menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Keks, Piece

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Firma Igrosoft ucieszyła fanów rosyjskiej sztuki ludowej, poświęciwszy slot Kołobkowi oraz nazwała automat Keks. W darmowych automatach Keks można spotkać złego wilka, samowar, czarnego kota i rosyjski piec! Celem gry jest złapanie udanej kombinacji i dostanie się do rundy bonusowej.

Obstawienie stawek na linii

Uruchomić bębny pomogą tradycyjne dla Igrosoft dwa przyciski: «Start» i «automatic start». Domyślną stawkę w wysokości 1 monety można zmienić do 25 za pomocą przycisku «bet one». Zmienić liczbę linii (od 1 do 9) można przy użyciu przycisku «line». Aby na automacie do gry Kołobok automatycznie wystawić maksymalną liczbę linii i wysokość stawki, trzeba kliknąć «bet max». Przycisk ten włącza wszystkie 9 linii i pozwala obstawić po 25 monet na każdą z nich. W tym przypadku gracz może wydać w jednej rundzie 225 kredytów.

Automaty do gry za darmo Piece mogą za jedną kombinację dać 5000 stawek, jeśli zebrać 5 symboli czarnych kotów na tej samej linii. 3 i 4 symboli dadzą odpowiednio 200 i 1000 mnożników. Porządny dochód w automatach do gry Keks za darmo może dać gra ryzyko. Po zagraniu w karty z urządzeniem można kilkakrotnie zwiększyć jakąkolwiek nagrodę (z wyjątkiem kwoty, otrzymanej w rundzie bonusowej).

Bonus od automatu do gry Keks

W automatach do gry Piec grać za darmo można o każdej porze dnia, przy czym ich funkcjonalność jest w pełni aktywna, w tym w rundzie bonusowej. Aby gra bonusowa została uruchomiona, na ekranie powinno pojawić się 3 lub więcej piecy – symboli scatter. W pokoju z 5 piecami są przygotowywane posiłki. Po otwarciu każdego z nich gracz otrzyma nagrodę lub poparzy się.

W przypadku przejścia tej rundy uruchamia się druga gra bonusowa - krzaki. W jednym z nich ukrył się Kołobok, w innym - wilk.

Automat do gry Keks

Automat do gry Keks został stworzony w oparciu o rosyjską bajkę ludową Kołobok i zachęca graczy do wzięcia udziału w dość ciekawej rozgrywce, gdyż slot jest obdarzony unikatowymi możliwościami bonusowymi.

Keks_gry_hazardowe

Maszyna slotowa Keks składa się z 5 bębnów i 8 linii wypłat,a zakres stawek w grze jest dość obszerny - od 1 do 1800 kredytów na spin. Tak więc, aby rozpocząć rozgrywkę, gracz powinien wybrać wielkość stawki za pomocą następujących przycisków:

Po wybraniu stawki należy aktywować bębny przyciskiem START. Jednak przed rozpoczęciem gry, gracz powinien koniecznie zapoznać się z tabelą wypłat, która jest uruchamiana przyciskiem PAYTABLE. Otwierając ją, można od razu sprawdzić wysokość maksymalnej wypłaty, która równa się 1 500 000 kredytów, jeżeli wszystkie bębny pokryje symbol Czarnego Kotka. Inne symbole slotu Keks przynoszą różne pomnożenia stawki, a zwycięskie kombinacje mogą układać się od lewej do prawej strony i na odwrót. Symbol Kołobka nie przynosi wypłat, a odgrywa rolę dzikiego symbolu, który jest w stanie zastąpić prawie wszystkie symbole w grze (Garnek, Samowar, Bałałajka, Obwarzanek, Harmonijka, Wałek do ciasta) oraz zapewnia dodatkowe nagrody.

Tak samo symbol Pieca nie przynosi nagród, ale uruchamia grę bonusową pod warunkiem pojawienia się od trzech do pięciu symboli, a ich lokalizacja nie ma znaczenia. W tej grze trzeba jedynie otwierać piecy, za którymi ukryte są smaczne jedzonko od babci i Kołobok, w udanej kolejności. Jeśli pójdzie dym z pieca, gra się skończy, ale jeżeli gracz otworzy wszystkie Piece lub znajdzie Kołobka, wtedy gracz otrzyma prawo do udziału w super grze. W super grze trzeba znaleźć Kołobka za jednym z dwóch krzaków i wtedy można uzyskać pomnożenie ostatecznej stawki do 200 razy.

Ryzyko

W razie udanego obrotu bębnów, gracz może podwoić swoją wygraną w grze ryzyko. Uruchomić ją można, klikając BETONE lub BETMAX, następnie na ekranie pojawi się pięć kart, z których pierwsza jest otwarta i należy do krupiera. W grze ryzyko należy wybrać jedną z zakrytych kart za pomocą przycisków 1 LINE, 3 LINE, 5 LINE, 7 LINE lub 9 LINE, która powinna mieć większą wartość niż karta krupiera. Tylko w tym przypadku gracz dostaje dwukrotnie podwojoną nagrodę i może nadal ryzykować. W razie niepowodzenia gracz traci wygraną.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen