menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – Fortune Teller

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Fortune Teller proponuje powróżyć u Cyganki-wróżki i za darmo pograć na 5 bębnach i 30 liniach wypłat. Gra ma 11 symboli, związanych z wróżbiarstwem. Aby uzyskać wygraną, trzeba uzyskać kombinację z jednakowych symboli, ułożonych od lewej do prawej strony.

Zasady i specyfika gry

Przed rozpoczęciem warto zapoznać się z zasadami Cyganki, z którą można pograć za darmo. Oprócz zwykłych układów symboli, w grze jest dziki symbol i bonus, który przynosi maksymalną wygraną w grze, która wynosi pomnożenie stawki x7500. Symbol scatter to znak kuli do wróżenia, który mnoży stawkę x200.

Za pomocą COIN VALUE trzeba wybrać nominał monety, a BET LINES pozwala wystawić linię. Stawki są regulowane przez przyciski BET (liczba kredytów na aktywnej linii) i MAX BET - gra bez żadnych ograniczeń. Gry ryzyko nie ma, ale w przypadku braku rejestracji to też dobrze.

Automat do gry Fortune Teller proponuje niespodzianki

Jeśli gracz uzbiera 3-5 symboli scatter, on może uzyskać 12 darmowych spinów. Rewelacyjny bonus daje szansę na potrojenie kredytów, a także uzyskanie dodatkowych obrotów. Szczególnym trybem w grze jest tryb Cyganki, który pozwala uzyskać dodatkowe obroty. Po rozłożeniu kart Tarota i po prawidłowym wyborze gracz będzie miał doskonałą szansę na zdobycie fajniej nagrody. Najważniejsze, aby nie pojawił się wizerunek Śmierci.

Slot maszyna Fortune Teller

Powróżyć u Cyganki-wróżki i przewidzieć swój los można w automacie do gry Fortune Teller, który ma 5 bębnów i 30 linii wypłat. Gra posiada również kilka bardzo ciekawych ofert bonusowych. Symbole automatu do gry, których jest 11, są związane z wróżbiarstwem. Wypłaty mogą przynieść kombinacje trzech lub więcej znaków, które się układają w aktywnej linii kolejno od lewej do prawej strony.

Fortune_Teller_gry_losowe_maszyny_za_darmo

Szczególne cechy gry na slocie internetowym Fortune Teller

Przed uruchomieniem slotu Fortune Teller z pewnością trzeba zapoznać się z dodatkowymi funkcjami podczas rozgrywki, które pomogą uzyskać godne nagrody pieniężne. Uzyskać dodatkowe kombinacje pomogą symbole z napisem Wild, który jest w stanie zastąpić wszystkie inne symbole w grze. Jedynym wyjątkiem są symbole scatter oraz bonusy. Nawiasem mówiąc, ten symbol przynosi największe korzyści w grze, który wynosi 7500 stawek.

Jeszcze automat posiada symbol rozproszenia (scatter), przedstawiony w postaci kryształowej kuli, co daje pomnożenia ostatecznej stawki x200, a także uruchamia szereg bezpłatnych obrotów. Aby uruchomić 12 darmowych spinów, gracz musi zebrać kombinację z trzech lub więcej symboli rozproszonych. Nawiasem mówiąc, w tej grze wszystkie wygrane zostaną pomnożone x3, a jeszcze istnieje możliwość wygrania dodatkowych obrotów i udziału w grze bonusowej.

W specjalnej grze bonusowej, którą uruchamia od trzech do pięciu symboli Cyganki-Wróżki, na gracza czeka układ z kart Tarota. Tutaj koniecznie trzeba wybierać karty, które pojawiają się na ekranie, gdyż za nimi są ukryte różne pomnożenia stawki na linii, obstawionej przed rozpoczęciem rundy bonusowej. Otwierać karty można tak długo, aż nie pojawi się Karta Śmierci z kosą.

Interfejs gry internetowej Fortune Teller

Panel sterowania slotu Fortune Teller posiada kilka przycisków, które pozwalają obstawić stawkę i aktywować inne funkcje w grze. Główne przyciski na panelu sterowania i ich znaczenie:

Slot FortuneTeller posiada wysokiej jakości grafikę, ciekawy design i korzystne oferty bonusowe, dlatego więc warto powróżyć sobie u Cyganki.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen