menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Juicy Fruits

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Firma Igrosoft proponuje zagrać online za darmo i bez rejestracji na online automacie do gry Juicy Fruits. Gra poświęcona jest klasycznej tematyce owocowej, dlatego na jej bębnach można zobaczyć różne symbole owoców.

Jak obstawić owocową stawkę

Przed rozpoczęciem gry na bębnach i klikaniem przycisku Start, konieczne jest określenie wysokości stawek za pomocą przycisku Bet. On pozwoli umieścić na każdej linii w grze od 1 do 25 wirtualnych kredytów, a następnie wybrać linie, które wezmą udział w grze. Aby to zrobić, należy użyć przycisków 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line, 9 Line. Maksymalna stawka na automacie Juicy Fruits wynosi 225 kredytów.

Maksymalną wygraną w grze daje logo - od 200 do 5000 stawek, natomiast symbol koktajlu przyniesie od 100 do 2000 stawek. Symbol owoców daje znacznie mniejsze nagrody. Zwiększyć swoje wygrane można w grze ryzyko. Trzeba tu będzie rywalizować z dealerem i wybrać kartę o wyższej wartości niż u przeciwnika. W przeciwnym razie wszystkie wygrane za ostatni spin zostaną utracone.

Automat do gry i bonusy «Juicy Fruits»

Gdy pojawi się kombinacja od trzech do pięciu symboli z koktajlem, uruchamia się gra bonusowa o nazwie "Juicy Fruit". Na ekranie pojawią się trzy bębny, a wokół nich rama z migającym suwakiem. Jeżeli suwak zatrzyma się na symbolu, który znajduje się na bębnach, wygrana będzie pomnożona przez wskaźnik, określony na ekranie. W razie kontaktu suwaka z przyciskiem EXIT, gra się skończy.

Juicy Fruits wybór wysokości stawki

Przed rozpoczęciem gry na bębnach i kliknięciem przycisku Start, konieczne jest określenie wysokości stawki. Dlatego trzeba nacisnąć przycisk Bet, który pozwala umieścić na każdej linii w grze od 1 do 25 wirtualnych kredytów. Następnie należy wybrać linię, która będzie uczestniczyła w rozgrywce, za pomocą przycisków 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line, 9 Line. Maksymalna stawka w automacie do gry Juicy Fruits wynosi 225 kredytów.

Na ekranie slotu jest przycisk Help, który aktywuje tabelę wypłat. Tam są pokazane wszystkie możliwe kombinacje i mnożniki do nich, a także podstawowe zasady gry na automacie.

Zwycięskie kombinacje symboli układają się nie tylko od lewej do prawej, ale też od prawej do lewej strony, gdy pojawi się układ z co najmniej trzech identycznych symboli. Na przykład, maksymalny zysk daje logo gry - od 200 do 5000 stawek, a symbol koktajlu przyniesie od 100 do 2000 stawek. Symbol arbuza, ananasa, jabłka, wiśni, cytryny i moreli dają znacznie mniejsze nagrody, ale są częstymi gośćmi na bębnach gry.

Juicy_Fruits_gry

Symbole specjalne slotu Juicy Fruits

W automacie do gry Juicy Fruits jest dodatkowy symbol, który działa jako dziki symbol. Ten symbol jest reprezentowany w postaci koktajlu i zastępuje dowolny obraz w grze, z wyjątkiem truskawek oraz pozwala tym samym otrzymać dodatkowe kredyty.

Symbol Truskawek uruchamia rundę bonusową "Juicy Fruit" w przypadku pojawienia się co najmniej trzech tych samych symboli w dowolnym miejscu ekranu slotu. Jedną dodatkową rundę można otrzymać za trzy truskawki, dwie – za cztery z tych znaków i trzy rundy – za pięć symboli z truskawkami.

Runda bonusowa "Juicy Fruit" ma oryginalny design. Na ekranie gry pojawią się trzy bębny z symbolami, a wokół nich rama z różnymi symbolami. W tej ramce będzie poruszał się suwak, jeśli on zatrzyma się na symbolu, który jest na jednym z trzech bębnów, gracz otrzyma możliwość pomnożenia ostatecznej stawki zgodnie z określonym wskaźnikiem. Jeśli suwak zatrzyma się na komórce z napisem Exit, gra się zakończy.

Gra ryzyko

W automacie do gry Juicy Fruits jest okazja kilka razy z rzędu podwoić swoją wygraną. Trzeba tylko zagrać przeciwko dealerowi. W trybie gry ryzyko na ekranie pojawi się pięć kart: pierwsza należy do dealera, gracz musi wybrać jedną z czterech kart. Jeśli ona będzie miała wyższą wartość niż karta dealera, wygrana zostanie podwojona, w przeciwnym razie gracz przegra.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen