menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Hitman

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Slot Hitman został stworzony w 2008 roku przez Microgaming na podstawie gry komputerowej o tym samym tytule. Jest to 5-bębnowa maszyna z 15 punktowanymi liniami wypłat, która przykuwa uwagę ciekawą grafiką i różnorodnymi bonusami. Dzięki tej unikalnej grze możesz poczuć się jak prawdziwy Agent 47.

Ustrzel Hitmana i zgarnij wygraną

Na dole ekranu znajdują się „+” i „-„, za pomocą których możesz ustawić wartość monety od 0.01 do 0.025. Przyciskiem Lines możesz regulować liczbę punktowanych linii (1-15), a Coins liczbę wkładanych w zakład monet (1-20). Zawsze możesz zerkać na dostępne środki w polu Credits. Gra rozpocznie się w momencie kliknięcia czerwonego przycisku Spin lub też Bet Max, za pomocą którego możesz od razu obstawić maksymalną wartość. Na ekranie maszyny mogą pojawić się takie symbole, jak nóż, strzykawka, bronie, dolary i cztery różne podobizny tytułowego bohatera. Pojawienie się na punktowanej linii pięciu symboli Hitmana ładującego daje możliwość zdobycia 2000 żetonów. Gdy zaś na wylosujesz tytułowego bohatera celującego z broni, możesz wygrać aż do 4000 żetonów.

HitMan_autonaty_do_gier

Szczególnym symbolem w grze jest Hitman na białym tle, który występuje jako Expanding Wild Symbol. Gdy uda ci się go wylosować na walcu 2,3 lub 4, może zastępować pozostałe symbole (z wyjątkiem laptopa, insigni i numeru 18), aby stworzyć zwycięską kombinację. Zdarzeniu towarzyszą ciekawe efekty graficzne i scena z gry komputerowej Hitman. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad i ewentualnych wygranych, zawsze możesz zajrzeć do View Payout na dole ekranu.

Celuj w wygraną

Gdy uda ci się wykręcić symbol laptopa na bębnie 3,4 i 5, wówczas uzyskasz bonus, podczas którego wybierzesz cel (jednego z pięciu ludzi) i jedną z pięciu broni, którą dokonasz egzekucji, wciskając przycisk Execute. Wówczas wylosujesz liczbę, o jaką zostanie pomnożona twoja wygrana. Maksymalnie możesz zdobyć aż 270000 żetonów! Gdy zaś wylosujesz symbol insigni na 1,2 i 3 walcu, wybierz jeden z nich, by odkryć ukrytą nagrodę w postaci pomnożenia twojej wygranej o daną liczbę. Dzięki temu będziesz mógł wygrać nawet do 6000 żetonów. Możesz także otrzymać 18 darmowych zakręceń bębna. By tak się stało, musisz wylosować przynajmniej 3 czerwone kule z numerem 18 gdziekolwiek na ekranie (scatter).

Podczas darmowych rund wszystkie wygrane będą podwajane. Możesz także wylosować Expanding Wild Symbol, który zwiększa twoją szansę na wygraną. W trakcie trwania tych rund nie można ponownie wygrać kolejnych. Jeśli masz ochotę wypróbować tę świetnie dopracowaną zarówno pod względem grafiki oraz animacji, jak i systemu rozgrywki grę – nie zwlekaj! Wczuj się w rolę Agenta 47 już teraz.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen