menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Fairy Queen

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Fairy Queen - online automat do gry od Novomatic o wróżkach i tematyce magicznej z 5 bębnami, 10 liniami gry na podwojenie i spinami bonusowymi. Aby można było zagrać bezpłatnie i bez rejestracji na konto są naliczane demo kredyty.

Zasady gry i kombinacje

Gra na slocie rozpoczyna się wraz z kliknięciem na przycisk "Play Now". Następnie należy określić liczbę kredytów dla stawki - przycisk «Bet / Line» od 0, 04 do 10. Liczba linii na polu jest regulowana przyciskiem «Lines». «Paytable» pozwala zapoznać się z możliwymi wygranymi, korzystając z tabeli wypłat. «Start» uruchamia bębny. "Autogra" rozpoczyna serię obrotów automatycznych.

Aby otrzymać nagrodę, trzeba uzyskać kombinację z trzech lub więcej analogicznych symboli. Specjalnym symbolem automatu jest symbol magicznej Królowej Wróżek, która może zastąpić miejsce innych symboli, uzupełniając kombinację.

Wróżka to najbardziej udany symbol, ponieważ przynosi największe korzyści - 90 000 w puli nagród. Las cudów - scatter. Jeśli pojawi się trzy lub więcej symboli z lasem, gracz otrzymuje 10 darmowych spinów. Każdy zwycięski spin otwiera przed graczem możliwość sprawdzenia swoich sił w grze ryzyko. Gra polega na tym, że gracz musi odgadnąć kolor karty.

Automaty do gry online 10 cudownych obrotów

Jeżeli na polu aparatu do gry pojawiło się trzy lub więcej symboli z bajecznym lasem, to następnie są uruchamiane 10 rund bonusowych. Osobliwością tego trybu jest to, że w wyniku obrotów bębnów gracz nie traci kredytów, które ma na koncie.

Automat do gier Fairy Queen

Automat do gier Fairy Queen firmy Novomatic daje możliwość nie tylko zagrać w ciekawą grę, ale także zanurzyć się w fascynujący świat elfów. W automacie istnieje kilka trybów gry: zwykła gra, ryzyko i gra bonusowa. Fairy Queen ma 5 bębnów i 10 linii wygrywających.

Automat do gier Fairy Queen

Szczególne cechy gry w slot Fairy Queen

Aby rozpocząć grę Fairy Queen, naciśnij Play Now - przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu slota. Następnie należy określić liczbę kredytów. Maksymalna liczba kredytów, które mogą być naliczone na początku na konto, wynosi 500. W dolnej części pola gry jest panel do sterowania grą.

W celu ustalenia poziomu stawek, gracz może użyć przycisku Bet/Line. Maksymalna możliwa stawka to 10 kredytów. Minimalnie na jeden spin można obstawić 0,04 kredytu. Liczba linii wypłat (od jednego do dziesięciu) na polu określa się za pomocą przycisku Lines. Kredyty są równomiernie rozmieszczone na każdej z wybranych linii.

Aby zapoznać się z regułami gry szczegółowej tabeli wypłat, należy kliknąć przycisk Paytable.

Po wyznaczeniu pożądanej liczby linii, obstawieniu pożądanej wysokości stawek i zapoznaniu się z zasadami, można przejść do rozgrywki. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk Start, a następnie automat zrobi wszystko za Ciebie.

Jeśli gracz chce, on może użyć przycisku Autoplay, który spowoduje rozpoczęcie automatycznego obrotu bębnów. Jednak wtedy nie będzie dostępna gra ryzyko i gry bonusowe. Wyłączanie automatycznego trybu jest możliwe w każdej chwili.

Przycisku stawki maksymalnej na slocie Fairy Queen nie ma.

Kombinacje i podstawowe symbole

W celu pozyskania kredytów lub możliwości zagrania w grę ryzyko na slocie Fairy Queen trzeba zebrać na jednej linii od trzech do pięciu identycznych symboli. Dodatkowe funkcje dla gracza na tym automacie otwiera dziki symbol i scatter.

Dzikim symbolem w grze jest Królowa wróżek, która może uzupełnić brakujące symbole, z wyjątkiem scatterów. Kombinacja pięciu królowych może przynieść największy zysk w wysokości 90 000 kredytów.

Scatterem w grze jest Magiczny las (Las cudów). Zebrana kombinacja z trzech takich symboli pozwala uzyskać 10 darmowych spinów. Na każdym z obrotów bonusowych przypadkowy symbol jest umieszczony na pierwszych dwóch lub trzech bębnach. Z tego powodu każdy spin gry bonusowej przynosi pewną ilość wygranych. Gra bonusowych jest dobrą okazją, aby dostać kolejną serię darmowych spinów.

Szczególne cechy gry ryzyko

Możliwość zagrać w grę ryzyko jest dostępna po każdej udanej zwycięskiej kombinacji. Oprócz tego, gambler zawsze ma dwie opcje:

• Po pierwsze, za pomocą przycisku Collect można zostawić wygraną i kontynuować grę główną;

• Po drugie, klikając na przycisk Gamble, można spróbować podwoić swoją wygraną w grze ryzyko, która w automacie do gier Fairy Queen jest niezwykle prosta.

Aby wygrać w gamblingu, wystarczy odgadnąć właściwy kolor karty. Jeśli kolor, wybrany przez gracza, i kolor wybranej karty będzie ten sam, to nagroda zostanie podwojona. Tym samym gra ryzyko może trwać tak dopóty, dopóki wybierane karty będą o tym samym kolorze. Maksymalna możliwa kwota zysku w grze ryzyko wynosi 50 000 kredytów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen