menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt - Robin Hood

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Robin Hood to slot o odważnej przygodzie od dewelopera NetEnt (NetEntertainment). Symbole - główni bohaterowie opowieści, złodziei, strażnicy, symbole kart także są obecne. Jest także autogra, darmowe spiny (obroty) i "dziki" symbol.

Specyfika gry i obstawienie stawek

Linii w automacie do gry Robin Hood zawsze 20, każdy może robić różne stawki od 1 do 10 monet. Maksymalny stawka przy wskaźniku 1 jest równa 200 na wszystkich liniach jednocześnie. Aby wybrać pożądane znaczenie, należy przesuwać kursor na taśmie z napisem Level. Za pomocą przycisku Coinvalue można wybrać wartości od 0,01 do 10, uzyskując na samym początku od 100 do 100000 monet. Okrągły przycisk "Start" wygląda jak znak pobierania i znajduje się w środkowej części panelu sterowania.

Dziki symbol w darmowym automacie do gry Robin Hood zastępuje wszystkie inne symbole, ale tylko nie symbol worka, wypchanego pieniędzmi. Ten ostatni jest scatterem, aktywującym darmowe spiny. Automat do gry Robin Hood pozwala zagrać za darmo i uzyskać zwycięskie kombinacje. Za 3/4/5 portretów głównego bohatera można uzyskać 15/300/1000, ta sama ilość symboli z miotaczem noży przynosi 15/100/750. Za 3/4/5 złodziei na 1 linii przyniesie 10/50/250 monet.

Automat do gry Robin Hood z darmowymi obrotami

Automat do gry Robin Hood nie posiada gry bonusowej i gry ryzyko, ale są inne, nie mniej ciekawe, opcje. W prawym górnym rogu ekranu pojawia się wskaźnik - od *1do *5. Po kolejnej wygranej zaczyna się kręcić pierwszy bęben. W razie powodzenia wskaźnik wzrośnie do*2 i tak dalej. Wraz z pojawieniem się na ekranie «freespin», darmowe gry zostaną aktywowane. Za 2 napisy można dostać 5 obrotów, za 3 - 10.

Automat do gry Robin Hood: Shifting Riches

Automat do gry Robin Hood: Shifting Riches jest poświęcony legendarnej historii dzielnego Robin Hooda. W każdym slocie gracz będzie mógł obserwować świetną grafikę, wysokiej jakości animację i oryginalną oprawę muzyczną, a także wiele zyskownych opcji.

Automat do gry Robin Hood: Shifting Riches

Automat do gry Robin Hood: Shifting Riches ma 5 bębnów i 20 linii wygrywających, jednak gracz nie może wpływać na liczbę aktywnych linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje zaczynają się od lewej do prawej strony i dają bardzo dobre pomnożenie stawki na linii. Jednak zanim rozpocznie się obrót bębnów, należy zapoznać się z podstawowymi zasadami gry i panelem sterowania.

Automat posiada szereg dodatkowych propozycji, które pozwalają uzyskać jeszcze więcej wygranych. Symbol Robin Hood odgrywa rolę dzikiego symbolu, który jest w stanie zastąpić prawie każdy symbol w grze, tworząc dodatkowe kombinacje na wygraną. Dziki symbol nie może zastąpić tylko symboli Worka z monetami i Free Spins (wypadają tylko podczas darmowych obrotów).

Opcja Shifting Reels zapewnia dodatkowe mnożniki do głównej nagrody. Można wygrać mnożenie od dwóch do pięciu razy, jeśli w czasie dodatkowych obrotów pierwszego bębna pojawi się zwycięska kombinacja. Jeszcze w grze slotowej można wygrać darmowe obroty bębnów, jeśli w jednym pudełku pod bębnami gracz nagromadzi cztery worki z monetami. Te darmowe spiny mają pewne szczególne opcje:

Zarządzanie automatem do gry Robin Hood: Shifting Riches jest bardzo proste. Najpierw musimy wybrać wielkość stawki na spin przy pomocy kilku przycisków. Początkowo trzeba wybrać nominał jednej monety, używając przycisku COINVALUE. Następnie należy określić liczbę monet, którą gracz chce umieścić na jednej linii, i kliknąć LEVEL. Kręcenie bębnów uruchamia okrągły przycisk, który się znajduje pośrodku panelu sterującego. Można również zobaczyć kilka przycisków, które umożliwiają wykonywanie dodatkowych czynności w automacie do gry. Na przykład, przycisk MAXBET służy do uruchamiania bębnów przy maksymalnie możliwej stawce, a przycisk AUTOPLAY aktywuje serię automatycznych obrotów. Aby wyświetlić tabelę wypłat, trzeba kliknąć przycisk TABELA WYPŁAT (Paytable).

Automat do gry Robin Hood: Shifting Riches ma interesująca fabułę i proste zasady gry, które pozwolą graczom cieszyć się ekscytującą rozgrywką z możliwością uzyskania przyjemnych nagród.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen