menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – River Queen

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

River Queen – online automat do gry od Novomatic, na którym można zagrać za darmo. Gra ryzyko, darmowe spiny, 5 bębnów, 50 linii wygrywających są dostępne za darmo. Podstawową tematyką gry są karty do gry.

Zasady sterowania i kombinacje

Aby nauczyć się zarządzać automatem, trzeba zapoznać się z następującymi przyciskami. Przyciski "+" i "-" pod "Lines" regulują liczbę linii od 1 do 50, "+" i "-" pod «Bet / line» pozwalają umieścić kredyty na linię, w zakresie od 0,01 do 2.00. Konieczne jest kliknięcie przycisku Start dla uruchomienia bębnów. Do uruchomienia obrotów automatycznych służy przycisk Autoplay. Tabelę z możliwymi kombinacjami otwiera przycisk «Paytable».

Kombinacje bonusowe składają się z identycznych obrazków, które pojawiły się na linii od lewej do prawej strony. W slocie gracz znajdzie proste obrazki, które przynoszą wygrane. Symbol z Kobietą - to dziki symbol, który uzupełnia kombinacje, a także przynosi 2000, 400, 120 przy maksymalnej stawce. Biały statek – symbol scatter. Jeśli losowo pojawi się trzy scattery, zostanie uruchomiona seria automatycznych obrotów. Po udanym spinie przycisk «Gamble» pozwoli uruchomić grę ryzyko, w której trzeba będzie zgadnąć prawidłowy kolor karty.

Automaty do gry darmowe dzikie obroty

Jeśli na polu gry po obrocie pojawi się od 3 scatterów, rozpocznie się automatyczne obracanie bębnów. Osobliwością tej gry bonusowej jest jeszcze jeden dodatkowy dziki symbol w postaci białego parowca.

Automat do gry River Queen

Na 50 linii River Queen wygrywających, których liczbę można regulować, możliwość zwiększenia nagrody w grze ryzyko, a także dodatkowe obroty -  to wszystko znajdziesz w slocie River Queen.

Panel sterowania na automacie do gry

Aby uruchomić bębny i zebrać niezbędne kredyty, trzeba się zapoznać ze standardowym panelem sterowania automatu, który znajduje się na dole pola gry i zawiera następujące przyciski:

River_Queen_gry_na_automatach

Zwycięskie kombinacje i symbole

Jeśli po obrocie bębnów na linii wypłat wypadnie od lewej do prawej strony kombinacja z trzech identycznych symboli, gracz dostanie na konto określoną kwotę wygranych. Automat ma zwykłe symbole, za które zostają przyznane nagrody. Również są znaki specjalne, które dają graczowi dodatkowe możliwości. Jeśli zwycięska kombinacja składa się ze znaków z "J", "Q", "9", "10" przy maksymalnych stawkach, na konto demo zostanie naliczona wygrana w wysokości 200, 40, 8 punktów za 5, 4, 3 znaki. Za symbole króla i asa jest przyznawana nagroda w wysokości 320, 80, 16 kredytów. Za symbole z kartami gracz uzyska 600, 160, 40 kredytów. Symbol z mężczyzną daje 800, 200, 80 kredytów. Za kości do gry opłata wynosi 400, 120, 32 symboli.

Gra na podwojenie

Jeśli po jednym spinie pojawi się zwycięska kombinacja, gracz ma szansę podwoić nagrodę w grze ryzyko. Aby to zrobić, należy kliknąć aktywny przycisk " Gamble ", który otworzy dodatkowe pole z kartami. Główne i jedyne zadanie w grze na podwojenie polega na rozpoznaniu koloru zakrytej karty. Jeśli odgadnąć kartę, grę można kontynuować. Jednak błąd gracza spowoduje utratę wygranych. Można zrezygnować z zagrania w trybie ryzyko i zachować pierwotny rozmiar wygranej. Aby to zrobić, trzeba kliknąć przycisk "Start". W grę ryzyko nie da się zagrać, jeśli bębny obracają się w trybie automatycznym.

Dodatkowe obroty bonusowe

Trzy symbole rozproszenia, które pojawiły się losowo na bębnach, uruchamiają serię automatycznych spinów. W trakcie darmowych obrotów na bębnach może pojawić się jeszcze jeden dziki symbol - obraz białego parowca.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen