menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry GreenTube – Flame Dancer

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Flame Dancer – on-line automat do gry na temat hawajskich tańców od producenta Novomatic. 5-bębnowy z 10 liniami, spinami bonusowymi, grą ryzyko, gdzie można będzie zagrać bez rejestracji. Dostępne darmowe kredyty pozwolą zagrać na automatach bezpłatnie.

Zasady gry na automacie do gry Flame Dancer

Aby sterować internetowym automatem do gry, w dolnej części pola gry jest specjalny panel z przyciskami. Przycisk Bet / Line jest odpowiedzialny za wielkość stawki, maksymalnie 500 punktów. Przy pomocy przycisku Lines wystawia się liczba linii wygrywających - do 20. Start - główny przycisk slotu, ponieważ jednorazowo zakręca bębny. Autogra rozpoczyna automatyczne kręcenie bębnów. Tabela wypłat jest aktywowana przez naciśnięcie Paytable. Głównymi symbolami są karty, gitara, bęben i kokos. Największą nagrodą przy maksymalnej stawce przynosi symbol, przedstawiający wulkan - 10 000. Człowiek z ogniem to dziki symbol, który nie tylko uzupełnia brakujący element zwycięskiej kombinacji, ale może wypełnić cały bęben. Symbol z pochodniami to scatter. Jeżeli pojawi się trzy lub więcej takich symboli - następnie uruchomi się seria darmowych spinów.

Udany spin daje szansę na zwiększenie nagrody w grze ryzyko. Głównym zadaniem jest określenie kolor karty.

Automaty do gry: dziki symbol się rozmnaża

Jeśli wypadła na polu kombinacja 3 lub więcej scatterów, wówczas gracz otrzymuje darmowe spiny. Szczególną cechą gry bonusowej jest to, że jeśli na polu pojawi się tylko jeden dziki symbol , to inne symbole również "dziczeją".

Automat do gry Flame Dancer

Slot Flame Dancer firmy Novomatic daje wielką szansę, aby zdobyć wygraną, a także możliwość delektować się egzotycznymi tańcami hawajskimi. Główny tryb gry, opcja podwojenia każdej wygranej w grze ryzyko, bonusowe obroty bębnów i inne niespodzianki są oferowane przez ten automat fanom hazardu.

Automat do gry Flame Dancer

Specyfika gry na Flame Dancer

Na dole pola do gry znajduje się panel sterowania z przyciskami Start, Gamble, Autoplay, Paytable, Lines, Bet/Line. W celu uzyskania pożądanej nagrody wystarczy kliknąć przycisk Start, ale wcześniej trzeba:

1. Określić liczbę kredytów (maksymalnie 500);

2. za pomocą przycisku Lines trzeba wystawić pożądaną liczbę linii (od 1 do 10);

3. za pomocą przycisku Bet/Line obstawić stawki. Wysokość jednej stawki na linii wynosi od 0,02 do 5 kredytów.

Następnie można przystąpić do uruchomienia bębnów. Slot posiada funkcję automatycznego obracania bębnów, które jest uruchamiane za pomocą przycisku Autogra. Dzięki tej funkcji nie ma potrzeby ciągle wciskać przycisk Start, ale przy tym gracz nie będzie mógł zagrać w grę ryzyko i zdobyć serię spinów bonusowych.

Symbole i ich możliwości

Na polu slotu Flame Dancer są symbole w postaci kart do gry, gitary, bębna, kokosa. Szczególną uwagę należy zwrócić na symbol z wizerunkiem wulkanu. Kombinacja, zawierająca ten symbol, przynosi największą ilość wygranych. Przy maksymalnej stawce, pięć wulkanów na linii przyniosą graczowi 10.000 kredytów.

Aby dowiedzieć się więcej o tabeli wypłat, należy kliknąć przycisk Paytable.

Dziki symbol to obraz z człowiekiem z ogniem. W grze slotowej Flame Dancer dziki symbol, oprócz możliwości zastąpienia innych symboli, ma jeszcze jedną zaletę. Tak więc, jeśli na polu gry wypadnie tylko jeden symbol z człowiekiem z ogniem, on wypełni cały bęben, co zwiększa szanse na zebranie zwycięskiej kombinacji.

Scatter w grze to symbol, przedstawiający dwie pochodnie. Jeśli na bębnach pojawi się trzy lub więcej symboli, gracz otrzymuje siedem bonusowych obrotów.

Specyfika gry bonusowej

Obróty bonusowe, uzyskane dzieki pojawiającym się na polu scatterom, dają graczowi dodatkowe szanse na zasilenie konta nowymi kredytami. Tak, więc jeśli w czasie bonusowego spinu pojawi się chociaż jeden dziki symbol, to pozostałe symbole również przekształcą się na dzikie. Dlatego też fajnie jest, aby w czasie trwania gry bonusowej były wystawione 20 linii z maksymalną stawką.

Gra ryzyko

Po każdym udanym spinie gracz ma okazję do podwojenia ilości zdobytych punktów. Aby to zrobić, trzeba wcisnąć przycisk Gamble i tym samym uzyskać dostęp do gry ryzyko. Aby wygrać w grze ryzyko, wystarczy odgadnąć kolor zakrytych kart. Jeśli gracz zgadnie kolor karty, to grę w ryzyko można kontynuować lub wrócić do normalnego trybu gry z wykorzystaniem zdobytych kredytów ( Collect).

Tak więc, gra na slocie FlameDancer jest prosta, fascynująca i przynosząca zysk, i spodoba się ona zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen