menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Hellboy

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Hellboy – online automat do gry od producenta Microgaming. Zagrać można za darmo i bez rejestracji. Głównym bohaterem jest Hell Boy – bohater komiksu od Dark Horse Comics (https://www.darkhorse.com/Search/hellboy)  i filmu o tym samym tytule. Automat ma 5 bębnów, 20 linii wygrywających i różne opcje bonusowe.

Ustawienia obrotów i kombinacji

Wszystkie przyciski automatu do gry są umieszczone w dolnej części ekranu. Przycisk «Spin» uruchamia jednorazowy obrót bębnów, „Coins” odpowiada za wielkość stawki (1 do 10), „Lines” określa liczbę aktywnych linii (1 do 20), „Bet max”, zarówno jak «Spin», uruchamia bębny, ale z maksymalną stawką (50 kredytów). „View pays” wywołuje tabelę wypłat. Nagroda za obrót jest pobierana w przypadku, gdy na linii od lewej do prawej strony pojawiły się kombinacje z jednakowych znaków.

Główne symbole na automacie to obrazki z wizerunkami kart do gry ( "10", "J", "Q", "K", "A"), naukowca-uczonego, człowieka w garniturze, szaro-zielonego człowieka, Hellboya. Dla wszystkich tych znaków są przyznawane pewne nagrody. Napis „Hell Boy” to dziki symbol, symbol z ręką Hellboya – symbol rozproszenia, który uruchamia grę bonusową Underworld. Po każdym udanym obrocie bębna gracz może pomnożyć wygraną w grze ryzyko, gdzie trzeba zgadnąć kolor i rodzaj koloru karty.

Specyfika bonusów w automacie do gry Hellboy

Maszyna do gier zawiera obroty bonusowe Super Bonus i bonusową grę Underworld. Super Gra może się rozpocząć w dowolnym czasie, w tym trybie bębny 10 razy kręcą się za darmo. Podczas "Super Bonusu" trzy pozycje losowo są wypełnione dzikimi symbolami.

Pojawienie się trzech lub więcej scatterów uruchamia grę „Underworld”. Ta gra jest związana z przechodzeniem różnych poziomów i wykonywaniem zadań w celu uzyskania większych wygranych.

Automat do gry online Hellboy

Hellboy – online automat do gry od Microgaming, poświęcony komiksowi i filmowi o tym samym tytule. Symbole w postaci popularnych bohaterów, 5 bębnów, 20 linii wygrywających, dziki symbol, darmowe obroty za specjalnymi funkcjami są dostępne dla graczy bezpłatnie i bez rejestracji.

HellBoy automaty do gry

Przewodnik po grze na urządzeniu Hellboy

Przyciski do sterowania automatem do gier znajdują się w dolnej części pola gry. Podstawowym przyciskiem jest Spin, odpowiedzialny za jednorazowe obroty bębnów. Jednak zanim gracz zacznie obracać bębny, on powinien określić wielkość stawki, od 1 do 10 kredytów. Aby to zrobić, trzeba kliknąć przycisk «Monety» (Coins). Przycisk Lines pozwala wystawić pożądaną liczbę linii, od 1 do 20. Na panelu sterowania znajduje się również przycisk "Bet Max", który automatycznie uruchamia bęben z maksymalną stawką, która wynosi 50 kredytów demo. Automatycznego trybu gry na automacie nie ma. Aby zapoznać się z możliwymi wygranymi, zasadami i innymi szczególnymi cechami gry na automacie, trzeba wcisnąć przycisk «View pays». Ten przycisk otworzy dodatkowe okno, w którym można znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Aby przeglądać strony w tabeli wypłat, trzeba używać dwóch strzałek, znajdujących się nad przyciskiem «Back». Ten ostatni przycisk pozwala wrócić do gry.

Po jednym obrocie za kombinację identycznych symboli, które są ułożone od lewej do prawej strony, gracz może uzyskać wygraną.

Zwykłe i specjalne symbole

Maszyna do gry zawiera wiele znaków specjalnych i zwykłych. Jeśli wypada kombinacja wyłącznie zawierająca zwykłe obrazki, gracz zarabia pewną wygraną. Wskaźnik symbolu karty do gry "10" daje 5, 10, 80 wygranych za kombinację z trzech, czterech lub pięciu symboli. Na symbol «J» można uzyskać - 5, 12, 90, "Q" - 6, 15, 100, za "K" - 8, 20, 125, "A" daje 10, 25, 150. Wskaźnik symboli z uczonym przynosi 15, 40 lub 500 kredytów, postać człowieka w skafandrze daje 20, 60, 750 kredytów, szary człowiek z zielonymi oczami przynosi 30, 100, 1000 kredytów, brutalna kobieta z papierosem pozwala uzyskać 40, 200, 2000 kredytów w puli nagród. Symbol głównego bohatera Hellboya, jeżeli pojawią się w zwycięskiej kombinacji 3, 4, 5 tych symboli, przyniesie 50, 500, 5000 kredytów.

Napis «Hell Boy» - dziki symbol automatu, który nie tylko przynosi największą nagrodę - 100, 1000, 1000, ale również pomaga uzyskać kombinację na wygraną, odgrywając rolę brakującego symbolu. Jednak dziki symbol nie może zastąpić scattera.

Ręka Hellboya to scatter, którego mnożniki to 2, 4, 25, 500. Jeśli na polu gry pojawi się trzy i więcej scatterów, rozpocznie się gra bonusowa Underworld.

Specyfika gry w trybie ryzyko

Jeśli jednorazowy spin przyniesie wygraną, nagroda może zostać powiększona. Osobliwością tego trybu na automacie Hellboy jest okazja zwiększyć nagrodę nie w dwa, a w cztery razy. Wygrana zostanie pomnożona x2, jeśli gracz zgadnie kolor zakrytej karty do gry. A jeśli zgadnie również rodzaj koloru karty, to nagroda może być pomnożona nawet x4. Jednak w razie niepowodzenia gracz straci całą wygraną.

Obroty bonusowe «Super tryb» i gra «Underworld»

Tryb super gry na automacie może być uruchomiony przypadkowo. W "Super trybie" gracz otrzyma 10 darmowych spinów. Wygrana w tym wypadku będzie zależeć od wielkości ostatniej stawki. Podczas gry bonusowej będą aktywne trzy pozycje z dzikimi symbolami.

Jeśli przypadkowo na automacie pojawi się trzy lub więcej znaków, zostanie uruchomiona inna wielopoziomowa darmowa gra Underworld, w której głównym bohaterem jest również Hellboy. Podczas tej gry główny bohater będzie szukał przedmiotów i wykonywał różne zadania. Każdy sukces w rundzie bonusowej przyniesie na konto gracza dodatkowe kredyty.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen