menu
20PLN No Deposit

Gry internetowe Mermaids Pearl Deluxe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat Mermaids Pearl Deluxe ma pięć bębnów i 20 linii do gry, a jeszcze ma kilka ciekawych funkcji. Symbol Wild może podwoić wygrywające kombinacje symboli, w których bierze udział. Slot video Mermaids Pearl Deluxe oferuje grę online za darmo i bez rejestracji i możliwość upolowania do 60 darmowych spinów.

Zakłady od Syren

W automacie do gry Mermaids Pearl Deluxe jest 13 znaków, każdy z których łącząc się w wygrywające kombinacje od lewej do prawej prezentuje różne mnożniki. Takie symbole jak żółw, krewetka, najeżkowata ryba, ryba i pławikonik mogą przynieść dość wysokie wypłaty, a w kombinacjach z symbolem Wild mogą być podwojone. Jeśli chodzi o symbole kart, to one przynoszą małe nagrody, a w połączeniach z symbolem Wild gracz otrzyma podwojenie wypłaty.
Także w slocie Mermaids Pearl Deluxe są dwa specjalne symbole, które wykonują osobną role. Naprzykład symbol Syreny jest symbolem Wild, więc może zastąpić dowolny obrazek w automacie oprócz symbolu skrzyni. Symbol ten również przyniesie nagrodę, która jest najwyższa spośród wszystkich znaków.

Mermaids Pearl Deluxe online za darmo

Symbol skrzyni występuje tutaj jako scatter, więc jest on aktywny w dowolnym punkcie automatu do gier, a także daje przyzwoite wypłaty w walucie gry. Kierować automatem Mermaids Pearl Deluxe bardzo prosto, ponieważ panel do sterowania posiada szereg standardowych przycisków. Aby ustawić zakład należy wybrać liczbę aktywnych linii używając przycisku Lines. Aktywować można od 1 do 20 linii do wypłat. Przy pomocy przycisku Bet/Lines jest wybierany zakład na każdą linię. Można umieścić od 2 do 50 monet na jedną linię. Okno Bet przedstawia ostateczny zakład. Przycisk Start aktywuje bębny. Włączyczenie automatycznego obracania jest możliwe przyciskiem Autoplay.

Przyciskiem PAYTABLE można otworzyć tabelę wypłat, gdzie zobaczycie wszystkie informacje na temat nagród. Warto jednak zauważyć że w tabeli są pokazane ostateczne nagrody w oparciu na aktualny poziom zakładu, więc przy zmianę wielkości zakładu będzie zmieniona i wielkość wypłaty.

Free spiny od automatu do gier

W tym automacie do gier można wygrać aż 60 darmowych obrotów, które aktywuje scatter. Wypadnięcie trzech takich znaków umożliwiają 40-krotnie obracanie bębnów bez konieczności robienia zakładów, a cztery scattery przyniosą 50 darmowych spinów. Maksymalną liczbę free spinów dadzą pięć scatterów.
Platforma - Novomatic, Liczba linii - 20, Ilość bębnów - 5, Gra bonusowa – nie, są darmowe spiny, Risk Game - tak.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen