menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Betsoft – Mad Scientist za darmo

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Slot Mad Scientist jest jednym z najstarszych slotów z grafiką 3D stworzonych przez Betsoft. Maszyna ta ma pięć walców i 20 punktowanych linii wypłat. Gra przedstawia  podziemne laboratorium, w którym zwariowany naukowiec dr Walter Prescott znalazł sposób na zmienianie przedmiotów w złoto. Przyszedł czas, gdzie doktorek musi przetestować swój wynalazek, a ty masz szanse, by mu asystować i być częścią tego historycznego odkrycia!

Laboratoryjne zagadki

Mad Scientist ma przyjazny i przejrzysty dla użytkownika interfejs. Przyciski do zmiany wartości monet, zakładu na jedną linię, czy ilości linii są jasno i wyraźnie zaznaczone na ekranie. Obok nich można zobaczyć wartość wygranej, obecny zakład i liczbę monet. Jeśli lubisz duże wypłaty, jakość HD, i połączenie nauki z science-fiction ta gra jest właśnie dla ciebie! Zakres wartości monet to od 0,02 do 0,5, zaś zakład za jedną linię może wynosić od 20 do 100, przy maksymalnej ilości 20 linii. Gra przynosi najwięcej profitów, gdy obstawiasz najwyższy zakład. Jeśli wylosujesz symbol transformatora Tesli 5 razy, zwielokrotnisz swój wkład 500 razy. Gdy na pierwszym i ostatnim walcu punktowanej linii wypłat pojawi się symbol transformatora Tesli, wszystkie symbole zmienią się na wild.

Mad Scientist darmowe

Tak jak inne sloty starej daty stworzone przez BetSoft, Mad Scientist ma mnóstwo specjalnych symboli, które z pewnością nie dadzą ci odejść, dopóki nie zgarniesz całej ich puli. Znajdziesz tu szalone eksperymenty, sekretne podziemne laboratorium i siwowłosego naukowca. Wszystkie symbole są ściśle powiązane z grą, jak np.: model atomu, tablica, mikroskop itd. Symbolem Wild jest tablica, która zastępuje wszystkie inne symbole, oprócz Scattera i symboli gry bonusowej. Symbolem Scatter to dźwignia napięcia. Jeśli na ekranie pojawią się przynajmniej trzy symbole scatter możesz wygrać nawet do 250 monet. Mogą one wystąpić gdziekolwiek, byle znajdowały się na punktowanej linii wypłat. Istnieją też inne wartościowe symbole, które pozwolą ci aktywować grę bonusową lub funkcję click me.

Przeprowadź eksperyment i zdobądź ogromną wygraną

Grając w slot Mad Scientist, możesz rozkoszować się swoją wypłatą, aktywując grę bonusową. Aby ją uruchomić wystarczy wylosować trzy lub więcej symboli probówek na którymkolwiek z walców. Na ekranie pojawi się dr. Prescott gotowy na przetestowanie jego złotego eliksiru. Wybierasz jeden z czterech obiektów, a doktorek przeprowadza test. Twoja wypłata zależy od tego na czy przedmiot zmieni się w złoto, srebro czy brąz. Dodatkowo w grze dostępna jest funkcja pick me. Uruchomiona zostaje, gdy na walcach w punktowanej linii pojawią się trzy lub więcej symboli promieniotwórczości.

Bonus ten daje ci wygraną nawet do 175 monet i zostaje pomnożona przez twój zakład na jedną linię. Od początku motywacje doktora były czysto pieniężne. Zawsze miał obsesję na punkcie dostojnego życia i wszystkie eksperymenty miały dawać mu pieniądze. Teraz masz szansę na to byś Ty zarobił na pomocy wynalazcy.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen