menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic — Sizzling Hot Quattro

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Sizzling Hot Quattro to kolejna owocówka od Novomatic, gdzie zamiast jednego pola pojawiło się od razu cztery. Na pięciu bębnach pojawiają się następujące owoce: cytryny, winogrona, śliwki, wiśnie, arbuz i siódemki. Bębny można włączyć poprzez zmianę liczby linii, których jest maksymalnie 20.

Rozgrywka i układanie kombinacji

Quattro stanowi doskonałą okazję zagrać bez rejestracji i płatności. Aktywność pól można zmieniać, a stawki obstawiać w zakresie od 0,02 - 5 kredytów na linię. Uruchamia bębny przycisk Start, a następnie gracz ma zebrać jedną z kombinacji, które składają się z 3-5 tych samych symboli z rzędu. 3, 4 i 5 "siódemek" da 500/5000 oraz 50.000 kredytów, natomiast owocy przyniosą dużo mniej (maksymalnie 3000). Gracz może użyć trybu Autogry dla szybszej gry.

Jeśli gracz spróbuje zagrać za darmo, można będzie się poruszać między czterema polami i zdobywać dobre możliwości. Również bardzo dobrą okazją jest gra ryzyko, która jest aktywowana za pomocą przycisku Gamble po otrzymaniu jakiejkolwiek nagrody. Można zmienić strategię i w każdej chwili zatrzymać się oraz zabrać podwojoną wygraną. Gra w "Owocówkę" na czterech polach przynosi dużo zabawy.

Automat do gry Owocówka z dużym polem do gry

W grze ryzyko wystarczy odgadnąć kartę i można zabrać wygraną w dowolnym momencie (Collect). Zagrać za darmo w Sizzling Hot jest bardzo prosto, ponieważ nie ma żadnego ryzyka. Jeżeli pojawi się gwiazda, możliwe jest zebranie dodatkowych kombinacji. Chociaż nie ma żadnych specjalnych bonusów, jednak atmosfera jest przyjemna, a muzyka - relaksująca.

Automat do gry Sizzling Hot Quattro

Znany wielu graczom automat do gry Sizzling Hot (Owocówka) przeszedł ciekawą transformację, gdyż teraz pojawiło się aż cztery pola gry. Deweloperzy Novomatic nie starali się ponownie odkryć Amerykę i po prostu poszerzyli liczbę komórek klasycznego automatu, przy czym na każdym polu zostało po 5 linii wypłat.

Sizzling hot Quattro gry hazardowe online


Automat do gier Quattro oferuje motyw owocowy, maksymalnie 20 linii (Lines) i grę na podwojenie. Tutaj można zmienić aktywne pola, klikając specjalne zielone przyciski między nimi, lub klikając na same pola. W tym przypadku co najmniej jedno pole musi być aktywne.

Darmowa gra Sizzling Hot Quattro udostępnia 500 kredytów demo, które są ustawiane od 0,02 do 5 kredytów. W ten sposób maksymalna stawka na obroty przy różnych układach linii może wynosić 25, 50, 75 i 100.

Spiny są uruchamiane tradycyjnie - za pomocą przycisku Start. Innym wariantem uruchomienia bębnów jest tryb Autogra.

Symbole i kombinacje

Wypłaty wygranych zależą wyłącznie od aktualnychstawek gamblera.

• Tradycyjnie dla serii Sizzling Hot symbole składają się z wielu owoców: cytryny, pomarańcze, śliwki, winogrona, arbuzy i wiśni. Aby uzyskać wygraną, gracz musi zebrać zestaw identycznych symboli, ułożonych od lewej do prawej strony.
• Za 5 symboli owoców można uzyskać 3000 kredytów (arbuz i winogrona)
• Wysokość wypłat za śliwki, pomarańcze, cytryny i wiśni to 1000 za całą kombinację, za 4 identyczne symbole- 250, za 3 – 100.
• Najbardziej opłacalny tutaj symbol to siódemka - 50000/5000/500 - dla poszczególnych układów.
• Scatterem w grze jest gwiazda, która może zapłacić gamblerowi niezależnie od miejsca pojawienia się.

Gra ryzyko

Po wygranej można kliknąć Gamble i zagrać w grę ryzyko, która jest bardzo prosta. Gracz musi tylko odgadnąć kolor karty i jeśli to zrobi, będzie mógł w ciągu kilku kroków pomnożyć wygrane, uzyskane za udany spin. Kroków jest 5 i maksymalnie można zwiększyć wygraną do 50 000 kredytów. Jeśli gracz już ma dość – to on może odebrać nagrodę, klikając Collect.
Innych wybitnych opcji automat nie posiada, ale czy często gracz może pochwalić się okazją zagrać od razu na czterech polach. Wszystkim, kto grał w "Owocówkę", spodoba się jej młodszy brat.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen