menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Rabcat – Legend of Olympus

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

W automacie do gry Legend of Olympus od Rabcat na graczy oczekuje tematyka starożytnej Grecji, ponieważ slot jest poświęcony bogom Olimpu. Symbole są reprezentowane przez różne atrybuty świata bogów i samych bogów, więc jeśli grasz w Internecie bez rejestracji i za darmo, możesz zapoznać się z legendami Olimpu.

Specyfika zarządzania rozgrywką

Uruchomić kręcenie bębnów pomoże przycisk Turn, który znajduje się w centralnej części panelu sterowania. Jednak zanim zaczniesz, to warto wybrać liczbę aktywnych linii, używając przycisku Lines, a za pomocą przycisku Bet ustawić zakład na linię. Przycisk MaxBet służy do obstawienia maksymalnej stawki, która może osiągnąć 40 kredytów.

W tabeli wypłat, którą aktywuje przycisk Paytable, są wyliczone kwoty wygranych na podstawie aktualnej stawki. Po zmianie wysokości stawki na linii zmieni się również wielkość wygranej. Wszystkie wygrane są podwojone w grze ryzyko. Po jej uruchomieniu trzeba odgadnąć kolor zakrytych kart. W razie niepowodzenia gracz straci wszystkie wygrane za w ostatni spin. Zwiększyć nagrodę można nawet pięć razy z rzędu za jedną rundę.

Automat do gry oferuje bonus od Zeusa

Gra bonusowa rozpoczyna się po uzyskaniu od dwóch do pięciu symboli złotych monet. Na pierwszym etapie gry trzeba wybierać po kolei każdą z trzech obracających monet. Za każdą z nich są ukryte pewne mnożniki. Jeśli dwie z trzech monet okażą się złote, gracz przechodzi do drugiej rundy, gdzie trzeba otworzyć jedną z trzech skrzyń ze skarbami. Jeżeli klucz będzie pasował, gracz otrzyma dodatkowy mnożnik dla całej wygranej.

Darmowe spiny uruchamia symbol Zeusa, który jest scatterem w grze. Można wygrać od 5 do 14 darmowych obrotów.

Automat do gry Legend of Olympus

Automat do gry Legend of Olympus ma pięć bębnów, symbole układają się w trzy rzędy. W grze jest 20 linii wypłat, także można wygrać darmowe obroty, otworzyć rundę bonusową i podwoić wygraną.

Automat do gry Legend of Olympus

W grze Legend of Olympus jest 11 symboli, które są reprezentowane przez różnych bogów Olimpu i inne atrybuty greckiej mitologii. Zwycięskie kombinacje dają dwa lub więcej identycznych symboli, układających się na aktywnej linii. Automat jest wyposażony w szereg symboli specjalnych, co znacznie zwiększa szanse na wygraną. Są wśród nich:

Deweloperzy zwracali szczególną uwagę na oferty bonusowe w automacie do gry Legend of Olympus. Mają one szereg dodatkowych funkcji:

Zacząć grę warto od zapoznania się z podstawowymi przyciskami w celu określenia stawki i innych działań. Na jednostce sterującej w slocie Legend of Olympus znajdują się następujące przyciski:

Maszyna do gry Legend of Olympus jest wyposażonа w doskonałą grafiką 3D i animację o wysokiej jakości. Motyw gry można prześledzić nie tylko w symbolach, ale także w grze bonusowej, więc warto spróbować zagrać w ten slot.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen