menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft - Pirate

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Twórca slotów Igrosoft postanowił zadowolić gust wszystkich graczy swoim następnym arcydziełem o Piratach – automatem do gry Pirate online. Celem gry jest uzyskanie jak największej wygranej oraz dotarcie do rundy bonusowej.

Od czego zacząć?

Należy zacząć od znajomości z automatem do gier Pirate firmy Igrosoft. Producent nie miał na celu utrudniać zarządzanie automatem, dlatego umieścił podstawowe przyciski na konsoli środkowej na dole ekranu. Przyciski «betone» i «betmax» są przeznaczone na obstawianie stawek. W pierwszym przypadku umożliwia to korzystanie z płynnej regulacji, w drugim - wystawianie maksymalnej wartości. Przyciski z numerami na automacie do gry Pirate obejmuje pewną liczbę linii. Na przykład, „3 lines” aktywuje 3 linie wygrywające, „7 lines” - 7 itd. Przycisk Start uruchamia kręcenie bębnów w celu znalezienia kombinacji bonusowych.

3, 4, 5 portretów jednookiego pirata pozwalają uzyskać mnożniki 100, 500, a nawet 1000. Spróbuj zagrać w automaty do gry za darmo, wtedy Piraci otworzą przed Tobą wszystkie swoje sekrety! Koniecznie warto spróbować swoich sił w grze ryzyko. Wybierz czerwony lub czarny kolor. Jeśli wyrzucana przez Piratów kostka będzie tego koloru, który wybrał gracz – wygrana zostanie podwojona.

Automat do gry Pirate z dwiema rundami bonusowymi

Automaty do gry Piraci może "dać" kombinację z 3-5 symboli zamkniętych skrzyń. Oznacza to, że w ciągu kilku sekund rozpocznie się pierwsza z gier bonusowych. Konieczne tu jest wybranie skrzyni ze złotem. Jeżeli pojawi się czaszka z kośćmi, gra się skończy.

Gdy na polu pojawi się od 3 do 5 beczek, uruchomiona zostanie druga gra bonusowa "Beczki". W tej rundzie automat do gry za darmo Pirate wymaga od gracza wybrać prawą lub lewą kostkę. Cyfra, która się pojawiła, rozpocznie odliczanie beczek, otwierając je po kolei.

Automat do gry Pirate

Pirate to gra slotowa od rosyjskiego dewelopera Igrosoft z pięcioma bębnami. Jak sama nazwa wskazuje, jest to automat o tematyce pirackiej. Automat do gry zawiera zarówno standardową grę, jak i grę ryzyko lub rundy bonusowe.

pirate_gry_maszyny_do_gry

Maksymalna możliwa wygrana wynosi 675 tys. kredytów. Gracz może wybrać od 1 do 9 linii. Im mniejsza jest liczba linii, tym rzadziej pojawiają się zwycięskie kombinacje, lecz wynagradza się to wyższymi wypłatami. Na każdą linię można postawić od 1 do 90 kredytów. Zatem maksymalna stawka to 810 kredytów – będzie ona obstawiona, jeśli nacisnąć przycisk Max Bet.

Najkorzystniejsze kombinacje składają się z symboli map, pirata, armaty i jądra. Po każdej wygranej, zarówno małej, jak i dużej, slot oferuje grę ryzyko dla podwojenia. W tak zwanej grze ryzyko trzeba odgadnąć kolor, który pojawi się na kostce (czerwony lub czarny). Jeśli gracz zgadnie kolor, wygrana zostanie podwojona i można będzie kontynuować grę. W razie niepowodzenia wygrana będzie anulowana i gra ryzyko się skończy. Jednakże, można tę grę przerwać w każdym momencie bez utraty stawki.

Różnorodność wprowadzają bonusy - specjalne rundy, w którym można wygrać więcej niż w trybie standardowym. W slocie Pirate są dwa rodzaje rozrywki. Jeśli gdziekolwiek na ekranie pojawi się trzy lub więcej skrzynek, rozpoczyna się gra bonusowa. Otwierając te skrzynie, można znaleźć skarby, które zwiększają wygraną, lub koście, których pojawienie się zakończy rundę bonusową. Ilość prób, które otrzymuje gracz, zależy od ilości skrzynek, które pojawiają się na polu w trybie standardowym.

Jeśli gdziekolwiek na ekranie pojawi się trzy lub więcej beczek, wtedy rozpocznie się druga gra bonusowa. Pojawi się 10 beczek. Rzucając kostki, gracz będzie opróżniał beczki i uzyskiwał klejnoty. Jeżeli beczka będzie pusta, gra się skończy.

W sekcji Pomoc jest szczegółowy opis wszystkich zwycięskich kombinacji i liczby kredytów, które można wydać. Można rozpocząć automatyczną grę, która odbywa się bez udziału gracza (po uzyskaniu wygranej gra ryzyko się nie uruchamia).

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen