menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Super Dice

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

W grę Super Dice od Novomatic można pograć online za darmo i bez rejestracji , automat ma 3 bębny i 5 linii wypłacających. Slot ma klasyczny zestaw symboli owoców, kości, dzwonków i innych znaków, które pojawiają się w naziemnych urządzeniach.

Zasady gry

Zacząć grę należy od wyboru stawek, dlatego trzeba użyć standardowego przycisku +/- pod napisem Bet. Uruchomia bębny przycisk Start. W grze można postawić na każdy spin nie mniej niż 40 kredytów. Przycisk Autoplay aktywuje automatyczne obroty bębnów, wtedy gracz po prostu obserwuje proces gry bez zbędnych działań.

Aby zobaczyć pomnożenia za kombinacje z trzech znaków, należy kliknąć przycisk Paytable. Maksymalny zysk przynoszą trzy symbole: niebieska gwiazda, czerwona siódemka i arbuz. Symbole te mnożą stawkę na linię x1000. Pozostałe symbole owoców mogą przynieść od 120 do 800 kredytów. Gra ryzyko proponuje zwiększenie każdej wygranej dwukrotnie, jednak najpierw trzeba odgadnąć kolor karty.

Gra bonusowa od automatu do gry Super Dice

Trzy symbole kości uruchamiają grę bonusową, gdzie można zarobić dodatkowe darmowe spiny. Po rzucie kośćmi trzeba zdążyć nacisnąć przycisk Stop, wtedy bęben z kośćmi się zatrzyma, a gracz dowie się o tym, ile kredytów on otrzymał. Maksymalny zysk to 36 darmowych obrotów.

Przyciski Hold potrzebne są dla zablokowania bębna, to oznacza, że przy następnym spinie on będzie nieruchomy. Oprócz tego pojawia się dodatkowa opcja Cash Unlimited po uzyskaniu trzech czasomierzy, a cyfra, pokazana na ekranie czasomierza, przekształci się w ilość wirtualnych punktów, które zostaną przelane na konto gracza.

Automat do gry Super Dice wybór stawki, symbole, gra donusowa

W Super Dice symbole obracają się na trzech bębnach, które są rozmieszczone po trzy na każdym, natomiast linii wypłat w grze jest tylko pięć. Zwycięskie kombinacje symboli powstają podczas łączenia trzech identycznych obrazów. Warto zauważyć, że aktywność linii nie da się zmienić.

Super_Dice_gry_za_darmo

Aby określić wysokość stawki, trzeba użyć standardowego przycisku +/- pod napisem Bet, uruchomić bębny można za pomocą przycisku Start. Istnieje również kilka dodatkowych przycisków. Na przykład, przycisk Autoplay aktywuje automatyczne obroty bębnów, a zobaczyć dostępne pomnożenia za zwycięskie kombinacje można klikając przycisk Paytable.

W automacie Super Dice jest 11 znaków, a wśród nich znajdują się dwa specjalne symbole, które aktywują dodatkowe funkcje:

Obecność opcji bonusowych w slocie Super Dice może zwiększyć szanse na zwycięstwo. Na przykład, za pomocą przycisku HOLD zostanie zablokowany wybrany bęben, który zostaje nieruchomy podczas kolejnego obrotu. Korzystanie z przycisku Delete „rozmraża” bęben. Także jest dostępna dodatkowa opcja Cash Unlimited, która polega na tym, że w górnej części pola gry jest czasomierz, na którego ekranie pojawia się pewna liczba kredytów bonusowych, przy uzyskaniu układu z trzech czasomierzy dane na ekranie zostaną przeniesione na konto gracza jako dodatkowy prezent.

Dostępna jest także gra bonusowa w Super Dice, która nazywa się Dice. Uruchamiają ją trzy symbole kostek do gry, podczas tej gry można otrzymać dodatkowe darmowe spiny. Podczas rzutu kośćmi trzeba, by gracz zdążył nacisnąć przycisk Stop, bęben z kośćmi się zatrzyma, a gracz dowie się o ilości otrzymanych obrotów. Można uzyskać od z jednego do sześciu obrotów dodatkowo. W grze bonusowej kości można rzucić sześć razy z rzędu, po czym rozpoczyna się tryb darmowych spinów. Maksymalnie można uzyskać 36 obrotów w tej grze.

Gra ryzyko

Zasada gry ryzyko jest prosta - trzeba odgadnąć czerwony lub czarny kolor karty. Jeśli gracz ma szczęście, on może nawet pięciokrotnie zwiększyć ilość uzyskanych kredytów w ciągu ostatniego spinu, ale błąd gracza przyniesie całkowite anulowanie wygranej za obrót. W czasie gry w tym trybie nie można włączyć gry ryzyko, a natychmiast odebrać wygraną można przyciskiem Collect.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen