menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – Disco Spins

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Disco Spins od NetEnt jest poświęcony tematyce dyskotek, więc na ekranie slotu, kiedy gracz zagra online bez rejestracji, można zobaczyć symbole tancerzy, kuli dyskotekowej i kart do gry. Także można uzyskać dostęp do szczególnego trybu darmowych spinów, który gracz wybiera samodzielnie.

Jak uruchomić spiny disco?

Przed rozpoczęciem obrotów bębnów trzeba określić wartości nominalne monet za pomocą przycisku Coin Value, a następnie - wybrać liczbę monet za pomocą przycisku Level. Można postawić od 1 do 10 monet na linię. Uruchamia bębny okrągły przycisk. Maksymalna stawka za spin wynosi 200 kredytów i jest aktywowana przez przycisk Max Bet. Dostępny jest również tryb automatycznych obrotów, który aktywuje przycisk Autogra.

Maksymalna wygrana przy pojawieniu się pięciu symboli na aktywnej linii to pomnożenie x1000. Taką wypłatę przynosi symbol afrykańskich tancerek. Tancerz w żółtym stroju przyniesie mnożenie wygranej x500. Inne symbole dają od 5 do 200 stawek za trzy lub więcej znaków. Gry ryzyko w automacie do gry Disco Spins nie ma.

Dwa tryby obrotów bonusowych od automatu do gry

W automacie Disco Spins mogą wygrać darmowe spiny przy uzyskaniu od trzech do pięciu znaków Kuli Dyskotekowej. Przed rozpoczęciem kręcenia bębnów, gracz ma prawo do wyboru trybu gry. Na przykład, w trybie Disco Spins są dostępne 10 darmowych spinów, a na polu gry pojawiają się tylko symbole tancerzy i scatter. Możliwe jest również uzyskanie dodatkowych obrotów.

Drugi tryb darmowych spinów nazywa się Free Spins. W tym trybie pojawia się propozycja uzyskania 15 darmowych obrotów bębnów, w których trakcie działa potrójny mnożnik.

Slot Disco Spins

Automat do gry Disco Spins proponuje graczom obracać bębnami na dyskotece w latach '80, gdzie weseli tancerze tworzą zwycięską kombinację na 20 liniach wypłat. Także w slocie jest kilka oryginalnych elementów bonusowych, które pozwalają zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Slot Disco Spins

Internetwa gra slotowa ma 10 symboli gry, które są reprezentowane przez pięć tancerek, kulę dyskotekowa i symbole kart do gry. Wszystkie te znaki tworzą kombinację na wygraną pod warunkiem pojawienia się trzech symboli w jednej linii od lewej do prawej strony. Wśród symboli automatu do gier Disco Spins są pewne obrazy, które mają szczególne cechy:

Automat Disco Spins jest wyposażony w oryginalną grę bonusową, gdzie można wybrać tryb gry. Uzyskanie trzech symboli Kuli dyskotekowej uruchamia serię darmowych spinów na podstawie ostatniego zakładu, w której gracz sam wybiera ich liczbę i opcje dodatkowe. Tak więc można wybrać jedną z następujących opcji:

Zarządzać zakładami w automacie Disco Spins bardzo prosto. Panel sterowania posiada standardowy zestaw przycisków, który pozwala wybrać wartość monety (Wartość monety), liczba monet (Poziom), rozmiar maksymalnej stawki (Stawka Max.) i włączyć obrót bębnów (okrągły przycisk w środku). Istnieją również pewne dodatkowe przyciski, aby włączyć automatyczne obroty (Autogra) i wyświetlić tabelę wypłat (Paytable).

Automat do gry Disco Spins projektanci wyposażyli w oryginalny design, wysokiej jakości grafikę i muzykę. Ma on także zestaw zyskownych opcji, które pomogą poczuć atmosferę prawdziwej gry hazardowej.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen