Jednak spiny na drugim polu gry można nie uruchamiać. W tym celu, jak już zostało powiedziane, wystarczy kliknąć Collect.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen