menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Jewels 4 All

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Jewels 4 All to nowoczesna, internetowa wersja automatu do gier. Wyposażona w 9 linii i 5 bębnów, gra zapewnia mnóstwo kolorowej rozrywki. Z Jewels 4 All możesz poczuć się jak milioner. Wyświetlające się na ekranie skarby są nie tylko liczne, ale też wartościowe – zwłaszcza kiedy takie same klejnoty ustawiają się w jednej linii, bo to wtedy dochodzi do wygranej. Gra została wyprodukowana przez Novomatic w roku 2006 i należy do popularnej serii Multi Gaminators.

Instrukcje

Aby rozpocząć grę, ustal wysokość depozytu. Następnie określ liczbę linii i wysokość zakładu. Gdy decyzja dotycząca stawki zostanie już podjęta, kliknij zielony przycisk „Start” wprawiający w ruch bębny. Możesz skorzystać z trybu automatycznego – w tym celu wybierz „Autoplay”. Tryb auto może zostać wyłączony w dowolnym momencie za pomocą przycisku „Stop”.

jewels_4_all_gry_na_automatach

Gdy kilka identycznych symboli znajdzie się w jednej linii – wygrywasz.

Wśród symboli znajdują się diamenty, ametysty, rubiny, topazy i inne kamienie, a także sztabki złota i pliki banknotów. Każdy z nich ma odpowiedni mnożnik i jest to 5, 20 i 100 dla zielonych klejnotów i fioletowych ametystów, 5, 40 i 200 dla czerwonych rubinów w kształcie serc i niebieskich owalnych topazów, 10, 60 i 500 dla banknotów oraz sztabek złota i 20, 100,1000 dla złotej korony, najbardziej wartościowego symbolu.

Ciekawostką w przypadku Jewels 4 All jest to, że symbole mogą układać się w linie od prawej do lewej lub od góry do dołu. Ważne jest, żeby przynajmniej trzy takie same klejnoty znalazły się obok siebie.

Gdy tak się dzieje, otrzymujesz możliwość przejścia w tryb „Gamble”. Jest to szansa na powiększenie zysku. Jeżeli zdecydujesz się na hazardowe posunięcie, na ekranie pojawi się odwrócona karta. Twoim zadaniem jest odgadnięcie jej koloru - do wyboru masz „Black” oraz „Red”. Każda prawidłowa odpowiedź podwaja wygraną. Jeśli wybierzesz odpowiedni kolor, możesz zgadywać po raz kolejny. Miej na uwadze, że zły wybór prowadzi do utraty dotychczasowej wygranej. Wolisz uniknąć ryzyka? Zbierz dotychczasowe zdobycze i kontynuuj grę; możesz to zrobić w dowolnym momencie. Aby w ogóle nie ryzykować, nie uruchamiaj trybu „Gamble” i od razu przejdź do dalszej gry. Żeby zrezygnować w trakcie, zbierz wybraną i wyłącz tryb – pamiętaj tylko, że należy to zrobić przed odsłonięciem kolejnej karty.

Bonusy

Kiedy na ekranie pojawia się diamentowa gwiazda, masz prawdziwy powód do radości. Wyróżnia ją symbol waluty Euro umieszczony w samym środku, uroczy blask i świetne właściwości. Ten niesamowity znak może zastąpić każdy inny klejnot. Gdy zostaje wylosowany przez jeden z bębnów, natychmiast łączy się z sąsiadującymi polami. 

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen