menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic - Katana za darmo

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Katana od Novomatic jest poświęcony starożytnej japońskiej tematyce, gdzie głównym bohaterem jest samurajski miecz - katana. Jeśli grać online bez rejestracji można zobaczyć takie symbole jak gejsza, siogun, starożytne japońskie budynke, strzelcy, jeździec i symbole kart do gry.

Aby zacząć rozgrywkę

Rozpocząć grę na online slocie Katana trzeba od wyboru stawek. Za pomocą przycisków +/- w oknie Bet obstawiana jest stawka na każdej linii. Można umieścić od 2 do 50 kredytów, ale należy zwrócić uwagę na liczbę aktywnych linii, których ilość można wybrać za pomocą przycisków +/- w oknie Lines. W automacie do gry maksymalna stawka wynosi 1000 kredytów. Obracanie bębnów uruchamia przycisk Start.

Przy maksymalnej stawce można uzyskać nawet 200 000 kredytów przy uzyskaniu symbolu Katana. Symbol Sioguna przynosi 50.000 kredytów, inne symbole - nieco mniej. Nawiasem mówiąc, w tabeli wypłat (przycisk Paytable) są wymienione możliwe wypłaty zgodnie z aktualną stawką, natomiast jeżeli zmniejsza się rozmiar stawki, wygrana również zostanie zmniejszona. W dostępnej grze ryzyko, która jest aktywowana po każdym zwycięskim spinie, konieczne trzeba zgadnąć kolor zakrytych kart. W razie powodzenia nagroda zostanie podwojona.

Darmowe spiny z bonusami na automacie do gry

Głównym symbolem automatu do gry Katana jest miecz samurajski, który uruchamia dodatkowe darmowe obroty bębnów. Aby uaktywnić darmowe obroty, trzeba zebrać tylko trzy lub więcej symboli scatter, które wykonują te same funkcje i podczas bonusowych spinów. Warto zauważyć, że podczas darmowych spinów jest aktywna stawka, która została obstawiona przed uruchomieniem bębnów.

Automat do gry Katana

Katana – automat do gry, stworzony przez Novomatic. Oprócz zwykłej gry, na slocie można spróbować szczęścia w korzystnej grze ryzyko lub złapać swój szczęśliwy moment i otrzymać darmowe obroty bębnami. Poza tym na automacie do gry można zagrać za darmo – to jest idealna opcja dla niedoświadczonych graczy!

Aby rozpocząć grę, należy określić liczbę kredytów, które gracz postanowił wydać dla własnej przyjemności. 500 - jest to maksymalna kwota, którą może wystawić gracz w automacie do gry Katana.

Katana_gry_maszyna_do_gry

Na polu gry automatu można znaleźć symbole kart do gry i obrazki w stylu japońskim. Automat jest wyposażony w 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Liczba linii może być zmieniona. Przy ustalaniu liczby linii można zobaczyć, jak są one rozmieszczone w stosunku do bębnów.

Tablica informacyjna

W dolnej części urządzenia, można zobaczyć aktualne charakterystyki gry:

Główny tryb gry na automacie Katana

Jeśli gracz określił wysokość stawki, to może przejść do gry głównej. Uruchamia ją przycisk Start, który trzeba będzie wciskać, aby zakręcić bębny po raz kolejny. Zadaniem gracza po obrocie jest ułożenie zwycięskiej kombinacji. Może ona składać się z jednakowych symboli. Więcej informacji o kombinacjach i wypłatach zawiera menu Paytable. Tam są wymienione wszystkie nagrody za możliwe kombinacje symboli na automacie do gry Katana. Nagrody te czasami mogą się różnić, ponieważ zależą one od bieżących stawek gracza. Ponadto, naciskając po Paytable przycisk More Info, można dowiedzieć się o większości szczególnych cech gry.

Gdy gracz zebrał kombinację 3, 4 lub 5 podobnych symboli, które znajdują się na jednej z linii wypłat, on otrzyma kredyty. Dalej gracz otrzyma propozycję zagrania w specyficzny tryb gry - grę ryzyko.

Symbole w grze (Paytable)

Istnieje jedenaście zwykłych symboli, które dają nieduże wygrane. Są to wszystkie symbole z obrazkiem kart do gry, budowli, wojowników i gejsz. Maksymalna wygrana przy układzie z 5 symboli wynosi 4000 kredytów (symbol Gejszy).

Rolę "dzikiego" symbolu pełni "Shogun" (łysy Japończyk). Symbol ten może zastąpić inny dowolny symbol w kombinacji. Jednak także można ułożyć kombinacje wyłącznie z tych symboli.

Najbardziej udanym symbolem slotu jest symbol samego obrazu katany na statywie. Ten symbol to scatter (symbol rozproszenia). Przy pojawieniu się 5 takich obrazów na jednej z linii wygrywających można uzyskać aż 20 000 kredytów!

Ryzyko

Uruchamia się po każdej wygranej w głównej grze. Możliwe jest kilkakrotne podwojenie nagrody. Nagroda jest podwojona, gdy gracz wybierze właściwy kolor karty, ale w przypadku niepowodzenia gracz przegra. Maksymalna stawka w grze ryzyko nie może przekroczyć 50 000 kredytów. Gra ryzyko może być uruchomiona przy uzyskaniu zwykłej wygranej za pomocą przycisku Gamble. Zatrzymać się i odebrać nagrodę pozwala w dowolnym momencie przycisk Collect.

Obroty bonusowe w grze Katana

Oprócz tego, że symbol katany (scatter) daje największą kombinację na wygraną przy pojawieniu się 5 symboli na linii, jeszcze on zapewnia darmowe spiny (obroty bonusowe). 3 lub więcej scatterów pozwolą otrzymać 10 darmowych obrotów bębnów. Należy jednak pamiętać, że zarówno stawkę, jak i liczby linii nie da się zmienić w trakcie obrotów bonusowych.

Za darmowe spiny nie będą pobierane żadne kredyty z konta gracza, to daje możliwość uzyskać dobre szanse na doładowanie własnego konta. Ponadto w grze bonusowej scattery pojawiają się bardzo często i dlatego łatwiej można otrzymać jeszcze 10 dodatkowych darmowych gier.

Bonus Shogun

W grze jest specyficzny znaczek, który pełni funkcję dzikiego symbolu.

On może być aktywowany w grze bonusowej. Dzięki tej premii "dziki" symbol Shoguna wypełnia wszystkie komórki bębna w przypadku zwycięskiej kombinacji.

Automat do gry Katana przygotował ciekawe bonusy i kilka ciekawych trybów gry. On pocieszy swoimi propozycjami nie tylko fanów japońskiej kultury, ale także wszystkich fanów slotów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen