menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Island 2 za darmo

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Island 2 jest slotem stworzonym przez firmę WNS Gaming. W grze znajduje się 5-bębnowa maszyna z 9 punktowanymi liniami wypłat. Uwagę przykuwa przede wszystkim grafika, która nawiązuje do tytułowej wyspy i przenosi cię w świat oceanów. W rozgrywce cały czas towarzyszy rybak, który wypoczywa na swojej tratwie dryfującej po oceanie.

Czas na połów

Aby ustawić liczbę punktowanych linii, musisz wcisnąć jeden z przycisków – line 1, 3, 5, 7, 9. Obok znajduje się przycisk bet, który za każdym kliknięciem zwiększa kwotę zakładu o jeden od 1 do 10, a później do 15, 20 i 25. Kwota zakładu za jeden obrót widoczna jest u góry ekranu w polu total bet i może maksymalnie wynieść 225. Aby zakręcić bębnem, kliknij start. Zwycięska kombinacja przynajmniej trzech symboli może zaczynać się zarówno od lewej, jak i prawej strony. W grze znajdują się m.in. symbole żółwia, delfina, koła ratunkowego czy mewy. Najlepiej płatny jest jednak symbol z napisem Island, gdyż 5 ułożonych na jednej z punktowanych linii daje wygraną w wysokości 5000 żetonów. Szczególna rola w postaci symbolu wild przypada w tym slocie symbolowi delfina. Jako joker, może on zastępować pozostałe symbole i tworzyć odpowiednią kombinację, która pozwoli ci wygrać. Gdy już uda ci się wygrać, na dole ekranu możesz wybrać jeden z dwóch przycisków – start albo double.

Island_2__gry_na_automatach

Wciskając ten pierwszy, zwyczajnie zabierasz ze sobą wygraną. Gdy zaś wciśniesz drugi, masz szansę na podwojenie swojej wygranej. Aby tak się stało, musisz wybrać jedną z 4 odwróconych kart i mieć nadzieję, że okaże się wyższa od tej odkrytej po lewej stronie. Swoją kartę wybierasz za pomocą przycisków – line 3, 5, 7, 9, a gdy ci się powiedzie, możesz ponownie podwoić swój zysk. W każdej chwili możesz przerwać grę i kliknąć start. Maksymalna wygrana w tym slocie wynosi aż 67500 żetonów Gdy nie jesteś czegoś pewny, kliknij przycisk help i przeczytaj więcej na temat tej gry.

Dostań się na wyspę marzeń

W grze znajduje się także symbol scatter – obrazek wyspy. Jeśli uda ci się wylosować przynajmniej 3 takie symbole gdziekolwiek na ekranie, rozpocznie się gra bonusowa. Jeśli uda ci się pokierować postacią na tratwie tak, by nie została pożarta przez rekiny i dotarła szczęśliwie do wyspy, otrzymasz nagrodę i aktywuje się super bonus. Wówczas będziesz musiał wybrać jedną ze zwisających z palm zwierzęcych nóg. Jeśli trafisz prawidłowo, zdobędziesz nagrodę. Jeśli nie, mężczyzna wpadnie w pułapkę, a gra bonusowa dobiegnie końca. Jeśli chcesz poczuć klimat bezkresnego oceanu, a przy okazji poczuć odrobinę adrenaliny i zarobić, koniecznie zagraj na tym automacie!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen