menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Rock Climber

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Rock Climber to jeden z niewielu slotów, które są poświęcone alpinizmowi. Ta gra była zaprojektowana przez Igrosoft wiele lat temu, ale namioty, plecaki i czekany przynoszą szczęście nawet dziś.

Zasady gry

Klasyczna panel sterowania od Igrosoft zawiera dwa przyciski dla obstawienia stawek («bet one»,«bet max»), 5 przycisków, uruchamiających linie («line» 1, 3, 5, 7, 9), instrukcję ( "help") oraz uruchomienie gry ( «start» i «automatic start»). W automacie do gry Rock Climber nie przewidziano darmowych spinów, więc po każdej rundzie trzeba będzie "oddać" minimum 1, maksimum - 225 kredytów.

Oddawszy tylko jedną monetę, można uzyskać na ekranie kombinację z pięciu płatków śniegu i wtedy zwiększysz bilans na koncie o 5000 kredytów! Każdy, kto lubi grać w automaty do gry Rock Climber, wie, że symbol Wspinacza jest najbardziej opłacalny. Jego mnożniki są równe 200, 1000 i 5000 przy uzyskaniu 3, 4, 5 płatków śniegu na dowolnej części ekranu. Jeśli grać na automacie do gry Rock Climber za darmo, to koniecznie trzeba spróbować swoich sił w grze ryzyko, gdzie zwycięstwo jest podwajane, a wygrana wzrasta.

Automat do gry Rock Climber gra bonusowa: jak wybrać liny?

Rock Climber to automaty do gry z ekscytującą grą bonusową, w której można znacząco poprawić stan swojego konta. Na początku trzeba się doczekać pojawienia się na ekranie 3-5 symboli ze sprzętem alpinistycznym (lina z hakiem – symbol scatter). Po tym rozpoczyna się runda bonusowa, w której wspinacz musi wybrać drogę na szczyt góry. Automaty do gry online za darmo pozwalają wspinaczom wspiąć się na szczyt góry i uzyskać maksymalną liczbę monet bonusowych.

Automat do gry Rock Climber

Rock Climber to jeden z automatów do gry firmy Igrosoft. Ma 5 bębnów i układ, podobny do innych liniowych gier (tryb standardowy, gra ryzyko, runda bonusowa).

Głównym bohaterem slotu jest wspinacz, który chce zdobyć szczyt góry. Dlatego w normalnym trybie gambler stara się zebrać kombinację z potrzebnych mu przedmiotów. Najbardziej zyskowne elementy automatu to płatki śniegu, wimpel, namiot i kurtka. Wimpel jest uniwersalnym symbolem, zastępującym brakujące w kombinacji elementy (oprócz płatków śniegu i lin).

Rock_climber_do_gry_online

Opanować sposób sterowania automatem do gry dość prosto: okrągłe zielone przyciski pozwalają wybrać liczbę linii. Ma to wpływ na częstotliwość pojawienia się zwycięskich kombinacji i na wielkość wypłat. Na przykład, jeśli gracz używa jednej linie, skuteczne połączenia symboli występuje rzadziej, ale wygrana będzie co najmniej o 2-3 razy wyższa od stawki. Jeśli gracz wybrał dziewięć linii, proste kombinacje będą się pojawiać prawie po każdym spinie, ale zyski często będą nawet niższe ustawionej stawki.Przycisk Bet pozwala określić wielkość stawki. Na jedną linię można postawić od 1 do 90 kredytów (na początku gracz dostaje 1000), a zatem, wybierając dziewięć linii, gracz otrzyma maksymalną stawkę - 810 kredytów. Aby zrobić to bez dodatkowych kliknięć, można nacisnąć Max Bet. Przycisk Start uruchamia obrót bębna, aby dać graczowi szansę wygrać maksymalną kwotę, przewidzianą w automacie - 675 tys. kredytów.

Gra ryzyko uruchamia się za każdym razem, gdy gracz wygrywa dowolną liczbę kredytów. Jest to powszechnie stosowana „sztuczka” firmy Igrosoft: pięć kart, z których pierwszą otwiera dealer. Po otwarciu jednej z pozostałych gracz może podwoić swoją wygraną (jeśli karta jest o wyższej wartości), stracić ją (jeśli karta jest o mniejszej wartości) lub doprowadzić do remisu (jeśli karta jest taka sama). W razie niepowodzenia gra ryzyko się kończy. Teoretycznie można podwoić swoją wygraną wiele razy z rzędu. Jednak gracz może wycofać się z gry ryzyko przy otwartej karcie dealera (na przykład, jeśli tam jest as) bez utraty dotychczas uzyskanych kredytów.

Jeśli w trybie standardowym, niezależnie od kombinacji, pojawia się trzy liny - to sygnał do rozpoczęcia gry bonusowej. Wspinacz wybiera jedną z pięciu lin, aby wspiąć się na szczyt góry. Jeśli po drodze on natknie się na jaskinię, gra się kończy, jeśli nie – można kontynuować swoją podróż, wybierając jedną z pozostałych czterech lin. Dowiedzieć się, gdzie i ile jaskiń gracz może spotkać po drodze, nie uda się (czasami jaskinie zamykają przejście na wszystkich pięciu linach). Jednak jeśli wspinacz potrafi wspiąć się pięć razy, dostanie nagrodę bonusową.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen