menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Garage za darmo

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Gra Garage od firmy Igrosoft przeniesie gracza do garażu, gdzie on może grać online za darmo i bez rejestracji. W garażu znajdują się dwie gry bonusowe, gra losowa i kilka znaków specjalnych.

Stawki w Garage

Aby zarządzać automatem, gracz powinien użyć kilku przycisków. Wybór aktywnych linii odbywa się za pomocą przycisków 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line i 9 Line. Wybrać liczbę monet, którą należy umieścić na każdej linii, można za pomocą przycisku Bet One. Na każdą linię można umieścić od 1 do 25 kredytów. Najwyższa stawka wynosi 225 kredytów. Obroty bębnów uruchamia przycisk Start.

Maksymalną nagrodę przyniesie logo gry, które pomnoży stawkę x100-5000, kluczyki samochodowe - od 50 do 1000 stawek, symbol gaśnicy daje zysk w wysokości od 20 do 200 pomnożeń obstawionego kredytu na linii. Pozostałe znaki dają nieco mniejsze pomnożenia. Wszystkie wygrane można podwoić kilka razy w grze ryzyko, grając przeciwko krupierowi. W grze należy wybrać jedną z czterech kart, jeśli ta karta będzie miała wyższą wartość niż u dealera, wygrana zostanie podwojona.

Dwie gry bonusowe od Garage

W grze bonusowej «Zamki» trzeba otwierać zamki garażowe, wybierając jeden z dwóch proponowanych pudełek. Pudełko z kluczem otwiera zamek, ale jeśli pojawi się puste pudełko - gra bonusowa się zatrzyma. Jeśli gracz pomyślnie otworzy wszystkie pięć zamków, on otrzyma główną nagrodę w postaci dodatkowych wirtualnych kredytów.

W grze bonusowej "Pudełka" trzeba otwierać pudełka, w których są różne nagrody, uzależnione od zawartych w nich instrumentów. Jeśli z pudełka wyskoczyć policjant, gra zostanie zatrzymana.

Automat do gry Garage

Slot Garage jest wyposażony w dwie gry bonusowe i możliwość podwojenia wygranej w grze losowej.

Symbole slotu Garage

Wszystkie obrazy w automacie mają bezpośredni związek z tematem Garażu, one tworzą zwycięskie kombinacje przy łączeniu od trzech do pięciu symboli od lewej do prawej i od prawej do lewej strony. Maksymalną nagrodę daje logo gry. On mnoży stawkę x100-5000, kluczyki od samochodu mogą przynieść od 50 do 1000 stawek, symbol gaśnicy daje zysk w wysokości od 20 do 200 kredytów na linii. Pozostałe znaki mogą przynieść nieco mniejsze pomnożenia.

Garage_gry_online

W grze jest kilka symboli specjalnych:

Gry bonusowe od Garage

W grze bonusowej "Zamki" gracz musi otworzyć zamki od garażu, wybierając jedno z dwóch proponowanych pudełek. Pudełko z kluczem otwiera zamek, a puste pudełko zakończy grę bonusową. Jeśli gracz ma szczęście i otworzy wszystkie pięć zamków, on otrzymuje super nagrodę. Kwota wygranej zależy od numeru rejestracyjnego, który będzie miał samochód w garażu. Również podczas gry jeden raz można wykorzystać złoty klucz, który otworzy zamek.

W grze bonusowej "Pudełka" trzeba otwierać pudełka, w których są różne kredyty, uzależnione od zawartych w nim instrumentów. Jeśli z pudełka wyskoczy policja, gra się skończy.

Gra na podwojenie

W automacie do gry Garaż jest gra losowa, która jest aktywowana po każdym zwycięskim spinie. Gambler ma prawo do kilkakrotnego podwojenia nagrody, jeśli podczas rywalizacji z krupierem otworzy kartę o wyższym znaczeniu. W przeciwnym razie gra ryzyko się zatrzyma, a wygrane zostaną utracone.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen