menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Automatic – Gorilla

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Gorilla to jakościowa gra od Novomatic, wyposażona w kilka wersji. Pograć może każdy, kto lubi dżungli. Tutaj gracz zobaczy kwiaty, ptaki, litery i cyfry oraz inne symbole, w tym goryla. Aby gra była udana, warto wygrać wszystkie rodzaje nagród w trybie ryzyko i uzyskać dodatkowe bonusy.

Gameplay i specyfiki stawek

Aby uzyskać największą wygraną, trzeba zapełnić całe pole symbolami Goryla, wtedy można dostać 100 tys. kredytów. Gra jest darmowa, a nagrody się uzyskuje po ułożeniu kombinacji na liniach wygrywających (od 1 do 50), które składają się z trzech lub więcej symboli, które się układają od lewej do prawej strony. Paytable wyświetla informacje na temat wygranych i reguł gry. Na jeden obrót bębnów można umieścić maksymalnie 100 kredytów (Bet). Grać za darmo można przez bardzo długi czas. Są tu również dzikie symbole i scattery.

Aby wygrać więcej kredytów, musisz spróbować swoich sił w grze ryzyko. Polega ona na odgadywaniu koloru kart i pozwala kilkakrotnie pomnożyć ilość swoich wygranych kredytów. Oprócz ryzyka istnieją również inne specjalne bonusy, i to wszystko bez rejestracji. Szczególne funkcje na automacie do gry Gorilla ma symbol scatter (obraz kontynentu afrykańskiego), który aktywuje bonusy.

Darmowy automat do gry Gorilla – to super zabawa

Trzy scattery pozwolą uzyskać 10 darmowych spinów, za które nie trzeba wydawać kredytów. W przypadku ich aktywacji można uzyskać dodatkowe dzikie symbole. Możliwe także pojawienie się dodatkowych darmowych spinów. Automat Gorilla daje dobre możliwości uzyskać nagrody podczas tych obrotów. Zapewni to zabawę i dobry nastrój.

Automat do gry Gorilla

Automat do gry Gorilla jest projektem firmy Novomatic, który oferuje kilka dobrych trybów gry dla miłośników slotów. Gracz będzie mógł spróbować swoich sił w głównym trybie gry, grze na ryzyko i uzyskać obroty bonusowe.

Na samym początku gry należy ustawić liczbę kredytów, które gracz może wydać. Slot Gorilla zapewnia możliwość także darmowej gry. Maksymalna liczba punktów w grze to 500.

Co ma do zaoferowania automat do gry Gorilla?

Gracz widzi klasyczne pole gry, gdzie symbole są układane na pięciu bębnach. Informację o wszystkich szczegółach gry można znaleźć, klikając na przycisk Paytable (Tabela wypłat). Na ekranie slota pojawi się informacja o nagrodach za zwycięskie kombinacje. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółowych specyfikacjach automatu do gry Gorilla przy wciśniętej Paytable, należy kilkakrotnie kliknąć przycisk Więcej informacji. Dzięki temu można uzyskać informację na temat dzikiego symboli i scattera (w języku angielskim).

Gorilla_autonaty_do_gier

Rozpoczęcie gry Gorilla

Slot uruchamia się poprzez użycie przycisku Start, który w przyszłości pozwala i nadal kontynuować obracanie bębnów. Jeśli gracz chce uruchomić slot w trybie automatycznym, można użyć przycisku Autogra.

Stawki są obstawiane na pewną liczbę linii, która jest określona w polu Linie. Ilość linii wynosi od 1 do 50. Duża liczba linii wygrywających zwiększa szanse na sukces, ale również wiąże się z wydaniem dużej ilości kredytów.

Stawka na jedną linię może być w zakresie od 0,01 do 2 kredytów (Bet/Line). Zatem maksymalna liczba kredytów, która może być wykorzystana przez gracza za jeden spin, to 100.

Specyfika symboli

Gra składa się z 10 znaków (ptaki, kwiaty, litery i cyfry), a także specjalny symbol Goryl. Wszystkie z nich uczestniczą w tworzeniu zwycięskich kombinacji i on może zapewnić największą nagrodę, jeżeli obejmie całe pole slotu. W tym przypadku gracz może uzyskać maksymalną wygraną - 100 000 kredytów.

Jak można wygrać?

Dla uzyskania zwycięskiej kombinacji trzeba zebrać układ z dwóch lub więcej jednakowych symboli na jednej z linii wypłat.

Ryzyko

Jest to specjalny tryb gry, w który można zagrać po uzyskaniu dowolnej wygranej. Slot ma do zaoferowania dwie możliwości: zostawić zdobyte kredyty (Collect) albo zaryzykować i dostać szansę podwoić wygraną o kilka razy (Gamble). W grze ryzyko trzeba odgadnąć kolor karty. W razie sukcesu wygrana zostanie podwojona, a przy porażce - stracona. Na dowolnej liczbie kart można się zatrzymać i odebrać wygraną poprzez użycie przycisku Collect.

Obroty bonusowe

Są aktywowane przy ułożeniu trzech symboli rozproszonych na bębnach. Ten bonus daje 10 darmowych obrotów, za które nie będą pobierane żadne kredyty. W grze bonusowej aktywuje się więcej dzikich symboli, które mogą się pojawić na wszystkich liniach, z wyjątkiem pierwszej. Jeśli w jednym z dziesięciu darmowych spinów znowu wypadnie trójka "kontynentów afrykańskich" (scattery), to gracz otrzyma 5 dodatkowych darmowych spinów.

Slot Gorilla jest bardzo prosty i on się spodoba zarówno doświadczonym graczom, jak i początkującym. Obroty bonusowe, ryzyko i proste zasady to wszystko, czego potrzebuje gracz dla zabawy, która pozwala również wygrać! 

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen