menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Playboy

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Playboy – automat do gry od Microgaming, wykonany w stylu popularnego magazynu dla mężczyzn. Grać na online automacie do gry za pośrednictwem kredytów demo można za darmo i bez rejestracji. Na gracza oczekują 5 bębnów, 40 linii i wiele niespodzianek bonusowych.

Zarządzanie automatem i naliczanie wygranych

Zarządzanie online automatem nie jest trudne. Aby to zrobić, należy ustalić za pomocą przycisków "+" i "-" wysokość stawki od 0,01 do 10. Liczba linii jest ustalona - 40. Do jednorazowego obrotu służy przycisk Spin. Przycisk ze strzałkami odpowiada za automatyczny tryb gry, dla którego można ustawić pożądaną liczbę darmowych obrotów, od 5 do 20. Przycisk «I» wywołuje tabelę z zasadami i wypłatami. Nagrody po spinach przyznawane są za kombinacje, które się układają od lewej do prawej strony. Na automacie są symbole w postaci kart do gry, wisien, znaków "$", a także symbol Hugh Hefnera. Za wszystkie te symbole można uzyskać pewną ilość nagród.

Symbol z napisem «Wild» to dziki symbol gry, za który można uzyskać największe wygrane – 10000, 1000, 250 za kombinacje z 5, 4 i 3, on także uzupełnia inne kombinacje.

Spiny bonusowe i Нот Zone od Playboy

Automat Playboy dopuszcza możliwość zarobienia obrotów bonusowych, które można zdobyć nie tylko za trzy scattery, które pojawiły się na polu gry, ale także za trzy lub więcej dzikich symboli. Liczba darmowych obrotów i wygrane w tym trybie zależą od ilości symboli, które rozpoczęły rundę bonusową.

Strefa «Hot Zone» - to kolejna okazja od automatu do gry. Jeśli w "gorącą strefę" trafi scatter, on staje się dzikim i wypełnia określony obszar.

 Automat do gry Playboy graj za friko

Playboy możliwość zapewnia posiadanie darmowych kredytów (10.000 na grę). Obroty bonusowe, tryb normalnej gry, spiny w Hot zone, 40 stałych linii wygrywających - to wszystko znajdziesz na automacie do gry online Playboy.

Podstawowe przyciski i ich funkcje

Na dole automatu do gry są przyciski do sterowania. Przyciski "+" i "-" na prawo od «Per /Line» odpowiedzialne są za wysokość stawki na linię, od 0,01 do 10. Liczba linii na automacie jest stała i wynosi 40. Z boków pola gry są numery porządkowe linii wypłat, po najechaniu kursorem na nich można dowiedzieć się o trajektorii linii. Jednorazowy obrót bębnów uruchamia przycisk «spin». Automatyczne obracanie bębnów uruchamia duży przycisk ze strzałkami. Gracz może określić pożądaną liczbę automatycznych spinów - od 5 do 20. Przycisk «I» wyświetla tabelę wypłat. Nagrody przyznawane są po obrocie bębnów, jeśli na pole od lewej do prawej strony pojawiła się kombinacja z trzech identycznych symboli. Tabela wypłat jest dynamiczna, zmienia się w zależności od wysokości aktualnej stawki.

playboy_jednoreki_bandyta

Symbole, mnożniki i funkcje

Na online automacie Playboy są zwykłe symbole (karty do gry, wisienki, znak «$»), a także dwa symbole specjalne. Wysokość wygranej zależy od wielkości stawki. Przy maksymalnych stawkach nagroda wynosi:

Szczególnym symbolem automatu do gier jest napis "Wild" z "zajączkiem playboya". Ten symbol ma trzy funkcje:

  1. Daje największe wygrane – 10000, 1000, 250;
  2. Zastępuje w kombinacjach na wygraną inne symbole;
  3. Może uruchomić serię darmowych spinów, podobnie jak scatter.

Symbol z napisem «Bonus» to scatter, który uruchamia serię automatycznych spinów.

Darmowe obroty od Playboy i Нот Zone od Playboy

Cechą szczególną automatu do gry jest to, że obroty bonusowe mogą przynieść nie tylko scattery, ale także dzikie symbole. Ilość darmowych spinów zależy od ilości specjalnych symboli w kombinacjach:

Inną szczególną cechą automatu jest istnienie specjalnej strefy «Hot Zone». Jeśli do tej strefy trafia symbol rozproszenia (scatter), on automatycznie staje się dzikim i wypełnia wszystkie komórki. Jednocześnie są przyznawane wygrane.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen