menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry — GreenTube Dolphin’s Pearl Deluxe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Dolphin’s Pearl deluxe od Novomatic oferuje zagrać za darmo w świecie podwodnym. Slot poświęcony jest poszukiwaniu pereł, straconych przez delfina. Bohaterami gry są delfiny, płaszczki, homary, koniki morskie, rybki i symbole kart do gry.

Podstawowe zasady rozgrywki

Przed naciśnięciem przycisku Start, który aktywuje spin, należy obstawić stawkę. Online automat do gry Dolphin’s Pearl Deluxe posiada kilka przycisków. Najpierw trzeba określić liczbę aktywnych linii za pomocą +/- Lines. Można aktywować do 10 dostępnych linii w grze, na każdą z linii można wystawić od 1 do 200 kredytów za pomocą przycisków +/- w sekcji Bet. Maksymalna stawka wynosi w takim przypadku 2000 kredytów.

Tabela wypłat, którą uruchamia przycisk Paytable, pokazuje wszystkie możliwe płatności za zwycięskie kombinacje zgodnie z aktualną stawką. Na przykład, przy najwyższej stawce można wygrać 1 800 000 wirtualnych kredytów. Pograć w trybie online bez rejestracji, a następnie zwiększyć nagrodę w grze ryzyko, pozwala automat Dolphin’s Pearl Deluxe. W grze losowej wystarczy odgadnąć kolor karty. W razie powodzenia wygrana za ostatni spin będzie podwojona, a zły wybór spowoduje utratę wygranych.

Perłowe darmowe spiny

Scatter symbol automatu do gry Dolphin’s Pearl deluxe reprezentuje muszla, która jest aktywna w dowolnym miejscu na polu gry i rozpoczyna serię 15 wolnych obrotów, gdy pojawi się kombinacja od trzech do pięciu symboli. Specjalną cechą spinów bonusowych jest potrojenie każdej wygranej. Ponowne pojawienie się trzech lub więcej symboli scatter przynosi dodatkowe obroty.

Warto zauważyć, że symbol Delfin odgrywa rolę nie tylko dzikiego symbolu, ale też podwaja każdą kombinację na wygraną, którą on uzupełnił.

Automat do gry Dolphin’s Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe to gra, stworzona przez firmę Novomatic. Slot internetowy ma pięć bębnów w trzech rzędach i 10 linii wypłat. W grze jest także dziki symbol, scatter, ryzyko oraz gra bonusowa.

Dolphins Perls deluxe slots do gry

W grze gracz zobaczy 12 znaków. Kombinacja z trzech lub więcej znaków w jednej aktywnej linii od lewej do prawej strony powoduje wygraną. Symbolami są obrazy różnych podwodnych mieszkańców i karty do gry. Istnieje kilka znaków specjalnych:

W Dolphin’s Pearl Deluxe na graczy oczekują miłe niespodzianki w postaci dodatkowych propozycji. Bonusami w tej grze są:

Aby rozpocząć grę slotowąDolphin’s Pearl Deluxe, należy zapoznać się z podstawowymi przyciskami sterowniczymi:

Grając w Dolphin’s Pearl Deluxe, gracze mogą cieszyć się pięknym designem i wysokiej jakości grafiką. Głównym tematem slotu jest delfin i podwodny świat.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen