menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Igrosoft – Crazy Monkey

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Slot internetowy Crazy Monkey to gra slotowa o tematyce dżungli, gdzie głównym przewodnikiem jest szalona małpka. Twórcy automatów do gry umieścili w nim 5 bębnów, po obrocie których można uzyskać wygraną na dziewięciu liniach. Slot zawiera trzy dodatkowe tryby gry, pozwalające zwiększyć swoje wygrane.

Zacznij od poznania zasad gry

Dla lepszego zrozumienia gry na automacie trzeba nacisnąć przycisk HELP (Pomoc). Następnie na ekranie pojawi się opis specyfiki gry (w języku angielskim). Instrukcja ma kilka stron i dla przełączania między nimi konieczne jest używanie przycisku LINE 1 (poprzednia strona) LINE 9 (następna strona).

Instrukcja informuje, że gra posiada cztery tryby. Oprócz zwykłych obrotów bębnów można zagrać w grę ryzyko (Risk Game), grę bonusową (Crazy Monkey Bonus) i grę z super bonusem (Super Bonus Game).

Uruchomienie bębnów

Aby rozpocząć darmową grę, gracz dostaje 1000 kredytów. Przed rozpoczęciem gry należy określić wielkość stawki, która może wynosić od 1 do 25 kredytów, a także liczbę linii (1 do 9). Obstawić stawkę pomaga przycisk BET, a liczbę wybranych linii -  przycisk LINE, których numer wskazuje na liczbę linii. Po wybraniu tej dwóch opcji można rozpocząć grę, uruchamiając bębny (przycisk START).

Każde uruchomienie bębnów może doprowadzić do wygranej albo przegranej. Nagroda zależy od kombinacji symboli na liniach (wszystkie kombinacje są określone w instrukcji). Oprócz zwykłych znaków: lew, wąż, banan, kowadło, ananas, ćma i znaku Crazy Monkey, istnieją dwa szczególne:

Na drugiej stronie instrukcji jest informacja o tym, ile kredytów przynosi ta czy inna kombinacja. Najbardziej opłacalne są linie, zawierające symbol Crazy Monkey:

Gra ryzyko

Gra ryzyko pozwala zwiększyć nagrodę wielokrotnie i bardzo szybko. Aby uruchomić ten tryb gry, po wygranej kombinacji trzeba wcisnąć DOUBLE. Gracz zobaczy 5 kart, z których jedna będzie otwarta. Gra polega na tym, aby wybrać spośród innych zakrytych kart taką, która będzie miała wyższą wartość, niż otwarta. Wtedy wygrana zostanie podwojona. Wybierać trzeba za pomocą przycisków LINE. Ryzyko jest taki, że wszystkie zwycięskie kredyty gracz utraci, jeśli wybrana karta będzie miała mniejszą wartość, niż karta krupiera. W przypadku jednakowych kart - grę ryzyko można kontynuować. Dlatego też, jeśli krupier otworzył kartę o wysokiej wartości, na przykład Asa - lepiej kliknąć przycisk START i wrócić do kręcenia bębnów, zachowując przy tym wygraną.

Gra bonusowa

Istnieją dwie specjalne wersje gry. Pierwsza z tych Crazy Monkey Bonus zostanie uruchomiona, jeżeli przy obrotach bębnów pojawi się trzy lub więcej symboli małpek. W tym trybie trzeba będzie pociągać za sznurki, wybierając ich kolejność. Jeśli gracz będzie miał szczęście, to uruchomi się najbardziej dochodowy tryb gry - Super Bonus Game. Tutaj wszystko jest dość proste - trzeba wybrać jeden z kwadratów. Za jednym schowana jest wygrana, ale za drugim - powrót do normalnego trybu gry.

Slot Crazy Monkey

Crazy Monkey — zwykły slot internetowy o przygodach szalonej małpki w dżunglach, która pozwala graczom zakręcić 5 bębnów i spróbować swoich sił na 9 możliwych liniach wypłat. Ponadto, automat do gier oferuje trzy dodatkowe wersje gry, w tym grę ryzyko i dwa tryby bonusowe.

Szczegółowe informacje na temat rozgrywki można znaleźć w instrukcji, naciskając przycisk Help (Pomoc).

Kombinacje na wygraną

Kombinacje na wygraną w slocie można uzyskać po zebraniu w liniach od 3 do 5 takich samych symboli. Gra ma siedem zwykłych znaków: lew, wąż, banan, kowadło, ananas, motyl i napis Crazy Monkey oraz dwa specjalne: Maska i Małpka. Maska jest dzikim symbolem (może zastąpić dowolny symbol dla uzyskania zwycięskiej kombinacji), a małpka daje dostęp do gry bonusowej. Zobaczyć, ile kredytów pozwalają uzyskać pewne kombinacje, można na 2 i 3 stronie instrukcji (przycisk Help).

Crazy_Monkey_maszyny_online

Stawki

Początkowo dla darmowej gry można wykorzystać 1000 kredytów. Jednak dla jednego obrotu bębna nie wolno wykorzystać więcej niż 225 kredytów (maksymalnie 25 kredytów na linię). Stawki są jednakowe dla wszystkich linii i są obstawiane za pomocą przycisku Bet.

Rozgrywka

Wstępnie trzeba ustawić optymalną liczbę linii (przyciski line) i obstawić stawki. Następnie można obracać bębny za pomocą przycisku Start. Jeśli obrót jest udany, gracz może zabrać wygraną (Start) lub zagrać w grę ryzyko (naciskając Double). Zagranie w tę grę to najprostszy sposób na zagranie dużej ilości monet w krótkim czasie.

Gra ryzyko

Gra ryzyko oferuje graczom 5 kart, z których jedną otwiera dealer. Gracz powinien odgadnąć kartę, która będzie miała większą wartość niż otwarta. Prawidłowa strategia w tym trybie polega na tym, aby kontynuować grę, jeśli otwarta karta ma małą wartość i szansa odgadnąć kartę o wyższej wartości jest bardzo wysoka. Jeśli gracz wybierze kartę o niższej wartości, gracz straci kredyty, uzyskane od zwycięskich kombinacji. W przypadku, gdy gracz będzie dokonywał dobry wybór  - wygrane będą nieustannie się podwajać. Grę Ryzyko można przerwać w dowolnym momencie, naciskając przycisk Start.

Gra bonusowa

Jeśli na polu do gry pojawia się 3 lub więcej symboli z małpką, uruchamia się gra bonusowa. Musimy pomóc małpce po kolei pociągać za sznurki. Jeśli gracz ma szczęście i wybierze odpowiednią kolejność sznurków – on otworzy grę z super bonusem.

Gra Super bonusowa jest bardzo prosta. Przed małpką stoi dylemat: dwie skrzynie, z których jedna jest pusta, a druga zawiera ogromną nagrodę. Gdy gracz odgadnie –on może zabrać super bonus, który może wynosić nawet 125 tys. kredytów.

Gra na slocie Crazy Monkey jest prosta i pociągająca. Ona zanurza graczy w świat dzikich dżungli, gdzie każdy przedmiot ukrywa prawdziwy skarb!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen