menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Multi Dice

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Multi Dice od Novomatic – to barwny klasyczny automat wideo, który jest wyposażony w pole 3x3 i pięć linii wygrywających. Koniecznie warto grać online za darmo i bez rejestracji, aby zobaczyć klasyczne symbole z obrazkami gwiazd, siódemek, dzwonów i owoców.

Jak manipulować stawką?

Rozgrywka w slocie zaczyna się od wyboru stawek za pomocą przycisków +/- pod napisem Bet. Minimalna stawka wynosi 40 kredytów, a maksymalna - 1000 wirtualnych monet. Uruchamia bębny przycisk Start. Przycisk Paytable otwiera tabelę z płatnościami.

Maksymalny zysk w postaci pomnożenia stawki x1000 przynoszą od razu trzy symbole: niebieska gwiazda, czerwona siódemka i arbuz. Symbole owoców dają od 120 do 800 stawek w zależności od owocu, który pojawił się na linii. W grze ryzyko trzeba wybrać kolor, a następnie otworzy się zakryta karta; jeśli będzie miała ona ten sam kolor, wówczas gracz otrzyma podwojoną wygraną.

Niewiarygodne bonusy od aparatu do gry

Kombinacja z trzech znaków kości uruchomia grę bonusową. Sens gry Multi Dice polega na tym, że przy rzucie kośćmi trzeba, by gracz zdążył nacisnąć przycisk Stop, wtedy zatrzyma się bęben i gracz dostanie darmowe obroty bębnami. Maksymalnie można otrzymać 36 darmowych spinów.

Można też zamrozić bębny przyciskiem Hold, wtedy bęben będzie nieruchomy podczas następnego obrotu. Dodatkowa opcja Cash Unlimited uruchamia się w razie ułożenia kombinacji z trzech czasomierzy, w wyniku czego numer, pokazany na ekranie czasomierza, przekształci się w ilość wirtualnych punktów, które zostaną przelane na konto gracza.

Automat do gry Multi Dice

Firma Novomatic zaprojektowała automat do gry Multi Dice, który ma trzy bębny i pole gry na 9 symboli i 5 linii wypłat. Wirtualne nagrody przyznawane są wyłącznie po uzyskaniu kombinacji z trzech identycznych symboli. Klasyczny automat ma kilka dodatków w postaci znaków specjalnych, bonusów i ryzykownej gry.

Multi Dice gry hot hazardowe

Stawka na spin na automacie jest wystawiana za pomocy tradycyjnych przycisków +/- pod napisem Bet. Uruchomić obroty bębnów można za pomocą przycisku Start. Korzystając z przycisku Autoplay, gracz uruchamia automatyczne obroty, tym samym dając sobie możliwość po prostu obserwować rozgrywkę. Przycisk Paytable otwiera okno z zasadami gry i wielkością mnożników dla każdej zwycięskiej kombinacji.

Wśród tradycyjnych symboli owocowych w automacie do gry Multi Dice istnieją dwa szczególne, które pozwolą dodatkowo uzyskać pomnożenie danego kredytu. Są to:

Bonusów w automacie do gry Multi Dice jest trzy, przy czym każdy zwiększa prawdopodobieństwo uzyskać po spinie zwycięską kombinację. Wśród bonusów są następujące:

Gra ryzyko jest aktywowana po zwycięskim spinie i pozwala do pięciu razy z rzędu podwoić swoją wygraną. W celu zwiększenia liczby wygranych wirtualnych kredytów należy wybrać jeden z proponowanych kolorów karty. Jeśli pojawi się karta o tym samym kolorze – wypłata zostanie podwojona i można będzie dalej ryzykować lub zabrać nagrodę za pomocą przycisku Collect. Zły wybór koloru kartu spowoduje utratę wygranej za ostatni start.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen