menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – South Park: Reel Chaos

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry South Park to jakośсiowy produkt od dewelopera NetEnt, zaprojektowany wraz z twórcami serialu animowanego o tym samym tytule. Zawiera stałą liczbę linii - 20 i 5 bębnów, na których występują symbole kart, a także bohaterów South Park. Głównym zadaniem w darmowej grze jest uzyskanie najlepszych kombinacji i otwieranie bonusów od chłopaków z South Park oraz zdobycie jak największej ilości kredytów.

Specyfika gry na automacie

Bębny są uruchamiane za pomocą zielonego przycisku, a poziom stawek – za pomocą przycisku LEVEL - od 1 do 10. Aby pójść na całość, trzeba kliknąć MAX BET.

Aby rozpocząć grę, trzeba nacisnąć przycisk uruchomienia "perkusji chaosu". Można uruchomić automatyczne obracanie bębna, naciskając Autogra. Na "Drums of Chaos" jest dziki symbol i symbole bohaterów, które otwierają bonusy. Bohaterowie South Park pojawiają się na bębnach 1, 3, 5.

Kombinacje składają się z pojawiających się po kolei symboli - 3 - 5 sztuk. W South Park można grać całkowicie za darmo. Na Perkusjach chaosu nie ma gry ryzyko, natomiast jest masa bonusów. Jeśli pojawi się układ z 5 symboli Bonus, to wyskakuje bohater Crunch, który walczy ze złodziejami, a każde zwycięstwo mnoży wygraną czterokrotnie. Ponadto, istnieją jeszcze cztery gry bonusowe, które są aktywowane w kolejności losowej.

Automat do gry South Park – bonusy od przyjaciół!

Chłopczyk Cartman mnoży dzikie symbole na kilku bębnach, a jeszcze je może dać w prezencie Kyle, który zwiększa wygrane gracza w znacznym stopniu. Kenny wygrywa z profesorem i mnoży nagrody. Dodatkowe obroty można otrzymać bezpłatnie jeszcze w jednym trybie bonusowym - od Cartmana (mnożnik od 2 do 10). Oprócz tych wszystkich bonusów w slocie bez rejestracji można delektować się doskonałą grafiką i muzyką.

Slot South Park: Reel Chaos

South Park: Reel Chaos – automat do gry, który sczególnie się spodoba miłośnikom serialu animowanego South Park. Projektantem jest firma NetEnt razem z twórcami serialu o tym samym tytule. Slot ma 5 bębnów i 20 linii. Ilości linii wygrywających nie da się zmienić.

South Park: Reel Chaos automaty do gier

Jeśli chcesz dowiedzieć się o specyfikach gry - można użyć przycisku podpowiedzi , który znajduje się po lewej stronie. Są tam opisane zwycięskie kombinacje i inne ważne opcje.

Dla bezpłatnych gier gamblerowi przysługuje wirtualna kwota w wysokości € 5000. Stawki gracza zależą od ustawionego poziomu (LEVEL), który mieści się w zakresie od 1 do 10, jak również wskaźnik monety (COIN VALUE: od 0,01 do 0,5). Na przykład, jeśli gracz ustawi maksymalną stawkę, to będzie ona równa: 10 (maks. poziom) x 0,5 (współczynnik monety) x 20 linii = € 100. Maksymalną stawkę dla slotu South Park można ustawić przyciskiem MAX BET.

Aby rozpocząć grę, trzeba nacisnąć przycisk uruchomienia "bębnów chaosu". Można uruchomić automatyczne obracanie bębna, naciskając Autogra.

Symbole w grze

Liczba kredytów, które można wygrać, da się zobaczyć na stronie wskazówek. Automat "Drums of Chaos" ma trzy rodzaje symboli:

Symbole bonusowe, które pojawiają się na bębnach 1, 3 i 5, aktywują specjalne bonusowe obroty bębna.

Główna gra

Jeśli gracz zbierze dowolną kombinację kilku kolejnych symboli (od 3 do 5), to kwota na jego koncie powiększy się o znaczną sumę wygranych.

Istnieje kilka specjalnych trybów gry, które są aktywowane losowow głównej grze.

Gry bonusowe: niespodzianki od przyjaciół z South Park

  1. Dzikość od Cartmana

Chłopczyk Cartman pojawia się losowo i może wypełnić dzikimi symbolami wszystkie sektory jednego lub więcej bębnów.

  1. Pomnożenia od Kenny’ego

Jeśli podczas obrotów bębna pojawi się Kenny, który walczy z Profesorem Chaosem, to wygrana może być pomnożona przez współczynnik 3, 4 lub 5.

  1. Respiny od Stana

W tym trybie bonusowym gracz otrzyma dodatkowe obroty, które będą mieć mnożniki progresywne. One pomagają zwiększyć wygrane na liniach, mnożąc je przez współczynniki między 2 i 10. Bębny będą się obracać dodatkowo, dopóki będą się pojawiać zwycięskie kombinacje.

  1. Dzikie pokrycie Kyle’a

Kyle porozrzuca po wszystkich polach gry od 3 do 5 dzikich symboli, które mają na celu pomóc zebrać udaną kombinację.

Darmowe obroty MintBerry Cruncha

W przypadku uzyskania kombinacji pięciu symboli z napisem Bonus, zostanie aktywowany inny specjalny tryb gry. Tam Crunch będzie walczyć ze swoimi przeciwnikami. Przy każdej wygranej mnożnik zwycięskich kombinacji może wzrosnąć do 4.

Automat do gry South Park: Reel Chaos wyróżnia się wśród innych ciekawą fabułą i różnorodnością charakteru. Gracz będzie świadkiem nie tylko stałego obrotu bębnów, ale też fascynujących walk chłopaków z South Park z siłami zła, które chcą uniemożliwić wygraną.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen