menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – Guns N’ Roses

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Guns N’ Roses – online automat do gry NetEnt o tematyce muzycznej. Za darmo i bez rejestracji zagrać na automacie do gry można dzięki kredytom demo. Głównymi bohaterami automatu są popularni muzykanci znanego zespołu rockowego. Na slocie jest 5 bębnów i 20 linii.

Zasady gry i znaczenie symboli

Przed uruchomieniem pierwszego obrotu należy obstawić stawkę i wybrać liczbę linii. Na każdej linii strzałkami pod «Coin value» można umieścić od 0,01 do 1 kredytów. Przyciski pod «Level» mnożą stawkę od 2 do 10 razy. «Max bet» automatycznie i maksymalnie obraca bębny (200). Klucz z dwoma strzałkami uruchamia jeden spin. «Autogra» uruchamia serię automatycznych obrotów. Przycisk «I» otwiera tabelę z płatnościami. Bohaterami automatu są muzykanci zespołu Guns N 'Roses, plektron i karty do gry. «Bonus» i symbol «Guns N 'Roses» to dziki symbol i scatter. Pierwszy z nich jest odpowiedzialny za rozpoczęcie gry bonusowej, a drugi uzupełnia kombinacje. Symbol w postaci krzyża Appetite For Destruction Wild to jeszcze jeden dziki symbol, wypełniający do 5 komórek. Gry ryzyko nie ma.

Automat do gry Guns N’ Roses daje trzy bonusy

W automacie do gry można wziąć udział w trzech trybach bonusowych. Runda, przynosząca nagrody, z muzycznym Kołem Fortuny zaczyna się po wypadaniu trzech scatterów. Podczas tej rundy można albo zarobić wygrane, lub przenieść się do innej gry bonusowej - The Crowd Pleaser Bonus Game. W tym trybie istnieją trzy rundy. Jeśli przejść pomyślnie przez całą grę, można otrzymać dostęp do trzeciej rundy - darmowe spiny Encore Free Spins.

Automat do gry Guns N’ Roses graj bez rejestracji

Online maszyna zawiera pięć bębnów, 20 linii, grę automatyczną, darmowe obroty. Dodatkowa sztuczka automatu – możliwość podczas spinów słuchać piosenek w wykonaniu rock muzykantów.

Jak grać na slocie?

Przed uruchomieniem bębnów na maszynie do gier trzeba wiedzieć, jak obstawia się stawki i jak można regulować liczbę aktywnych linii. Na każdej z linii strzałką pod «Coin value» obstawia się od 0,01 do 1 kredytu. Strzałki pod «Level» mnożą kredyty od 2 do 10. Przycisk «Max bet» obraca bębny z maksymalnie możliwą stawką (200). Przycisk ze strzałkami obraca bęben jeden raz. Po tym na urządzeniu można uzyskać kombinację z trzech znaków, za które przyznawane są wygrane. Przycisk «I» otwiera tabelę z płatnościami. «Autoplay» uruchamia automatyczne obracanie bębnów.

Guns_N_Roses_gry_online

Podstawowe symbole i ich specyfika

Na automacie do gry Guns N’ Roses można znaleźć proste i szczególne symbole.

Szczególnymi symbolami gry jest symbol «Bonus» symbol-logo «Guns N’ Roses».

  1. «Bonus» - scatter w grze, który może pojawić się na pierwszym, drugim i trzecim bębnie. Jeżeli «Bonus» wypada na wszystkich trzech bębnach w tym samym czasie, zostanie uruchomiona gra bonusowa.
  2. Obraz z napisem «Guns N 'Roses» - zwykły dziki symbol, uzupełniający zwycięskie kombinacje. Symbol w postaci krzyża Appetite for Destruction Wild może wypełnić do pięciu komórek.

Bonusy automatu do gry

Na automatach do gry nie ma gry na podwojenie, ale są zaprezentowane trzy inne gry bonusowe.

Gra bonusowa z obracaniem muzycznego Koła Fortuny uruchamia się po pojawieniu się scattera na trzech bębnach. Obracanie Koła może przynieść dodatkowe kredyty lub uruchomić kolejny bonus The Crowd Pleaser Bonus Game.

The Crowd Pleaser Bonus Game - tryb bonusowy, podczas którego trzeba wybierać różne przedmioty , za które można otrzymać nagrody. Bonus składa się z trzech rund. Pod koniec rundy jest okazja zdobyć prawo do gry w innej grze bonusowej - Encore Free Spins.

Encore Free Spins - 10 darmowych spinów. Każdy spin zapełnia jeden z bębnów dzikimi symbolami z obrazami członków zespołu.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen