menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Costa del Cash

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Costa del Cash od Novomatic poświęcony jest wakacjom nad morzem. Jeśli grasz za darmo, można zobaczyć symbole słońca, termometru, turystów, skutera wodnego, koktajlu i symbole kart do gry.

Jak ustalić poziom stawek?

Przy każdym uruchomieniu bębnów trzeba obstawiać stawkę za pomocą przycisków "+" lub "-" w oknie Bet /line i "+" lub "-" w oknie Lines. Pierwszy przycisk określi liczbę kredytów, które zostaną umieszczone na każdej linii, a drugi - aktywuje linie wypłat, które będą brać udział w grze. Na jeden spin można obstawić od 1 do 4000 kredytów. Przycisk Start rozpoczyna obróty bębnów, można uruchomić automatyczne obracanie przyciskiem Autogra.

Tabela wypłat pokazuje wszystkie możliwe kombinacje wygranych i ilość nagród za nie. Warto pamiętać, że tam są przedstawione wypłaty zgodnie z aktualną stawką, więc klikając przycisk Paytable warto pamiętać o stawce, która była obstawiona przed chwilą. Gra ryzyko oparta jest na standardowych zasadach. Tutaj należy wybrać i zgadnąć kolor zakrytych kart - czerwony lub czarny. W razie powodzenia wszystkie wygrane zostaną podwojone.

Darmowe spiny w prezencie od automatu do gry

W automacie do gry Costa del Cash są dostępne darmowe obroty bębnów od scattera, którym jest termometr. Układ od 3 do 5 tych obrazów rozpoczyna serię 10 darmowych spinów z funkcją Hot Beach. Dodatkowa cecha to rosnący mnożnik, ponieważ każdy obrót bębna zwiększa mnożnik o jeden, w ostatnim obrocie wszystkie wygrane, jeśli one są, będą pomnożone x10.

Automat do gry Costa del Cash

Maszyna do gier od Costa del Cash firmy Novomatic ma pięć bębnów, na których symbole są ułożone w czterech rzędach i 40 linii wypłat. Slot posiada dziki symbol scatter, tryb darmowych obrotów i ryzyko.

Costa del cash maszyna gry

Postacie w grze są reprezentowane przez różne obrazki, które mają związek z wakacjami nad morzem, a także zwykłe symbole kart do gry. Costa del Cash ma tylko 13 znaków, które tworzą zwycięską kombinację przy uzyskaniu co najmniej trzech identycznych symboli na dowolnej aktywnej linii. Oprócz zwykłych symboli, slot oferuje uzyskanie dodatkowych wygranych, dzięki specjalnym symbolom:

Opcje bonusowe w automacie Costa del Cash to dość proste gry:

Nauczyć się kontrolować przebieg rozgrywki jest bardzo prosto, trzeba zapoznać się jedynie z kilkoma podstawowymi przyciskami:

W Costa del Cash gracz doceni wysokiej jakości grafikę i wysoki procent zwrotu. Firma Novomatic obdarzyła slot bardzo ciekawymi funkcjami, które pozwolą dobrze spędzić wolny czas.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen