menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Lucky Lady's Charm

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

W grze Lucky Lady's Charm Pani Szczęśliwego Trafu wspomaga graczy swoimi magicznymi zdolnościami. Symbole takie jak czterolistne konieczny, biedronki czy zaczarowane medaliony wręcz napawają optymizmem. Oprawa graficzna jest prosta, ale kolorowa. Gra ta jest internetowym odpowiednikiem popularnych automatów i wyposażona została w 5 bębnów oraz 9 linii. Zespół Novomatic zaprojektował ją i oddał w ręce graczy w 2003 roku.

Instrukcje

Zanim przejdziesz do prawdziwej części rozgrywki, musisz określić wysokość zakładu i liczbę linii wygrywających, które chcesz aktywować. Zwróć uwagę na przyciski „Play … lines” - to właśnie one służą do ustalania ilości linii. Jeśli zaś chodzi o wysokość zakładu, wybierz przycisk „Bet one”, aby ją zmodyfikować. „Bet max” natychmiast podniesie zakład do maksymalnej wartości. Za pomocą przycisku „Coin” możesz z kolei określić ilość monet dla jednego zakładu.

Lucky Ladys Charm za darmo

Gdy wszystkie wartości zostaną już wyznaczone, wciśnij „Start” i rozpocznij grę. Aby nie uruchamiać bębnów po każdym obrocie, możesz skorzystać z trybu automatycznego. Włącza się go poprzez kliknięcie w „Automatic start”.

Jeżeli w wyniku losowania kilka identycznych symboli znajduje się tuż obok siebie, w jednej linii od lewej do prawej, dochodzi do wygranej. Szczęśliwy traf jest tym większy, im silniejsze i liczniejsze są symbole. W niektórych wypadkach wystarczy, aby dwa identyczne znaki utworzyły linię, w innych potrzebne są trzy. Żeby sprawdzić wartość symboli i potencjalne wygrane, wybierz „Info”.

Wygrana daje Ci opcję przejścia do trybu ryzyka, w którym możesz podwoić lub utracić wygraną. Aby odmówić, kliknij w „Take win” i zbierz dotychczasowe łupy. Jeśli zaś masz ochotę przetestować swojego farta, wybierz „Gamble”. Na Twoim ekranie pojawi się wówczas odwrócona karta. Odgadnij, jakiego jest koloru i przekonaj się, czy szczęście znowu Ci dopisało. Prawidłowa odpowiedź pomnoży wygraną i da Ci możliwość kontynuowania gry w trybie ryzyka, zła doprowadzi do utraty wygranej i natychmiastowego powrotu do normalnej rozgrywki.

Gdy w trakcie gry wizerunek Pani Szczęśliwego Trafu pojawia się na ekranie, masz prawdziwy powód do radości. Blondwłosa wróżka potrafi zastępować inne symbole w kombinacjach, zupełnie jak joker (wyjątkiem jest symbol bonusowy). Poza tym, Pani Szczęśliwego Trafu podwaja wygrane.

Bonusy

Na ogół, żeby doszło do wygranej, symbole muszą znajdować się tuż obok siebie. Wyjątkiem jest symbol specjalny – Magiczna Kula. Wystarczy, aby co najmniej trzy takie znaki ukazały się na ekranie, a gracz otrzyma 15 darmowych obrotów. Pozycja kul na bębnie nie ma znaczenia, mogą one znajdować się w dowolnych miejscach. Podczas darmowych losowań obowiązują ustawienia z ostatniej regularnej rozgrywki. Jeżeli w ich trakcie wylosowane zostaną kolejne Magiczne Kule, gracz otrzymuje następną porcję rozgrywek bonusowych. Wygrane uzyskane w tym trybie mnożone są razy trzy.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen