menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry BetSoft - Madder Scientist

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Madder Scientist powinien ucieszyć wszystkich fanów eksperymentów naukowych. Ma 30 linii i 5 bębnów. Online gra zafascynuje graczy wspaniałą grafiką. Wśród obrazków automatu będzie można spotkać lekarza, jego psa i asystentkę, a także szereg przedmiotów laboratoryjnych.

Rozgrywka i kombinacje

Poziom monet wystawiany jest za pomocą przycisku Choose coin (zakres od 0,02 do 0,5), a stawka jest obstawiana w sekcji Bet. Liczba linii (Select Lines) w grze bez rejestracji - 30. Należy zauważyć, że gra na automacie jest bezpłatna.

Zacząć obracanie bębnów może przycisk Spin, a najbardziej zyskowną grę uruchamia przycisk MaxBet Spin. Nagrodę dają kombinacje 2-5 identycznych symboli, ułożonych od lewej do prawej strony. Za symbol lekarza można uzyskać 75-1000-1250-2500, asystentka i pies dadzą odpowiednio 2500 i 2000 kredytów, inne symbole - trochę mniejsze nagrody. Ciekawą możliwością jest uruchomienie respinów po każdym obrocie. Wystarczy wybrać bęben, który gracz chce zmienić, ale należy pamiętać, że za to będą pobierane dodatkowe kredyty.

Automat do gry Madder Scientist bez rejestracji

Trzy symbole menzurek, które pojawiły się na trzech bębnach, mogą uaktywnić bonusową opcję Click Me. Trzeba wybrać odpowiednie menzurki, które się pojawiły, aby uzyskać wygraną. Pod koniec takiej serii ma się pojawić napis Collect, który przynosi zyskowne wygrane. Dziki rozszerzający się symbol na jednym z bębnów włącza funkcję Switch, pod warunkiem, ze się pojawi kombinacja z trzech symboli. Kolejny gra bonusowa uruchamia się bez rejestracji po pojawieniu się trzech marchewek na dowolnej komórce automatu Szalony naukowiec.

Automat do gry Madder Scientist

Madder Scientist – automat do gry od BetSoft na temat eksperymentów naukowych, ma 5 bębnów i 30 linii wygrywających.

Madder Scientist maszyny do gry online

Gra jest poprzedzona interesującym filmikiem i dalszą animacją. Darmowa gra doskonale nadaje się do rozrywki.

Oprócz darmowych spinów na Madder Scientist można uzyskać serię respinów po obrocie, jak również kilka opcji bonusowych. Slot posiada bardzo ładną animację i zawiera różne symbole.

Przyciski do gier są słabo widoczne, ale umieszczone są obok lekarza. Przed rozpoczęciem gry należy ustawić poziom monet (Choose coin) w zakresie od 0,02 do 0,5. Stawka może znajdować się w zakresie 30 - 150 (Bet).

Liczbę linii można wybrać za pomocą przycisku Select Lines (od 1 do 30). Obrót bębnów i tryb głównej gry uruchamia przycisk Spin. Jednak istnieje alternatywny start - gra przy maksymalnej stawce, którą uruchamia przycisk MaxBet Spin.

Uzyskanie 3 symboli menzurek na bębnach 1, 3 i 5 pozwala uruchomić grę bonusową Click Me. Trzeba wybrać menzurki do wykorzystania nagrody. Warto kontynuować zbieranie menzurek, zanim uruchomi się przycisk Collect. W tym przypadku możliwe jest zebranie znacznych wygranych.

Symbol automatu Szalony Naukowiec

W grze gracz zobaczy osiem znaków: naukowiec, asystent, pies, bakterie, instrumenty, probówki, robot i instalacje elektryczne.

Dla ułożenia kombinacji i odbierania wygranych trzeba zebrać po kolei od dwóch do pięciu identycznych symboli. Wszystkie wypłaty są mnożone przez stawki na linie.

Lekarz daje za 2-3-4-5 symboli - 75-1000-1250-2500. A po 2500 i 2000 za asystentkę i psa.

Możliwości bonusowe

Gdy gracz zbierze 3 symbole przełączników (Switch), one uruchomią dziki przełącznik, wtedy jeden z pięciu bębnów losowo zapełnią dzikie symbole.

Bardzo ciekawą opcją jest funkcja powtarzających się obrotów (respinów), dostępna po każdym obrocie, a wybrać można nawet kilka bębnów. Warto pamiętać, że za respiny pobierane są dodatkowe kredyty.

Uzyskanie układu z trzech lub więcej marchewek na dowolnych komórkach automatu Madder Scientist rozpocznie rundę bonusową, gdzie należy pomóc szalonemu naukowcu spróbować marchewki.

Gry ryzyko na slocie Madder Scientist, jak również na innych automatach od Microgaming, nie ma. Jednak opcje bonusowe powinny zadowolić gusty wszystkich fanów automatów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen