menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic - Indian Spirit

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Możliwość spotkania się z Indianami i ich życiem oferuje automat do gry Indian Spirit, zaprojektowany przez firmę Novomatic. W darmowej grze na bębnach kręcą się różne symbole starożytnych ludzi: Wódz, Łapacz snów, Indianin, Ognisko, Tomahawk, Orzeł i symbole kart do gry.

Obstawienie stawek w automacie do gry

Za pomocą przycisków +/- w sekcji Bet można obstawić stawkę na linię. Minimalna stawka na linię wynosi 0,02 kredytu, a maksymalna - 5,00 kredytów. Wybór linii, które wezmą udział w bezpłatnej grze online, odbywa się za pomocą przycisków +/- w sekcji Lines. Po udanym obstawieniu stawek można uruchomić grę za pomocą przycisku Start.

Maksymalne pomnożenie stawki przynosi symbol Wodza Indian. On zwraca 1000 stawek, obstawionych na zwycięskiej linii, po zebraniu układu z pięciu jednakowych symboli. Inne symbole dają mniejsze pomnożenie. Symbol Łapacza Snów nie daje wygranych, gdyż jest to dziki symbol. W grze ryzyko na automacie Indian Spirit można podwoić ostatnią wygraną, wybierając kolor zakrytych kart. Podczas jednej rundy można zwiększyć wygraną do 32 razy.

Darmowe spiny od Indian Spirit

Latający Orzeł na automacie do gry Indian Spirit pełni funkcję symbolu rozproszenia, pojawienie się trzech takich obrazów w dowolnym miejscu ekranu gry uruchamia darmowe spiny ze specjalnym bonusem. Podczas serii z 10 bonusowych darmowych spinów symbol rozproszenia przynosi dodatkowe spiny, gdyż na bębnach on układa się liniami, zwiększając prawdopodobieństwo uzyskania kombinacji na wygraną.

Automat do gry Indian Spirit

Automat do gry Indian Spirit jest pięciobębnowy i ma 20 linii wypłat, a także dwa dodatkowe symbole ze szczególnymi opcjami, darmowe spiny oraz ryzyko.

W slocie jest 11 symboli gry, a zwycięskie kombinacje są układane od lewej strony do prawej, biorąc pod uwagę ilość aktywnych linii wygrywających. Wygraną można dostać, gdy od 3 do 5 symboli do zwycięstwa ułożą się obok siebie.

Indian_Spirit_automaty_do_gier_hot_spot

Symboli

Symbol Wodza przyniesie pomnożenie stawki, kiedy ułożą się dwa lub więcej symboli. A także symbol Wodza pozwoli uzyskać maksymalne wygrane. Kilka symboli slotu Indian Spirit pełnią szczególną funkcję:

Łapacz snów – dziki symbol, który zastępuje dowolny symbol w grze, oprócz symbolu Orła. Ten symbol przyniesie dodatkowe korzyści w przypadku pojawienia się kombinacji z jego udziałem. Nie jest to samodzielny znak, dlatego wypłata za owy symbolu nie jest przewidziana.

Orzeł – scatter, który nie jest przywiązany do linii wypłat i pojawia się jedynie na bębnach o numerach 2, 3 i 4. Trzy symbole Orła aktywują grę bonusową w formie darmowych spinów.

Maszyna do gry Indian Spirit jest wyposażona w kilka gier bonusowych, które mogą przynieść znaczące korzyści dla gracza. Te dodatkowe gry zaprezentowane są w następujących trybach.

W dolnej części ekranu slota Indian Spirit znajduje się panel sterowania, zawierający następujące przyciski:

Maszyna do gier posiada wysokiej jakości grafikę, ciekawą muzykę i łatwą do zrozumienia budowę panelu sterowania. Poziom zwrotu slota zapewni dobre wygrane i możliwość cieszyć się fascynującą grą.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen