menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Truskawki 2 (Fruit Cocktail 2)

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Firma Igrosoft opracowała ciąg dalszy legendarnego slotu Truskawki, automat o nazwie Fruit Cocktail 2. Podobnie jak na jego poprzedniku, w tym automacie można grać w trybie online i bez rejestracji , zarabiając tym samym wirtualne punkty.

Owocowe stawki

Rozgrywkę w grze należy rozpocząć od wyboru aktywnych linii przy użyciu przycisku 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line i 9 Line. Przycisk Bet One służy do wybierania liczby monet, które należy umieścić na każdej linii. Minimalna stawka to 1 kredyt, a maksymalna - do 1800 kredytów na spin. Aby ustawić najwyższą stawkę, trzeba nacisnąć przycisk Bet Max. Przycisk Start jest używany, aby rozpocząć obroty bębnów.

Maksymalną wygraną przynosi symbol jeżyny, który jest równy mnożeniu stawki x5000. Joker jest dzikim symbolem, który mnoży stawkę na linii do 2000 razy. Takie symbole jak pomarańcza i jabłko pozwala pomnożyć stawkę 500 lub 200 razy, ale symbole banana, gruszki, cytryny i arbuza pozwalają uzyskać od 10 do 100 stawek. Gra ryzyko oferuje podwoić wygraną w rywalizacji z dealerem.

Bonus koktajlowy od automatu do gry

Gdy się pojawi od trzech do pięciu symboli Cocktailu, uruchamia się gra bonusowa, w której pojawiają się na ekranie trzy bębny, a wokół nich wstążka z symbolami, po której porusza się migający suwak. Jeśli suwak zatrzyma się na symbolu, którego nie ma na bębnach, gracz otrzymuje wygraną; ona jest równa pomnożeniu stawki przez wskaźnik, który jest na ekranie. Gdy suwak zatrzyma się na przycisku Exit, gra się kończy.

Fruit Cocktail 2

Automat do gry Fruit Cocktail 2 od Igrosoft to pięciobębnowy slot z 9 liniami wypłat, a także grą bonusową i trybem ryzyko. Symbole na ekranie gry ułożone są w trzech rzędach, zwycięskie kombinacje w maszynie do gier układają się nie tylko od lewej do prawej strony, ale też na odwrót.

Fruit cocktail 2 automaty online za darmo

W automatach do gry Fruit Cocktail 2 jest siedem symboli owoców. Wśród danych symboli jest tylko jeden specjalny – Joker, który pełni funkcję dzikiego symbolu. Dziki symbol uzupełnia jakąkolwiek kombinację w maszynie do gier, dzięki czemu można wygrać dodatkowe nagrody. Symbol Koktajlu jest bonusowym, dlatego więc on uruchamia grę bonusową.

Symbol jeżyny przynosi największe korzyści - 5000 stawek za pięć identycznych obrazków. Joker mnoży stawkę na linii x2000, pomarańcza -x500, jabłko zwraca 200 stawek, a symbole banana, gruszki, cytryny i arbuza mogą przynieść od 10 do 100 stawek. Więcej informacji na temat nagród gracz znajdzie w tabeli wypłat, którą uruchamia przycisk Help (Pomoc).

Owocowa gra bonusowa

Układ z trzech lub więcej znaków Koktajlu rozpoczyna grę bonusową, w której pojawia się trzy bębny, wokół których kręcą się symbole. Świecący suwak porusza się po wstążce z symbolami. Jeśli symbol, na którym zatrzyma się suwak, jest na bębnach, gracz otrzyma pomnożenie stawki zgodnie z tabelą na ekranie gry. Gra bonusowa kończy się w przypadku kontaktu suwaka z symbolem z napisem Exit.

Po każdym udanym spinie gracz ma możliwość podwoić wygraną w grze ryzyko. Po naciśnięciu przycisku Double na ekranie pojawi się pięć kart, należy wybrać jedną z czterech. Jeśli ona będzie mieć większą wartość, niż pierwsza karta (karta krupiera), wygrana zostanie podwojona i gracz może nadal podwajać nagrodę lub zabrać wygraną. Jeśli gracz popełni błąd, wówczas wszystkie wygrane za ostatni spin zostaną anulowane.

Dla zarządzania rozgrywka gracz musi wykorzystywać kilka przycisków:

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen