menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Dazzling Diamonds

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Internetowy online automat do gry Dazzling Diamonds firmy Novomatic jest 5-bębnowy z 5 liniami wypłat i grą na podwojenie. Ze względu na obecność kredytów na koncie demo, grać na automacie można nie tylko bez rejestracji, ale także za darmo.

Uruchomienie gry i obstawianie stawek na automacie

Aby rozpocząć grę, trzeba kliknąć przycisk Lines i ustalić ilość linii wygrywających - od 1 do 10. Przycisk Bet/Line determinuje wielkość zakładu - od 1 do 10. Maksymalna stawka wynosi 100 kredytów. Aby poczytać o zasadach gry, trzeba nacisnąć przycisk Paytable. Przycisk Start uruchamia kręcenie bębnów. Na panelu sterowania jest jeszcze jeden przycisk, który aktywuje serię obrotów automatycznych. Obracanie bębnów – przycisk Autogra. Kombinacje na wygraną składają się z trzech jednakowych symboli.

Prawie wszystkie symbole w grze to drogie kamienie, za które pobierana jest pewna ilość nagród. Największą wygraną przy najwyższych stawkach przynosi niebieski diament w wysokości 50 000, 5000, 500 kredytów. Zegarki to scattery. Nagrody są przyznawane, jeżeli na polu pojawiło się 3 lub więcej scatterów. Po udanym obrocie można podwoić wygraną w grze ryzyko, gdzie trzeba będzie zgadnąć kolor zakrytych kart.

Automat do gry Dazzling Diamonds

Dazzling Diamonds to automat do gry firmy Novomatic, który stwarza okazję do zarabiania kredytów w normalnej grze i grze ryzyko. Ponadto, tematyka gry zachwyci każdą przedstawicielkę pięknej połowy ludzkości, ponieważ symbolami gry są drogie kamienie. Slot składa się z pięciu bębnów i linii wygrywających, których liczba jest regulowana.

Jak zagrać w grę slotową Dazzling Diamonds

Gra na slocie Dazzling Diamonds jest bardzo prosta i spodoba się ona także początkującym graczom.

Aby uruchomić grę, należy wybrać pożądaną liczbę kredytów (maksymalnie 500). Początkujący gracze mają możliwość sprawdzenia swoich sił na tym automacie do gry za darmo. Po określeniu odpowiedniej kwoty kredytu można ustawić pożądaną liczbę linii (przycisk Lines) i sumę stawek (Bet /Line). Maksymalnie możliwa liczba linii na automacie to 10, a najwyższa liczba kredytów, którą można umieścić na jednej linii, wynosi 10. W tym przypadku najwyższa możliwa stawka dla dziesięciu linii - 100 kredytów.

Dazzling_Diamonds_hazardowe_online_automaty

Przycisk Paytable otwiera tabelę wypłat, która pomoże zidentyfikować możliwą kwotę wygranych za zwycięskie kombinacje. Jeśli pojawiła się kolejna okazja do zapoznania się z zasadami gry w slocie Dazzling Diamonds, to po przejściu z menu do tabeli wypłat, trzeba nacisnąć przycisk More info.

Po tym, jak wszystkie parametry będą ustawione, proste kliknięcie przycisku Start uruchomi bębny. Jeśli gracz jest zbyt leniwy, aby za każdym razem uruchamiać bębny, on może włączyć tryb automatycznych obrotów (przycisk Autogra). Jednak w tym trybie będzie dostępna tylko standardowa gra.

Zwycięskie kombinacje

Aby dostać nagrodę, należy zebrać kombinację z trzech lub więcej identycznych symboli, ułożonych kolejno w jednej linii.

Jedną ze szczególnych funkcji automatu do gier Dazzling Diamonds jest to, że kombinacje na wygraną mogą zaczynać się od dowolnego bębna, a nie tylko od pierwszego (co jest typowe dla wielu slotów). Dzięki tej funkcji, szanse na zdobycie kredytów w grze rosną.

W grze Dazzling Diamonds są zwykłe symbole, kombinacje, ułożone z których, mogą przynieść pewną kwotę kredytów, ale szczególną uwagę należy zwrócić na dwa znaki specjalne (niebieski diament i złoty zegarek).

Tak więc, kombinacja symboli z diamentami zapewni możliwość uzyskania największej ilości wygranych. Pięć diamentów, które ułożą się w jednej linii przy maksymalnych stawkach, przyniosą wygraną w wysokości 50 000 kredytów.

Złoty zegarek to scatter. Aby ten symbol przyniósł zwycięstwo, trzeba by na polu gry pojawiła się kombinacja z trzech scatterów. Gdzie by się na polu gry i w jakiej kolejności nie pojawiła odpowiednia ilość scatterów, da to hazardzistom dodatkowe kredyty.

Jak zagrać w grę ryzyko

Slot Dazzling Diamonds pozwala zagrać nie tylko w zwykłą grę, ale też w grę ryzyko. Aby to zrobić, po udanym spinie trzeba wcisnąć przycisk Gamble. Następnie otworzy się pole z kartami do gry. Aby podwoić swoją wygraną, trzeba odgadnąć kolor zakrytych kart. Jednak w przypadku niepowodzenia wygrane kredyty zostaną utracone.

Jeśli grasz w grę ryzyko, to dla powrotu do normalnego trybu gry trzeba kliknąć Collect.

Dlatego więc slot Dazzling Diamonds od Novomatic to doskonałe połączenie prostoty i zdolność do uzyskania znacznych korzyści.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen