menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft Island darmowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automaty do gry Island od Igrosoft o tematyce morskiej z wesołymi symbolami – puszka, mewa, koło ratunkowe, delfin, wyspa, koło sterowe, butelka z listem. Można zdobyć dużo punktów za pomocą opcji podwojenia wygranych oraz spróbować szczęścia w grze bonusowej.

Gameplay i kombinacje

Jokerem lub dzikim symbolem jest delfin, który zastępuje wszystkie inne symbole na aktywnych liniach, pomagając zebrać jeszcze więcej wirtualnych monet. Można umieścić maksymalnie 25 i minimalnie 1 monetę na linię, których jest tu 9, 7, 5, 3 lub 1. Na początku gry całkowicie za darmo gracz dostaje 1000 na konto. 3, 4 lub 5 symboli z wyspą mogą przynieść 200, 1000 lub 5000 kredytów.

Mniej gracz zyska za symbol delfina - 100, 500 i 2000 odpowiednio. Za znaczki z kołem ratunkowym można zyskać do 30 punktów na 3 symbole, 100 i 500 za 4 i 5 symboli. Taka sama liczba żółwi na aktywnej linii przyniesie 20, 50 i 200 monet na konto. Maksymalna wygrana wynosi 67 500 monet. W automacie do gry Island, grając online za darmo, można podwoić każdą, nawet nieznaczną wygraną, klikając «double». Następnie trzeba odgadnąć, gdzie jest karta o wyższej wartości, niż u dealera.

Darmowe automaty do gry Island – czego oczekiwać?

Automaty do gry, oprócz głównej gry, zawierają też grę ryzyko i grę bonusową. Jeśli uzyskasz na ekranie kombinację z 3 symboli z wyspą, wtedy trzeba dopłynąć na łodzi do ziemi i nie trafić na rekina. Jeśli gracz będzie miał szczęście i dopłynie, to już na wyspie będzie miał do wyboru 1 z 2 lin z przywiązaną do nich szynką. Jeśli intuicja nie zawiedzie, to gracz otrzyma dostęp do super bonusu. W przeciwnym razie gracz wróci do bębnów i nie wygra super jackpotu.

Automat do gry Island

Island – automat do gry od producenta Igrosoft, który łączy kilka różnych formatów gry.

Oprócz głównej gry można podwoić wygraną w grze ryzyko i uzyskać korzystne nagrody w trybie bonusowym i super-bonusowym. Każdy może spróbować swoich sił w grze za darmo.

Aby rozpocząć grę, należy ustawić liczbę linii (przyciski Line 1 - 9) i wysokość stawki, która może wynosić od 1 do 25 kredytów na linię. Maksymalna kwota, którą można ustawić na linię, to 225 kredytów przy 9 aktywnych liniach. Stawkę obstawia się za pomocą przycisku «BetOne», a jeśli gracz zdecydował się iść na całość - wystarczy kliknąć «BetMax».

Informacje o aktualnej stawce, liczbie linii i kredytów można znaleźć w górnej części panelu informacyjnego slotu (serwisy TotalBet, Lines i Credit).

Zwykły tryb gry Island

Na początku gry na koncie gracz posiada 5 000 kredytów.

Ponieważ w grze trzeba układać zwycięskie kombinacje na linii wypłat, należy zapoznać się z nimi w tabeli wypłat ( «Paytable»). Strony instrukcji można przeglądnąć za pomocą przycisków «Line 1» i «Line 9».

Island_maszyny_do_gry

Obroty pięciu bębnów slotu rozpoczyna przycisk "Start", a tryb automatycznych obrotów - przycisk «AutomaticStart».

W przypadku pojawienia się na linii wypłat zwycięskiej kombinacji można zabrać wygrane ( «Start») albo uruchomić zyskowną, lecz  awanturniczą grę ryzyko (przycisk «BetOne»).

Specyfika trybu gry ryzyko

W tej grze ryzyko stary pirat będzie podrzucał monetę, a gracz musi odgadnąć, na którą stronę ona spadnie. Przy odrobinie szczęścia kredyty, uzyskane w głównej grze, zostaną pomnożone x2, ale jeśli gracz nie zgadnie, on straci wszystkie wygrane. Jeśli wygrana na pewnym etapie jakiegoś trybu gry będzie bardzo duża, to zawsze można się zatrzymać i wrócić do obrotu bębnami (przycisk «Start»).

Gra bonusowa

Oprócz "dzikiego" symbolu w grze jest jeszcze jeden szczególny symbol z obrazem wyspy. On uwarunkowuje ofertę bonusową. Aby pojawiła się ta ostatnia, na boisku powinno pojawić się trzy lub więcej symboli wyspy.

Super gra jest dość prosta: gracz musi odgadnąć prawidłową drogę wodną na wyspę (wyznacza się ją za pomocą przycisków wyboru linii) oraz uniknąć spotkania z rekinem. Jeśli gracz szczęśliwie trafi na wyspę, to będzie mógł spróbować szczęścia w super grze bonusowej.

Gra super bonusowa

Po dotarciu do wyspy, co było głównym celem gry, zostanie kolejny mały krok. Gambler musi wybrać jeden z dwóch kawałków mięsa (Line 1 / Line 9). Gracz musi wybrać prawdziwą szynkę, za którą kryje się super nagroda. Inna opcja będzie jedynie pułapką.

Jackpot może zadziwić każdego hazardzistę

Szanse na nagrody w slocie " Island " są dość wysokie i prawie w każdym trzecim przypadku można będzie uzyskać zwycięską kombinację, natomiast w grach bonusowych trzeba będzie dokonać większych starań i poświęcić więcej czasu. Jednak wydatki zostaną zwrócone wraz z odsetkami, jeżeli gracz będzie miał szczęście w trybie bonusowym. Slot, oprócz korzystnych ofert finansowych, ma ciekawą fabułę, która sprawia, że jest on ciekawszy i na pewno godny uwagi.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen