menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft - Resident

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Resident od Igrosoft o tematyce szpiegowskiej z Stirlitzem w roli głównej. Celem gry jest uzyskać najkorzystniejsze kombinacje i dostać się do rundy bonusowej ze zgadywaniem sejfów.

Jak zarządzać automatem do gry?

Gdyż automaty do gry bez rejestracji Resident są dokładnymi kopiami mechanicznych automatów, mają one ręczną konfigurację opcji po to, by gajmerzy na jednym automacie do gry Resident mogli wykorzystać różne strategie. Wysokość stawek ustalana jest za pomocą przycisków «bet one» i «bet max». Wybór liczby linii odbywa się za pomocą «lines» (1-9).

Zwycięska kombinacja składa się z 3 lub więcej identycznych symboli. Najbardziej pożądana wśród nich to kombinacja z 5 złotych monet. Za nie gracz otrzyma mnożnik 5000, za 4 – 1000, za 3 - 500. Za 3 gaśnice można dostać 100 monet, za 4 – 500, za 5 - aż 2000. W celu pomnożenia wygranych monet można zagrać w grę ryzyko. Automaty do gry Sejfy przewidują tradycyjną dodatkową rundę z kartami "kto ma więcej?". Jeśli wybrana karta ma wyższą wartość, niż karta, zaproponowana przez maszynę - wygrana jest mnożona x2.

Dostępne automaty do gry: w Sejfy graj online za darmo

Automat do gier Resident ma grę bonusową o nazwie "Sejfy". Ona uruchamia się po uzyskaniu kombinacji z 3-5 symboli Sejfów. Trzeba otworzyć sejfy, w których są skarby i dynamit. Pomijając materiały wybuchowe, można dostać się do drugiej rundy w trybie bonusowym. Tutaj musisz wybrać odpowiednie drzwi, za którymi ukrywa się radiotelegrafistka Kat.

Automat do gry Resident

Resident – automat do gry od Igrosoft, ma 5 bębnów i jest zaprojektowany w stylu sowieckim. Tradycyjnie istnieje kilka trybów gry. Począwszy od 1000 kredytów (w wersji demo), można wybrać liczbę linii (1, 3, 5, 7 lub 9) i obstawić stawki od 1 do 90 kredytów. Maksymalna możliwa stawka wynosi 810 kredytów, a wygrana - 675 tys.

Resident obraz

W pierwszej rundzie gracz znajdzie zwykłą grę slotową, która ma taką samą strukturę jak inne automaty do gry od Igrosoft lub innego producenta. Przycisk Start rozpoczyna kręcenie bębnów, Bet - zmienia wielkość stawek, a Bet Max - ustanawia największą stawkę i rozpoczyna grę. Ponadto można przejść do trybu Autogry lub dowiedzieć się więcej o automacie w sekcji Pomoc.

Jeśli na linii slotu pojawia się trzy lub więcej identycznych symboli (licząc od prawej lub lewej od krawędzi), gracz wygrywa. W automacie do gry Resident gaśnica zastępuje dowolny symbol. Najbardziej zyskowne symbole to monety i gaśnice (na przykład, kombinacja z pięciu monet przyniesie aż 5000 kredytów, chocia pojawia się ona bardzo rzadko).

Każda wygrana daje możliwość wypróbowania swoich sił w grze ryzyko. Gra slotowa oferuje gamblerom możliwość podwoić wygraną lub zabrać ją. Przycisk Bet pozwala rozpocząć grę ryzyko. Na polu pojawi się 5 kart, z których pierwszą natychmiast otwiera dealer. Zadanie gracza polega na szukaniu na ślepo karty o wyższej wartości. Gracz będzie miał większe szanse, jeśli na polu pojawi się karta o niższej wartości (3,4 lub 5). Jednak w każdym momencie, grę ryzyko można przerwać. Warto wziąć pod uwagę, że w przypadku gry automatycznej, slot nie będzie w niej uczestniczyć.

Bonusy

Jeszcze rzadziej gracz ma możliwość zagrać w rundzie bonusowej. Można uzyskać do niego dostęp, jeśli gdziekolwiek na ekranie gry standardowej pojawi się trzy lub więcej symboli z sejfem. Resident okaże się w pokoju z czterema sejfami, które trzeba otwierać po kolei. Dowolny element przynosi dodatkową nagrodę, z wyjątkiem dynamitu, który natychmiast zakończy grę bonusową.

Jeśli Resident otworzy wszystkie sejfy bez strat, to uzyska dostęp do rundy super bonusowej. Na ekranie pojawią się dwoje drzwi. Jeśli gracz odgadnie, za którą z nich znajduje się radiotelegrafistka, on dostanie wielką wygraną, która jest wyświetlona nad drzwiami.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen