menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Gnome

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Gnome od Igrosoft jest poświęcony tematyce krasnoludów, którzy pracują pod ziemią, aby znaleźć drogie kamienie. Symbolami gry, w którą można grać online i bez rejestracji, są krasnoludy, parasol, siekiera, kask górniczy, lampa naftowa, kowadło i młot.

Obstawienie stawek – szczególne cechy

Aby obstawić stawkę, należy ustalić liczbę aktywnych linii, używając przycisku 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line i 9 Line. Przyciski te aktywują odpowiednią liczbę linii, które wezmą udział w grze. Na każdej linii można umieścić od 1 do 25 kredytów za pomocą przycisku Bet One. Najwyższa stawka wynosi 225 kredytów. Przycisk Start uruchamia bębny automatu do gry Gnome.

Uzyskać pomnożenia stawki na aktywnej linii x5000 można przy uzyskaniu pięciu symboli logo gry. W automacie do gry zwycięskie kombinacje układają się nie tylko od lewej do prawej strony, ale i od prawej do lewej, przy pojawieniu się na linii trzech lub więcej identycznych symboli. W grze ryzyko gracz pokona krupiera, jeżeli wylosuje kartę o wyższej wartości, niż jest u dealera. Tylko w tym przypadku wygrana zostanie podwojona. Jeśli karta ma mniejszą wartość, gracz traci wygraną.

Automat do gry Gnome i dwie gry bonusowe

Układ od 3 do 5 symboli wózków uruchamia grę bonusową, w której należy wybrać jedną dźwignię z pięciu proponowanych. Gdy przybywa wózek z kamieniami szlachetnymi, gracz otrzymuje pomnożenie stawki o wylosowaną liczbę, ale jeśli pojawi się brud - gra zostaje zakończona. Cechą charakterystyczną tej grze jest pojawienie się parasola, który chroni przed zabrudzeniem. Bonus ten jest dostępny tylko raz i wyłącznie dla graczy, którzy obstawiają więcej niż 25 kredytów.

Super gra bonusowa zostanie uruchomiona po pomyślnym przejściu gry bonusowej, jeżeli Krasnolud się nie zabrudzi. Trzeba zgadnąć, w której z dwóch proponowanych skrzyń jest ukryty dodatkowy mnożnik dla ostatecznej stawki.

Automat do gry Gnome

Gnome - pięciobębnowy automat opracowany przez rosyjską firmę Igrosoft. Głównym bohaterem gry jest krasnolud-górnik. Mechanizm gry jest bardzo podobny do innych produktów tej firmy, np. do gry Resident.

Automat do gry Gnome

Warunki są standardowe dla wielu maszyn Igrosoft: klikając przycisku Bet, można ustawić stawkę w wysokości od 1 do 90 kredytów na linię. Z pomocą specjalnych przycisków wybierana jest liczba linii: 1, 3, 5, 7 lub 9. Dlatego więc minimalny zakład będzie równy 1, a maksymalny - 810 kredytów. Mając w posiadaniu 1000 kredytów na początku, gracz może zakwalifikować się do wygrania największej możliwej nagrody - 675 tysięcy kredytów.

Główna "sztuczka" slotu Igrosoft, w tym Gnome, to unikalne rundy bonusowe. Dostęp do gry bonusowej można uzyskać, jeżeli na dowolnych linia wygrywających pojawi się trzy znaki z wózkiem. Na ekranie pojawi się pięć wózków, do których można zajrzeć w dowolnej kolejności. Przy odrobinie szczęścia, gnome wybiera klejnot i gracz wygra, a w przypadku niepowodzenia - na krasnoluda spadnie kawał brudu i runda bonusowa się skończy.

Czasami możliwa jest opcja przeszukanie całego wózka bez znalezienia brudu lub można uniknąć pobrudzenia poprzez użycie parasola (gracz zdobywa parasol tylko w przypadku obstawienia wysokiej stawki). Następnie rozpoczyna się gra superbonusowa: krasnoludek może wybrać jedną z dwóch skrzyń, które stoją w pokoju. Można w nim znaleźć kosztowne kamienie i zwiększyć limit depozytu w grze.

Rundy bonusowe nie pojawiają się zbyt często. Większą część gry gambler zakręca bębny i oczekuje, aż się pojawi kombinacja na wygraną. Najbardziej opłacalne z nich składają się z postaciami z napisem Gnome i wizerunkiem krasnoluda, a także z parasolem i siekierą.

Każda wygrana, nawet najmniejsza, może być podwojona kilka razy w grze ryzyko. Aby wziąć udział w tym trybie gry, trzeba nacisnąć Bet po udanym spinie. Na ekranie pojawi się standardowa gra karciana firmy Igrosoft, w której trzeba otworzyć kartę, która ma mieć większą wartość nominalną od karty krupiera dealera. Jeśli pierwsza karta - walet, dama, król lub as, to kontynuować grę jest zbyt ryzykownie. Można natychmiast przerwać rundę, naciskając przycisk Start.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen