menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Money Game

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry The Money Game na temat bogactwa i luksusu posiada różnorodne tryby obrotów, włącznie darmowe spinowanie, grę na ryzyko i Dziki symbol. Grać na online symulatorze można dzięki obecności wirtualnych kredytów, a kontrolować dynamikę obrotów pozwala możliwość dostosowania parametrów gangstera mechanicznego.

Osobliwości zarządzania i spinowania na slocie The Money Game

Mechaniczny gangster składa się ze znanym dla doświadczonych użytkowników panelu sterowania z dźwigniami i regulatorami szarości, a także z polany z obracającymi się bębnami. W komórkach bębnów znajdują się symbole tematyczne, które czynią slot wyjątkowym. Żeby otrzymać swoją nagrodę, obracając dyski, należy złożyć zwycięską kombinację na jednym z aktywnych pasków. Dla tego konieczne jest, aby w połączenie weszło 3 lub więcej identycznych obrazków.

Jak nastroić grę

Żeby wpłynąć na dynamikę cyrkulacji bębnów na automacie do gry The Money Game użytkownik powinien znaleźć na pilocie dźwignie z numerami Line, które zawierają odpowiednią ilość sznurowadeł do zbierania kombinacji (od 1 do 9). Stawka reguluje się czerwonym kwadratem Bet One. Użytkownik może postawić od 1 do 100 banknotów na jeden pas. Dowiedzieć się o włączonej ilości pasków  można w okienku Lines Bet. W oknie Bet/Line można przeczytać o ilości postawionych na pasek wirtualnych monet. Mini-ekran Bet pokazuje liczbę monet, wziętych z skarbonki dla obrotu. Maksymalna stawka wynosi 900 punktów. Jedno kliknięcie na kwadratowy dźwigień Max Bet pozwala ustawić maksymalną stawkę. Początkowo dla darmowej gry w skarbonku znajdują 1000 demo-monet. Informacje o aktualnym stanie budżetu pokazuje ekran z napisem białymi literami Credit.

The Money Game graj online

Żeby obrócić bębny jeden raz po, trzeba uderzyć po prawej klawisze z napisem "start/skip/take win". Na automacie The Money Game również jest funkcja automatycznego grania, którą włącza regulator Automatic Start.

Jeżeli uruchomić jeden spin i on okaże się udanym, to można aktywować ryzyko-rundę za pomocą jednego z przycisków Gamble. Podczas auto-spinowania zagrać w grze na pomnożenie się nie uda. Oczywiście, nie obyło się na panelu bez włącznika Info, który wyświetla na ekranie info-broszurę z zasadami i mnożnikami zdjęć.

Symbole maszyny The Money Game

W komórkach slotu krążą zdjęcia, które odzwierciedlają tematykę gry. Każdy z etykiet, jeśli złoży zwycięski zestaw, przynosi pewną ilość nagród lub daje przyjemny bonus.

Karty do gry ("9", "10", "J", "Q", "K", "A") przynoszą stosunkowo małe prezenty. Nagrody za inne obrazy są bardziej przyjemne. Wysokość wszystkich nagród zależy od bieżących podkrętów urządzenia. Żeby dowiedzieć się więcej o nagrodach  za zebrane kombinacje niektórych zdjęć, należy popatrzeć w okno pomocy.

Ryzyko-gra i free spiny
Automat do gry The Money Game podnosi możliwość postawić swoją nagrodę za zebrane połączenia na swoje zwycięstwo w rundzie na ryzyko. Aby pomnożyć nagrodę, wystarczy odgadnąć kolor zamkniętej karty. Ale szczęście w rundzie na pomnożenii nie zawsze może towarzyszyć użytkownikowi. Jeżeli odgadnąć kartę nie uda się,to cała nagroda stanie się zerem.

Trzy i więcej scatter na polanie – to start darmowych spinów. W tourze nagród bębny zrobią 15 obrotów. Przy tym ilość zasobów w skarbonku mogą tylko rosnąć.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen