menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Fruit Cocktail

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Jednym z najbardziej popularnych automatów od Igrosoft jest automat do gry Fruit Cocktail. W ten automat owocowy można grać w trybie online, bez rejestracji obserwując, w jaki sposób symbole owoców obracają się na ekranie gry.

Jak obstawić stawkę w owocówce?

W automacie do gry Fruit Cocktail wybór linii odbywa się za pomocą przycisków 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line i 9 Line, które aktywują odpowiednią liczbę linii. Przycisk Bet One służy do określania liczby kredytów, które mogą być umieszczone na każdej linii (od 1 do 200 kredytów). Za pomocą przycisku Bet Max można wystawić maksymalną stawkę w wysokości 1800 kredytów. Bębny uruchamia przycisk Start.

Pięć symboli z logo gry, który jednocześnie pełni funkcję dzikiego symbolu, przyniosą mnożenia stawki x5000, a symbol cytryny przyniesie od 100 do 2000 kredytów. Warto zauważyć, że zwycięskie kombinacje są tworzone przy uzyskaniu układu z symboli, ułożonych w jednej linii od lewej do prawej strony i na odwrót. W grze ryzyko, w której można podwoić wygraną za ostatni spin, trzeba grać przeciwko dealerowi. Aby podwoić wygraną, trzeba wybrać kartę o wyższej wartości nominalnej, niż karta krupiera-dealera.

Bonus «Truskawki» od aparatu do gry

Gdy pojawi się układ od trzech do pięciu symboli truskawek, zostanie uruchomiona gra bonusowa. Gra polega na tym, że pośrodku ekranu pojawi się trzy bębny, a na nich – przypadkowe symbole, wokół bębnów jest wstążka z symbolami, po której porusza się migający suwak. Jeśli suwak zatrzyma się na symbolu, którego nie ma na bębnach, gracz otrzymuje wygraną; ona jest równa pomnożeniu całkowitej stawki przez wskaźnik, który jest na ekranie. Gdy suwak zatrzyma się na przycisku Exit, gra się kończy.

Fruit Cocktail

Fruit Cocktail to klasyczny automat z pięcioma bębnami od rosyjskiego projektanta Igrosoft. Jest łatwo rozpoznawalny dzięki tradycyjnemu owocowemu wyglądu, prostej rozgrywce i zrozumiałemu systemowi bonusowemu. Głównym zadaniem gracza jest szukanie kombinacji jednakowych owoców (od trzech do pięciu w jednym rzędzie od początku lub końca linii). Obrazki z koktajlem zastępują dowolny owoc, który jest niezbędny dla uzyskania zwycięskiej serii.

Automat do gry Igrosoft Fruit Cocktail

Przed rozpoczęciem gracz otrzymuje początkową ilość kredytów (1000 w grze demo) i może wybrać liczbę linii: 1, 3, 5, 7 lub 9. Obstawiając stawkę, on ocenia ryzyko: dużo kredytów może dać wielkie zwycięstwo, ale gra zakończy się znacznie szybciej w przypadku niepowodzenia.

Po każdym udanym spinie slot zaoferuje graczowi zagranie w ryzykowną gry karcianą na wygrane kredyty. W rezultacie kwota może być całkiem utracona lub dwukrotnie powiększona. Zasady są proste: na ekranie pojawi się pięć losowych kart, z których pierwsza się otwiera. Zadanie gracza polega na tym, aby wybrać kartę, której wartość nominalna jest większa. Najprościej to zrobić, kiedy na ekranie jest już otwarta karta o drobnym znaczeniu (3,4 lub 5). Jeśli gracz zobaczył kartę o większym znaczeniu (np. król lub dama) oraz ma wątpliwości co do swoich szans, grę ryzyko można przerwać. W ten sposób można podwoić swoją wygraną kilkakrotnie.

Nieco rzadziej gracz może zagrać w grę bonusową - specjalną okazję do zdobycia kredytów bonusowych. Jeżeli w którejkolwiek linii gry pojawi się trzy truskawki, gracz zobaczy specjalną animację i oprawę muzyczną, ogłaszające początek rundy bonusowej, która rozpoczyna się bez jego udziału. Na bębnie centralnym pojawiają się trzy owoce, a na kołowym przypadkowo wypada jeszcze jeden. Jeżeli wynik będzie taki sam, stawka zostanie pomnożona przez mnożnik, pokazany na ekranie (najcenniejsze ma koktajl - X100, arbuz - X70 i gruszka - x50). Runda się skończy, jeżeli wskaźnik trafi w punkt Exit.

Przy odpowiednim podejściu, można spokojnie wygrać na tym automacie. Maksymalna kwota wygranej to 1 mln kredytów. Szczegółowa informacja o wskaźnikach i kombinacjach znajduje się w specjalnej sekcji i jest dostępna podczas gry.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen