menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Jewel Action

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Producent Novomatic specjalnie dla miłośników biżuterii przygotował online automat do gry Jewel Action, na którym można zagrać bez rejestracji. A posiadanie kredytów demo czyni obroty 3 bębnów bezpłatnymi. Urządzenie posiada także 10 linii stałych i gry bonusowe.

Zalecenia dotyczące gry i podstawowe symbole

Należy kliknąć «Play now» w celu uruchomienia pola gry. Przyciski "+" lub "-" pod «Bet /Line» są odpowiedzialne za stawkę od 0,04 do 10. Na automacie do gry są automatycznie wystawione 10 stałych linii. Przycisk «Start» pozwala jeden raz obrócić bębny. «Autogra» uruchamia bębny w trybie automatycznym. Przycisk «Paytable» otwiera tabelę wypłat. Punkty przyznawane są na konto, jeśli od lewej do prawej strony pojawiła się kombinacja z tych samych znaków.

Na automacie są także symbole drogich kamieni, za które przyznawane są nagrody. Jednak największą nagrodę daje Król - 5000 kredytów przy maksymalnej stawce. Ponadto, król może pojawić się we wszystkich komórkach i przynieść jackpot w wysokości 50 000 kredytów. 1000 kredytów daje symbol Królowej. Obrazek z Jokerem usuwa inne znaki. Również na automacie do gry Jewel Action są trzy specjalne dzikie symbole - kasetka, złoty klucz, obrazek z napisem «Wild».

Bonusy automatu Jewel Action

Na przykład, w trakcie rundy Gem Streak przypadkowo pojawiają się drogie kamienie, których cena stale rośnie. Podczas bonusu Mystery również są naliczane kredyty. Liczba nagród w tym trybie zależy od stawki podczas obracania bębnów.

PlatformaNovomaticLiczba linii10Ilość bębnów3Gra bonusowa2 gry bonusowe z nagrodamiRyzykoNie ma

Online automat do gry Jewel Action

Jewel Action to jeden z rodzajów klasycznych slotów od Novomatic z 3 bębnami, 3 liniami wypłat, symbolami drogich kamieni. Mimo to, że urządzenie jest tradycyjne, ono ma swoje unikalne cechy: imponujący jackpot, symbole z unikalnymi możliwościami, gry bonusowe, które przynoszą gwarantowane nagrody.

jewel_action_gra_za_darmo

Jak grać w slot Jewel Action?

Aby przejść do gry na automacie, należy nacisnąć przycisk «Play now». Po tym pokaże się pole gry. Posiadanie darmowych kredytów, maksymalnie 500, sprawia, że można grać na automacie do gry Jewel Action za darmo. Zarządzanie slotem nie jest trudne:

Nagrody są przyznawane po obrocie wtedy, gdy na linii od lewej do prawej strony pojawi się trzy jednakowe symbole. Wyjątkiem są niektóre znaki specjalne.

Symbole i mnożniki automatu do gry Jewel Action

Slot ma wiele symboli różnych kamieni szlachetnych, które w zwycięskich kombinacjach mogą przynieść pewne dodatkowe kredyty. Diamenty (niebieskie drogie kamienie) przynoszą do 500 kredytów, jeśli obstawić maksymalnie możliwą stawkę na linię. Za kombinację z okrągłych purpurowych kamieni można otrzymać 250 kredytów, za żółte - 100, za zielone, niebieskie, fioletowe - 50, 40, 20. Czerwone serce przynosi nagrodę w wysokości do 30 kredytów przy maksymalnych stawkach.

Jednak to nie są wszystkie znaki, które zobaczy gracz. Zatem przy maksymalnie możliwych stawkach największe nagrody w wysokości 5.000 kredytów przynosi obraz z wizerunkiem Króla. Ponadto król może wypełnić wszystkie komórki w slocie, w którym to przypadku gracz otrzyma nagrodę w wysokości 50 000. Wizerunek Królowej daje 1000 kredytów.

Gdy na jednej z linii pojawi się Joker (symbol z kapeluszem błazna), on automatycznie usuwa wszystkie inne symbole z pola gry, a także zwiększa szanse na uzyskanie wygranej.

Automat do gry Jewel Action ma dwa dzikie symbole - obraz szkatułki z biżuterią, a także symbol ze złotym kluczem. Każdy z tych obrazków ma swoje unikalne funkcje.

Symbol «Wild» to dziki symbol gry, które uzupełnia kombinację na wygraną, zastępując inne symbole z wyjątkiem Jokera i scatterów.

Bonusy slotu Jewel Action

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że automat Jewel Action nie posiada  zadnych szczególnych cech, ale deweloperzy zadbali o to, aby wyposażyć grę w dodatkowe bonusy. Na przykład, w trybie bonusowym Gem Streak losowo pojawiają się szlachetne kamienie. Przy tym cena za pojawiające się kamienie stopniowo wzrasta. W ciągu tej rundy bonusowej na polu gry mogą się pojawić tylko diamenty (niebieskie kamienie) - najdroższe szlachetne kamienie.

Gra posiada również jedną dodatkową niespodziankę - bonus Mystery, za który również można otrzymać dodatkowe kredyty. Ich ilość zależy od wysokości stawki podczas obrotów bębnów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen