menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry GreenTube - Sizzling Hot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Sizzling Hot – online automat do gry od Novomatic (http://www.novomatic.com/). Prosty w obsłudze automat posiada tylko 5 linii i prostą grę ryzyko. Specjalnych bonusów nie ma. Zagrać można za darmo i bez rejestracji. W tym celu na konto są naliczane 1000 darmowych kredytów demo.

Zasady gry, symbole i gra ryzyko

Przyciski bet one i bet max są potrzebne, aby regulować stawki. Pierwszy przycisk zwiększa liczbę ustawionych kredytów, a drugi przycisk od razu ustawia maksymalną stawkę na spin. Bębny obracają się dzięki przyciskowi Start. Automatic Start uruchamia tryb automatycznych obrotów. Liczba linii na automacie jest stała, więc przycisk Lines nie jest aktywny. Przycisk Info pozwala zapoznać się z informacjami o wartości kombinacji na wygraną. Nagrody są przyznawane, jeśli na polu gry od lewej do prawej strony pojawiło się połączenie od 3 do 5 identycznych symboli. Głównymi symbolami slotu są arbuz, winogrona, śliwki i inne symbole owoców, które mogą przynieść od 5 do 500 kredytów. Najbardziej udanym symbolem jest obrazek z siódemką, który może pomóc zdobyć 5000 punktów. Scatterem w grze jest gwiazda. Otrzymane po udanym spinie wygrane można zwiększyć dzięki grze na podwojenie, która polega na odgadnięciu koloru karty do gry.

Automat do gry Sizzling Hot

Sizzling Hot – automat do gry od Novomatic jest dobrze znany wszystkim wielbicielom slotów. Wyróżnia się prostotą i barwnym owocowym wyglądem. Czasami ten automat jest nazywany «Owocówką».

Sizzling hot automaty

Sizzling Hot nie posiada wielu dodatkowych funkcji, ma jedynie 5 linii i typową dla Novomatic grę ryzyko.

Przed rozpoczęciem gry gracz ma do dyspozycji 1000 demonstracyjnych kredytów. Stawki można ustawiać na pięć linii, a je regulować za pomocą przycisku Coin. Zakres kredytu wynosi od 0,5 do 2 jednostek.

Aby ustawić stawki, należy użyć dwóch przycisków bet one i bet max. Pierwszy zwiększa aktualną stawkę na obrót na 5 kredytów, a drugi – od razu ustawia maksymalnie możliwą liczbę kredytów na spin.

Uruchomić kręcenie pięciu bębnów Sizzling Hot pozwala przycisk Start (inne opcje tego przycisku - skip/take win). Dla tych zbyt leniwych, którzy nie chcą za każdym razem używać tego przycisku, przewidziano możliwość włączyć automatyczny tryb, używając przycisku Automatic Start.

Chociaż na automacie do gry jest 5 przycisków Lines, nie wykonują one żadnych funkcji, gdyż slot zakłada stałą liczbę linii wygrywających.

Zwycięskie kombinacje

Aby uzyskać informacje o kombinacjach na Sizzling Hot, trzeba zapoznać się z tabelą wypłat, klikając przycisk Info. System sporządzania zwycięskich kombinacji jest klasyczny: kombinacje są zwycięskie, jeżeli trzy lub więcej jednakowych symboli ułoży się w jednej linii od lewej do prawej strony.

Wygrane

Na automacie do gry gracz znajdzie 8 symboli:

Gra ryzyko

Swoją wygraną po udanym spinie można kilka razy się podwoić, jeśli uruchomić grę ryzyko. Aby uzyskać do niej dostęp, należy nacisnąć Gamble/bet one. Pomnożyć wygrane kredyty można kilka razy - zgadując poprawny kolor kart (czerwony lub czarny). Zabrać wygraną w trybie ryzyko lub zakończyć tę grę można poprzez naciśnięcie przycisku start/take win. Gracz musi zrozumieć, że w przypadku niepowodzenia na dowolnym etapie gry ryzyko nagroda w grze zostanie utracona.

Sizzling Hot potrafił zdobyć popularność i zaufanie wśród graczy mimo małego zestawu funkcji i bonusów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen